LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] xPuszek231 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Freebuild (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=2)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] xPuszek231 (/showthread.php?tid=10448)

Strony: 1 2


xPuszek231 - xPuszek231 - 18.02.2020

1.Imię :Dominik

2.Wiek: za 2 miesiące 14
3.Nick w grze :xPuszek231
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :ok.2018
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :W dłuższe przerwy od szkoły tak z 4-7h w weekendy z 3-6 a w szkolne 2-5
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :TS,Discord,Nie moge używać messengera bo mam tel w naprawie,i w razie potrzeby można pobrać skype
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/kick [nick] [powód] Wyrzucenie gracza z serwera minecraft minecraft.
/tempmute [nick] [jednostka czasowa S,M,H lub D (kolejno Sekundy,Minuty,Godziny i Dni)] [powód] - Wyciszenie gracza
/warn [nick] [powód] - Dajemy ostrzeżenie 3 = ban 1h
/chat Komendy związane z czatem
/cc - wyszyszczenie czatu
/c on - włączenie czatu
/c off wyłączenie czatu
+ Permisję vipa tak jak:
/efekty
/sklepik --> sklep vip lub jajka vip
większa ilość działek
/colors
/nick
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :Dobra,tym razem spróbuje się rozpisać:Znam potrzebne komendy w roli ChatModa,Jestem aktywny na trybie FreeBuild,Niby mam dużo banów ale 2/3 z nich była skrócona dlatego ,że np.nieumyślna reklama lub żart z posiadaniem multi,Jestem opanowany,znam się na byciu w administracji ,ponieważ byłem na kilku serwerach adm

9.Coś o sobie :Jak już wspominałem,jestem Dominik,mam 13 (14 rocznikowo) lat,moją pasją jest granie w tenisa stołowego,granie w gry na urządzenia typu:telefon,tablet,komputer itd.Uwielbiam też bawić sie z moim labradorem retrieverem który nazywa się Megi a także z kotem o nazwie:Kitek,lubie se czasami pograć na Ps4 lub zagrać w szachy,warcaby lub monopoly z rodziną
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :Tak z 6 razy w tym na jednym serwerze minecraft minecraft byłem:Helperem,Modem,Adminem.Na jednym serwerze minecraft minecraft także byłem technikiem.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie ale mam nadzieje ,że szym da mi szansę

Mam nadzieję,że moje podanie zostanie dobrze przyjęte przez graczy i adm
Pozdrawiam Puszek ;D


RE: xPuszek231 - MoniuToZiomal - 18.02.2020

jak najbardziej na TAK


RE: xPuszek231 - YoungCossack - 18.02.2020

Ja jestem Neutral
Byłeś karany.
I przez tydzień cię nie było na serwerze minecraft dlatego że miałeś bana za cheaty.


RE: xPuszek231 - Facilement__ - 18.02.2020

Byłeś często karany, brak aktywności 
Co do warnow, nie 3, ale 10,nie potrzebnie wypisywałeś komendy dla vipa.


RE: xPuszek231 - xPuszek231 - 18.02.2020

(18.02.2020, 21:31)Facilement__ napisał(a): Byłeś często karany, brak aktywności 
Co do warnow, nie 3, ale 10,nie potrzebnie wypisywałeś komendy dla vipa.

No trochę mnie nie było bo robiłem przerwę
a co do warnow to skąd miałem wiedzieć jak nigdy tyle nie miałem i dawniej jak nie miałem przerwy byly 3
a co do komend dla vipa to nie musiałem ale chcialem


RE: xPuszek231 - Willti - 19.02.2020

Po przeczytaniu komentarzy bobera i ThePoster jestem Neutral.


RE: xPuszek231 - kaccpi - 19.02.2020

Jestem na tak
Uważam że warto dać ci szanse


RE: xPuszek231 - xRandySword_ - 19.02.2020

Na tak.


RE: xPuszek231 - Lexyy2115 - 19.02.2020

Neutral tak


RE: xPuszek231 - sqezyy_ - 20.02.2020

Nie gram na freebuild ale podanie ladne 




na tak