[ZAMKNIĘTE]  BAN ZA NIC


Napisał(a): Axusyv1


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Axusyv1
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Aug 2020
05.08.2020, 16:31 -
#1
1.Axusyv1
2.Axusyv1
3.  05.08.2020 17:20
4. Zostałem zbanowany na serwerze minecraft Skyblock za nic
5 Gracz Dustus sprawdzał mnie czy nie mam cheatów zobaczył w reasource pack i zobaczył XRAY 1.16.zip gdy grałem na wersji 1.8 i tylko w skyblocka 
a xray na skyblocku nic nie pomaga
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
05.08.2020, 16:38 -
#2
Każde cheaty w plikach = ban.
Administracja nie ma pewności czy za 2-3 nie wrócisz na innej wersji i nie zapragniesz sobie pocheatowac zmieniając wersję gry. Dlatego ban jest jak najbardziej słuszny.
I pamiętaj na przyszłość, nie ma czegoś takiego jak ban '' za nic ''. Jak widać administrator miał jak najbardziej dobre dowody na ukaranie ciebie, druga rzecz to to iż każdy ban posiada dany powód, powód na serwerze minecraft Lecraft musi być podany. Mówiąc że dostałeś bana '' za nic '' musiałbyś się kierować powodem wydanym przed danego członka administracji, a jak widzimy w tej sytuacji treść jest inna.
Pozdrawiam
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
06.08.2020, 12:28 -
#3
Witaj Axusyv1,
Tak jak @Maatev_ napisał za samo posiadanie wspomagaczy gry jest kara. Niestety, nie mam pewności czy nie zmienisz wersji gry, a następnie wejdziesz na serwer z tym texture packiem. Xray, może ci pomóc w jednym miejscu w szybkim wydostaniu surowców. Proszę Cię również, abyś nie pisał: "otrzymałem bana za nic". Administrator gry sieci lecraft.pl bądź innych serwerów minecraft/komunikatorów itp. powinni zawsze mieć podstawę do ukarania, tak jak to jest w tym przypadku. Kara jest dla Ciebie lekcją, która ma Ciebie czegoś nauczyć. Także te siedem dni które otrzymałeś, są dla Ciebie czasem przemyślenia do pytania: "czy rzeczywiście chcę sobie wspomóc grę i być nieuczciwym zamiast grać uczciwie na równi z innymi graczami." Także, ten czas również masz na przeznaczenie do usunięcia tych wspomagaczy które u Ciebie wykryłem (czyt. Xray).
Z pozdrowieniami, chatmod Dustus.
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
06.08.2020, 12:49 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości