[ODRZUCONE] Y_OML


Napisał(a): Y_OML


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Y_OML
orites
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 3 threads Dołączył: Aug 2020
26.08.2020, 16:17 -
#1
1. Imię:
Szymon.

2. Wiek:
13 lat ;-;
3. Nick w grze:
Y_OML
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl:
Miałem przedtem jedno rozwiązane konto, więc około 2 miechy, lecz na tym koncie moje cplaytime nie powala...
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer:
Zależy jaki typ szkoły będę posiadał, czy online czy będę chodził, ale około 3-4 godziny.
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda?:
Tak, lecz Facebook jest moim prywatnym kontem i mam surowy zakaz podawania go do internetuf ;-; (i hate my life)
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co?:
Oprócz konsoli z IQ na minusem wywalającym warnami na lewo i prawo za byle co, nie.
8. Wymień komendy moderacyjne które znasz:
Spróbuje, ale odrazu mówie że nie znam permisji chatmoda.
CHAT:
/cc - czyści chat - Podstawowa komenda używana w przypadku np. reklamy - usuwa każdą wiadomość napisaną na chacie.

/c off - wyłącza chat - Podstawowa komenda używana w przypadku tak zwanych "rajdów", czyli nadmiernego spamowania i reklamowania serwerów minecraft, nad którym /cc nie nadąży - Powoduje natychmiastowe wyłączenie chatu i jego wyczyszczenie, zabierając wszystkim poza administracją permisje do pisania na globalnym i /msg.


/c on - Włącza chat - Włączenie chatu globalnego i /msg - Po opanowaniu sytuacji w którym trzeba zamknąć chat, ta komenda sprawi że wszyscy będą mogli wznowić komunikację.

ADMINISTRACYJNE
/warn [NAZWA GRACZA] [POWÓD UPOMNIENIA] - Upomnienie serwerowe - Powoduje upomnienie gracza, które wygasa po 3 dniach. 3-4 takie upomnienia mogą prowadzić do kicku.

/kick [NAZWA GRACZA] [POWÓD WYWALENIA] - Szybkie usunięcie gracza z serwera minecraft - Powoduje wywalenie gracza z serwera minecraft, bez banicji, często jako upomnienie.

/tempmute [NAZWA GRACZA] [CZAS WYCISZENIA] [POWÓD WYCISZENIA] - Wyciszenie gracza na określony czas - Powoduje wyciszenie gracza na czas wybrany przez moderatora (s - sekundy, m - minuty, h - godziny, d - dni) przez co uniemożliwia graczowi jakąkolwiek komunikację.

DODATKOWE
/tp [NAZWA GRACZA] - Bezpośrednia teleportacja bez permisji - Umożliwia bezpośrednią teleportacje, bez permisji gracza, na jego obecną lokację.

/tphere [NAZWA GRACZA] - Bezpośrednia teleportacja gracza na twoje miejsce bez permisji - Umożliwia bezpośrednią teleportację gracza na twoją obecną pozycję, bez jego permisji.

/v lub /vanish - "Magiczna Sztuczka" - Powoduje zniknięcie moderatora z listy na [TAB] oraz niewidzialność jego postaci.
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE):
Tak, posiadam pierdzący mikrofon który jest bezpośrednio włożony do laptopa.
10. Wypisz obowiązki ChatModa:
hmmmmmm orites
Według mojej opinii, jak sama nazwa rangi mówi, obowiązki chatmoda opierają się głównie na pilnowaniu chatu, to oznacza że jego podstawowe obowiązki to m. in. pilnowanie chatu, pomaganie graczom, karanie ludzi łamiących regulamin, stała komunikacja z graczami i na pewno wiele wiele innych.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem?
Chciałbym zostać ChatModem ponieważ mam dosyć dobre umiejętności managera i lidera, moja aktywność jest dosyć dobra, mam dobrą komunikację na każdym serwerze minecraft, i szybko uczę się nowych rzeczy. Przejdę teraz trochę dalej, do większej ilości zdań którą stworzyłem do tego punktu: Z umiejętnościami managera i lidera jestem dosyć dobry, mam dużą ilość doświadczeń związanych właśnie z tą robotą, głównie na serwerach minecraft po 30-40 osób na jeden tryb. Moja aktywność może nie jest najlepsza, ale staram się być aktywny na serwerze minecraft i pomagać graczom, lecz nie zawsze to wychodzi bo jak wbija administracja, to po prostu to zostawiam, ponieważ jest to obowiązek administracji, i w mojej opinii my gracze nie powinniśmy wtykać swój nos w administracyjne obowiązki jeśli jakiś administrator jest online na CV. Moja komunikacja jest również "wytrenowana w boju". Często komunikuję się z innymi ludźmi, jak nie przez gry to przez discorda lub TS3. Ogólnie lubie rozmawiać z ludźmi których znam, ale np. już cykam się rozmawiać z kimś obcym który jest na pewno starszy ode mnie. Szybko uczę się nowych rzeczy poprzez szybkie zapamiętywanie i wdrażanie planów w życie. Nigdy szybko się nie poddaje, i wkuwam jak cholera.
12. Napisz coś o sobie:
Napisze 2-3 zdania żeby nie wyjechało to za daleko. Cześć, mam na imię Szymon, mam 13 lat, i mieszkam w województwie Małopolskim. Od zawsze interesowałem się grami komputerowymi i ogólnie elektroniką. Mieszkam na przedmieściach Jordanowa. Jestem wyznania katolickiego, I przyznam się do czegoś - popieram komunizm. Jestem komunistą, ale nie jakimś hardlinowym. Po prostu ze względów ekonomicznych podoba mi się ta ideologia, mam nadzieje że to nie problem... To chyba tyle, nie chcę nic więcej mówić o mojej osobie.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć?:
Ja tutaj nie mam nic do powiedzenia, nie będę się wywyższał jak jakiś Bóg Wszechmogący, to wasza decyzja czy akurat mnie przyjmiecie czy nie.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP):
Tak byłem, kilka razy.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy?:
Nie miałem okazji.



WAŻNE:
Nie oczekuje jakiś super ocen na mój temat, ItsHuzzu powiedziała mi, że warto zawsze próbować, no więc jest to mój pierwszy raz robiąc podanie na chatmoda. Wszystko zostało napisane przeze mnie, z mojego mózgu. Pozdrawiam.
_Nvtlik
❱ Kochaj Albo Idź ❤ ❰
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2020
26.08.2020, 16:23 -
#2
Podanie mi się podoba ogarnięte komendy itp wszystko.
No ale mało aktywny na cv jesteś twój czas też mnie nie zaskakuję na cplaytime
Warto jest zawsze próbować.
Jestem na neutral/nie
obraz
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
26.08.2020, 16:27 -
#3
cplaytime nie zaskakuje
komendy myśle ze skopiowane
chatmod nie ma dostępu do tphere i v
wnioskując z twojego podania, nei zbyt wierzysz w siebie co jest ważna cecha
wiek jest słaby
fb -
wybacz lecz jestem na nie
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
26.08.2020, 17:02 -
#4
Jestem na Nie.
Mało Cię widać, cplaytime nie oceniam, ale twoja kandydatura mnie kompletnie nie przekonywuje. Cvka zasługuje na dobrą adm.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
29.08.2020, 01:56 -
#5
obraz
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości