[ZAMKNIĘTE]  [SKARGA] NegatiVver_


Napisał(a): SOKUS


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
SOKUS
PATRZĄC NA ŚWIAT WIDZĘ TAKŻE CIEBIE
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 14 threads Dołączył: Aug 2019
20.04.2020, 14:26 -
#1
1.NICK: 
sokusiek
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: 
NegatiVver_
3.DATA/GODZINA: 
Około 14
4.SKARGA
5.UZASADNIENIE: 
Zacznijmy od początku...
Grałem na arenie "kanion" i pewna osoba napisała (cytując) " Chce ktoś sex ". Chcąc zgłosić ją administracji zrobiłem ss. Następnie spytałem się pod komendą /ac Czy ktoś z administracji widział tę wiadomość, odezwała się osoba oskarżona, czyli moderator:
- Sokusiek to się dołącz
Wydało się to dla mnie absurdalnym zachowaniem, więc zwróciłem uwagę, aby tak nie pisał, lecz on jednocześnie napisał " slipki " i chciał on wprowadzić mnie i resztę administracji w błąd zamieniając moje roszczenia do administratora jakgdybym składał skargę o " slipki ".
Następnie napisał on PUBLICZNIE, że nie skończyłem 3 klasy podstawowej, więc napisałem na grupie discord dla blogerów ( zostałem przyjęty jako bloger )
że mam ciekawy temat jako bloger i przedstawiłem całą sytuację, (nie podawając oczywiście nicku).
Sprawą zinteresował się administrator maatev i opowiedziałem całe zajście. Napisał on, że to były żarty i nie ma w tym nic złego. Teraz poważne pytanie:
CZY WSZYSTKO CO ADMINISTRACJA ZROBI ZŁEGO TO ŻART???
Następnie zostałem wyrzucony z trybu 
( może moderator czegoś się obawiał )
i nie mogłem wyjaśnić zajścia innym.
Reszta administracji próbowała mi wmówić, że czepiam się ich o " slipki ".
Jestem obużony zachowaniem administracji!
Nie zrobiłem nic złego, zostałem obrażony w dodatku wyrzucony z trybu bezpodstawnie.
Nie proszę o wypowiedź administrację, gdyż oni zawsze będą się bronić.
Jeżeli łamałem regulamin to przepraszam, ale walczyłem o sprawiedliwość.
Chcę aby skarga została rozpatrzona sprawiedliwie i żetelnie przez osoby neutralne temu zajściu.  
6.DOWODY
SS


   

   

   

   
NegatiVver_
Zbanowany

width=

Zbanowany

54 posts 7 threads Dołączył: Apr 2019
20.04.2020, 14:56 -
#2
Czego mam sie obawiac ze masz poczucie humoru z kamienia ?
Nie Rozumiesz Sarkazmu ?
Ja ci juz mowilem Skoncz Szkole i naucz sie co to jest Sarkazm albo ,, Slipki" .
Po 2 Skoro mowie ze typo dostal kicka to przestan mi pisac ze mam zmutowac typa Smile
SOKUS
PATRZĄC NA ŚWIAT WIDZĘ TAKŻE CIEBIE
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 14 threads Dołączył: Aug 2019
20.04.2020, 15:00 -
#3
(20.04.2020, 14:56)NegatiVver_ napisał(a): Czego mam sie obawiac ze masz poczucie humoru z kamienia ?
Nie Rozumiesz Sarkazmu  ?
Ja ci juz mowilem Skoncz Szkole i naucz sie co to jest Sarkazm albo ,, Slipki" .
Po 2 Skoro mowie ze typo dostal kicka to przestan mi pisac ze mam zmutowac typa Smile

Chciałbym powiedzieć, że kazałaś/eś dołączyć mi do " SEXU ", to nie był żart, a nawet gdyby był nie powinieneś/aś tego napisać. Gdyby napisał tak jakiś gracz dostał by karę, a jakby napisał, że żartował TO TEŻ BY DOSTAŁ KARĘ


Chciałem się tylko spytać, czy jest sens to zgłaszać jeżeli już to jest załatwione, a ty wyjeżdżasz z takim czymś
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2020, 15:01 przez SOKUS.
Hipokryzja
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
20.04.2020, 15:07 -
#4
XD na Creativa narzekają a sami mocno odwalają. Za ukaraniem.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
20.04.2020, 15:17 -
#5
Administracja ci już wszystko tłumaczyla
Koniec tematu
Odrzucam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2020, 15:18 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości