[ZAMKNIĘTE]  Kashanka


Napisał(a): Kashanka


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


21 posts in this topic
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
21.04.2020, 13:36 -
#1
1.Nick: Kashanka

2.Powód: cheaty//_lagozaur_

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 6dni 23godziny

4.Nick Administratora, który nadał karę: R_A_P_E_R

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Ponieważ kara została nadana bezpodstawnie. Została ona nadana za robiene Breezily bridga. Jest to umiejętność do wyuczenia się, która nie jest aż tak trudna. Wyklikuje odpowiednią ilość cpsów, by to robić. Kara została nadana bez żadnego sprawdzenia, badz ostrzezenia co jest nielogiczne. Administracja moze banowac BEZ SPRAWDZENIA jezeli ma ewidentne dowody. Ewidentnym dowodem nie jest postawienie 10/15 klocków metodą breezily.

6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: -
Jajuszko!
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
21.04.2020, 13:51 -
#2
Rozpatrzenie przez lago było nie na miejscu. Kashanka powinien najpierw zostac przeteleportowany do sprawdzarki w celu objaśnienia "przyznania sie do cheatow", mimo to, że technika breezily nie jest niczym zakazanym i nie wymaga macro, a tym bardziej nie chce nic mówić, byłam wtedy na tej arence z Kashanką w teamie, i to breezily na dodatek mu nie wyszło i po kilkunastu blokach spadł.

To chyba dosyć głupie, że osoba posiadająca range nie rozumie czegoś takiego a zwykły gracz już tak. Nie miałabym nic do tego, gdyby unban został nadany, Nesia napisała ,aby go dać,lecz pan lago oczywiście wie lepiej co i jak Wink Nie rozumiem zachowania twojego lago, dajesz z raperem bany, ktoś ci przyznaje racje, że ban nie słuszny a ty zamiast to zrozumieć, produkujesz sie " napisz odwołanie" zamiast wyjaśnić na spokojnie na dsc lecrafta ,w którym właśnie takie rzeczy sie załatwia.

żenada.

pozdrawiam z całego serduszka <3

za ub
...Yhy...
_lagozaur_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 8 threads Dołączył: Jul 2017
21.04.2020, 13:55 -
#3
O 19:58 dostaniesz UB.
O równej 20:00 widzę Cię na MiniGames (bedwars - duo)
Będę stał i czekał na spawnie, wiec mnie będziesz widział.

Pobierz anydesk.

Więcej wskazówek podam Ci na miejscu.

- Jeśli nie posłuchasz moich rozkazów co masz zrobić = nadaje ponownie bana.
- nie zjawisz się do paru minut na serwerze minecraft = nadaje ponownie bana.
- jak wszystko przebiegnie pozytywnie to dostajesz UB na stałe.

Jeśli Ci godzina pasuje to widzimy się o 20 Wink.
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
21.04.2020, 13:57 -
#4
nie bede się pod ciebie podstosowywal. To ty nadales nieslusznego bana, godzina ani data mi nie pasują, gdyż gram kiedy chce. Unban mi się należy, a tobie chyba jakis solidny opr.

Sytuacja jest po fakcie dokonanym. Nawet jesli mialbym cheaty (nie mam ich, nie traktujcie tego jako przyznanie) to moglbym je w tej chwilii odinstalowac. Jezeli tak rozpatrujecie takie sprawy o banach za cheaty, nic dziwnego, ze jest tyle cheaterow.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2020, 14:03 przez Kashanka.
Jajuszko!
_lagozaur_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 8 threads Dołączył: Jul 2017
21.04.2020, 14:03 -
#5
Zatem napisz mi w prywatnej wiadomości tutaj o której Ci pasuje. Jesli w ogole sie nie zgadzasz na moje warunki (w sprawie ub) to nie tracmy czasu i UB nie będzie.

Chcesz UB to napisz mi na pw, o której i bedziesz mial szanse dostac UB.

Tyle z mojej strony. Czekam na Twoj werdykt.
RaYen
Zbanowany

width=

Zbanowany

96 posts 0 threads Dołączył: Dec 2019
21.04.2020, 14:08 -
#6
Po tym co napisał Kashanka wynika, że dostał niesłusznego bana
Breezily to prosta technika którą sam umiem robić, więc nie rozumiem czemu dostał bana bez sprawdzania. Poza tym sprawdzanie po fakcie dokonanym nic nie da bo cheaty jeżeli by je miał mógł usunąć, powinieneś o tym wiedzieć lagozaur tymbardziej że jesteś w adm minigier.
Jestem za unbanem bo gracz nie zrobił nic złego
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
21.04.2020, 14:08 -
#7
Twoje warunki nie maja sensu, jak odpisalem w wypowiedzi wyzej.
Jajuszko!
xNayliax
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
37 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
21.04.2020, 14:13 -
#8
o +1 byczku

(21.04.2020, 14:08)RaYen napisał(a): Po tym co napisał Kashanka wynika, że dostał niesłusznego bana
Breezily to prosta technika którą sam umiem robić, więc nie rozumiem czemu dostał bana bez sprawdzania. Poza tym sprawdzanie po fakcie dokonanym nic nie da bo cheaty jeżeli by je miał mógł usunąć, powinieneś o tym wiedzieć lagozaur tymbardziej że jesteś w adm minigier.
Jestem za unbanem bo gracz nie zrobił nic złego


w końcu ktoś mądry <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2020, 14:13 przez xNayliax.
...Yhy...
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
21.04.2020, 14:16 -
#9
Kaszanka to czego Ty się boisz...
Wbijesz, coś sprawdzimy i po sprawie. Jak jesteś czysty to się niczego nie obawiaj.
A po Twoim zachowaniu wnioskuje ze zaczynasz kręcić.

Zjaw się o godzinie, która Ci pasuje.

Normalne. Jesteś niewinny to się zjawisz i tyle w temacie. Po co te zbędne dyskusje. Tylko winni kombinują. Tak jak wspomniałem.
Jesteś czysty to NIE MASZ CZEGO SIĘ BAĆ.
My zrobimy swoje i się przekonamy kto ma racje.

Mamy nadzieje ze się jednak raczysz zjawić Wink. Koniec tematu.

Ps. Napisz na PW. Godzina, która Ci pasuje. O resztę się nie martw.
Kashanka
pac pac pac
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
17 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
21.04.2020, 14:18 -
#10
Owszem, jestem czysty. Ale jaki jest tego sens jak wbije i dowiem sie tylko ze te cheaty usunalem XD? Data ostatniej modyfikacji folderu rowniez nic nie da, bo moge dodawac i usuwac wersje. Takie rzeczy sa po prostu bezsenswone. Niczego sie nie obawiam tylko pisze wam jak wasze metody sa idiotyczne i nieskuteczne

Warto tez dodac, ze teraz magicznie wam sie zachcialo mnie sprawdzac i wspolpracowac, gdy cala sprawa sie naglosnila. Nikt juz nie powie o tym jak lagozaur ignorowal mnie na discordzie, oraz moich znajomych probujacych wyjasnic sprawe Smile żałosne.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2020, 14:19 przez Kashanka.
Jajuszko!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości