[ZAMKNIĘTE]  Skandynaw


Napisał(a): _TheRealRafciu_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
02.06.2020, 13:32 -
#1
1.Nick: Skandynaw

2.Powód: Bo se pobrałem skrypt na kopanie na afk na serwer ip nie podam bo może kompa se na noc zostawiam włączonego żeby mi kopał.

3.Czas jaki pozostał do końca kary:7dni

4.Nick Administratora, który nadał karę:keara sprawdzony przez natan2

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę:Jeżeli myśleć racjonalnie jest 21 wiek każdy taki skrypt posiada żeby sobie kopać itemy na afk ale zacznijmy od tego po co mi takowy skrypt na  cv no ja nie rozumiem tego zostałem sprawdzony z podejrzewaniem o cheaty killaura itp bo to było na pvp i nagle wlatuje takie coś, w regulaminie nie jest nic na ten temat napisane
administracja nie egzekwuje regulaminu to już mój 4 ban w tym tygodniu. jeżeli na survival jest to zabronione to chciałbym DODAĆ ZE NIGDY PRZENIGDY NIE GRAM NA SURVIVAL na serwerze minecraft Lecraft. jeżeli takie coś jest zabronione to to jest do dupy co mam usuwać ciągle ten skrypt żeby na lecrafta wejść ja pierdole takie coś, możecie mnie nie odbanowywać. Chciałbym jeszcze dodać że te wszystkie skrypty są napisane tak samo jak macro ale jakoś macro już dozwolone tyle mam w temacie. i pomijając fakt że wczoraj zostałem odbanowany i oznaczony jako czysty 4 raz w tym tygodniu
nie bierzecię tego pod uwagę, nie egzekwujecie regulaminu, I GRAM NA 1.8.8 BLAZINGPACK.

6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: co tu udowadniać
Przepraszam za wulgaryzmy ale jestem już za przeproszeniem wkurwiony.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
02.06.2020, 13:51 -
#2
Jestem za UB, natan2 również dał mi niesłusznego bana
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
02.06.2020, 13:57 -
#3
No powiem grubo. Ale jeśli to serio skrypt na kopanie i jeszcze nie używany na tym serwie to cóż...
Ja jestem za UB lub skróceniem. (Trzeba przetrawić fakt że świeży admin nie popuści bo musi się pokazać jak najlepiej)

Pozdrawiam.

ps. Zamiast bawić się w makro odłącz myszkę podczas kopania (jeśli to np koblarka)i będzie nadal kopać albo klawiaturkę podczas chodzenia jak nie chcesz afk Smile takie bardziej legitne tylko nie do kazdej sytuacji.

(02.06.2020, 13:51)mrozu2115 napisał(a): Jestem za UB, natan2 również dał mi niesłusznego bana

  ^^ Odnośnie  banów tego pana też mam wątpliwości. Nie pogram sobie jeszcze tydzień bo pierwszy raz w życiu używałem anydeska i nie rozkminiłem od razu działania. Ale to jest BrAk WsPÓłPrAcY

pozdrawiam ^^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2020, 13:59 przez zukosa_pl.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
02.06.2020, 14:05 -
#4
^takze pierwszy raz używałem ^^
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
02.06.2020, 14:08 -
#5
Właśnie oto chodzi że w skrypcie na kopanie jest coś takiego jak /repair czyli naprawa kilofu gdy zostawię na noc same kopanie to nic mi się nie wykopie bo kilof się zniszczy.
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
02.06.2020, 14:15 -
#6
Na moje to rażący brak wyrozumiałości z jego strony. Nawet nie skomentuje wypowiedzi podczas sprawdzania: ,,oj ale ty masz lagi xd'' , rozglądania się po nieboskłonie moją postacią i wlepienie mi bana za to że nie ogarniam programu jako świeżak. Plus po zwróceniu mu uwagi na mój słaby internet(autentycznie mam pingu chyba ze 800) twarde trzymanie się czasu pięciu minut na pobranie. Cudem nie dostałem bana za słaby internet. Czy wtedy też to by był BrAk WspÓłPrAcY?

A wracając to tematu: Ze względu na opinie o chatmodzie(nie tylko moje) jestem twardo za UB.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
02.06.2020, 15:00 -
#7
Przeciw unb. Z tego co zrozumiałem dostałeś bana za programy które sa zakazane. Cytując "w regulaminie nie jest nic na ten temat napisane" Programy które sa dozwolone - - > lecraft.pl/regulamingry!
Owe programy powtarzające czynności sa zakazane. Odwołując sie do makro, jest dozwolone tylko na mhc a na innych trybach Nie.  "co mam usuwać ciągle ten skrypt żeby na lecrafta" a jak osoba X ma cheaty w plikach to co może sobie je mieć chociaż sa niedozwolone? NIE
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
02.06.2020, 15:06 -
#8
FeZziak idz na cv warp pvp i zobacz co na tabliczce jest napisane a potem się wypowiadaj
Natan Nikiel
Piosenkarz Lecrafta es
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
47 posts 13 threads Dołączył: Mar 2020
02.06.2020, 15:12 -
#9
Jestem przeciw unbana poniewaz pytalem sie na chacie adminow i mówili mi z skyblocka ze to cheat
Więc przeciw ub
                                                               obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
02.06.2020, 15:16 -
#10
Ub

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2020, 15:16 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości