[ZAMKNIĘTE]  Administracji


Napisał(a): paczek272


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
paczek272
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 5 threads Dołączył: Sep 2020
03.09.2020, 23:47 -
#1
paczek272

Administracja/serwer 

04.09.2020 około 00:15

Dostałem bana za huzuni w "koszu" które usunąłem 3 tygodnie temu po ostatnim banie, ponieważ nie czytałem regulaminu i nie wiedziałem że za posiadanie cheatów jest ban a myślałem że za używanie. Takowych cheatów nie używałem na waszym serwerze minecraft. Pani Head Admin Marcelina na skyblocku mnie sprawdziła i znalazła takowy plik w "koszu" po 3 tygodniach którego nie opróżniłem. Doładowałem wasz serwer o 50zł i za kupno mvipa jest unban, kupiłem mvipa przed banem i nie rozumiem dlaczego jeden raz nie mógłbym tego unbana wykorzystać? Nie chodzi mi o stakownie tych unbanów czy cokolwiek innego tylko o zwykłe bycie fair wobec waszych graczy, którzy wspomagają wasz serwer. Proszę o odpowiedź na mój adres e-mail, mogę skontaktować się z wami również na waszym discordzie o wybranej godzinie przez was, żeby wyjaśnić dogłębniej moją sytuację oraz o co mi chodzi. PS przy takiej administracji odechciewa się gry i wspomagania serwera minecraft
Marcelina
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
54 posts 5 threads Dołączył: Jul 2020
04.09.2020, 00:19 -
#2
1. Kłamstwo - sprawdziłam, usunąłeś huzuni z folderu versions 2 minuty przed udostępnieniem mi pulpitu poprzez program AnyDesk.
2. Brak znajomości regulaminu nie zwalnia gracza ze stosowania się do jego zasad.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2020, 00:19 przez Marcelina.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości