[ZAMKNIĘTE]  BoskiAkaFajter


Napisał(a): VEXTER


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
VEXTER
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 7 threads Dołączył: Nov 2018
07.05.2020, 21:28 -
#1
1.NICK:BoskiAkaFajter
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY:Mpnlx/oktawianek
3.DATA/GODZINA:22coś
4.SKARGA:Wbilem na skyblocka nie gram tam wiec sie wszystkiego pytałem i zapytalem sie czy macro dozolone bo bylem na endzie i ktos napisal czy mam macro napisalem ze tak bo gram na gildiach i ktos napisal ze sie przyznalem i dostalem bana z kad ja to mialem wiedziec ? jak tam nie gram prosze o ub ja sie tylko pytałem czy macro dozwolone ?XD Mozecie mi dac ub na server a dac bana na skyblocka jak juz Xd
5.UZASADNIENIE:Zapytałem sie tylko wolalem sie spytac niz uzywac i nie wiedziec
6.DOWODY: Nie mam mam robic ss jak pytam sie czy macro dozwolone?XD
nowak_VIP
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
66 posts 2 threads Dołączył: Sep 2018
08.05.2020, 06:59 -
#2
Z tego co mi wiadomo macro jest zabronione na całym LC, bo to jest wspomagacz to po 1. Po 2 zły dział do odnoszenia się do kary, masz do tego osobny dział.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
08.05.2020, 07:44 -
#3
To Ci wyjaśnię.. Wchodząc na tryb powinieneś się zapoznać z regulaminem obowiązującym, a nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania. Niby nie było mnie przy tej sytuacji, bo tylko przedłużałam bana, jednak sam widzisz, to nie gildie, a SkyBlock. Macro jest wspomagaczem, jak oboje dobrze wiemy, a wszelakie wspomagacze są niedozwolone. Pytając (sam wyżej napisałeś) przyznałeś się do macra, odpowiadając na pytanie graczowi, czy masz. Na Gildiach za przyznanie jest ban, tak samo jak tu, więc nie rozumiem „zdziwienia” u Ciebie z powodu bana „przyznanie”. Dodatkowo to nie powinno być w dziale skarg, a odwołaniu od kary. Tyle z mojej strony Big Grin.
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
10.05.2020, 21:19 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości