[ODRZUCONE] chat mod


Napisał(a): PIANKAPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
PIANKAPL
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
23 posts 17 threads Dołączył: Oct 2018
07.10.2020, 18:00 -
#1
                                                                                      [b]1. Imię[/b]
Janek
2. Wiek
16 latek
3. Dokładny nick w grze
PIANKAPL
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft.pl
4 lata z roczną przerwą, pamiętam jak jeszcze grała gaga w roli head-admin
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer
3-8 godzinek
lecz w niektóre dni wracam dosyć późno więc nie siedzę już jak przychodzę do domu
6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft,discordzie,forum?
Jeśli tak to za co ?
na ts3 była taka sytuacja ale to było z 2 lata temu.
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada chatmod ?
/cc-czyści chat
/c on/off-włącza/wyłącza chat
/warn nick (powód)-ostrzega gracza
/kick nick (powód)-wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft
/cmi kick (nick) (czas) (powód)-wyrzuca gracza z trybu
/tempmute (nick) (czas) (powód)-wycisza gracza na określony czas
Obowiązki:
Chat mod ma obowiązek pilnowania graczy na chacie i słownictwa które tam panuje
8. Dlaczego chciałabyś zostać chat modem?
ostatnio nadszedł do mojej główki taki pomysł żeby pomagać i zwalczać złe zachowanie na serwer
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań
Mam na imię Janek mam 16 lat od jakiegoś miesiąca chodzę do 2 klasy technikum profil jako Elektro-Mechanik. Moim Hobby jest majsterkowanie i jazda na rowerze (stunty) i też cross którego posiadam. Mam 3 siostry i 3 braci jestem 3 najstarszy w domu z dzieci. Mam zwierzątko o nazwie Chromatopelma cyaneopubescens jest to ptasznik z jadem jest niewielkich rozmiarów lecz czasami boję się go karmić. W czasie wolnym chętnie pogram w MC lub też w WOTA. Piję energole palę epa. Mam dziewczynę jesteśmy razem od 3 lat i staram się o to żeby nasz związek był na zawsze.
W wieku 7 lat starszy brat pewnego dnia przyjechał do naszej rodziny i pokazał nam co to jest minecraft nauczył nas grać i teraz sami się uczymy nowych możliwości w najnowszych wersjach jakie proponuje nam mojang.
Od czasu do czasu chętnie pogram w Amonga chętnie pogadam praktycznie codziennie pod wieczór jestem w stanie porozmawiać do około 1-2 nad ranem.
Mam nadzieję że to tyle ale jak by były jeszcze jakieś pytania co do charakterku to jestem bardzo otwarty na wszelkie pytania i znajomości służę pomocą :)
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE) ?
Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty ?
Posłucham co się wydarzyło o co chodzi wysłucham jednej jak i drugiej osoby u postaram się jak najbardziej wyrównać kary po obu stronach.
12. Czy miałaś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft ?
Nie jeszcze nie ale staram się dotrzeć do celu.
13. Czy byłaś w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak to jaki tryb, ile razy ?
Jeszcze nie miałem możliwości uczęszczania do rodziny lecrafta jako administrator.
14. Co chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft ?
Pierwszą rzeczą na pewno zajął bym się naprawą rangi MVIP po są pewnie błędy co do kupna na stronie.
Natomiast drugą rzeczą by była permisja w której też jest kilka czynników do poprawki.
Wszelkie pomysły jakie wpadną mi do głowy podczas miłego spędzania czasu na trybie creative będę regularnie zgłaszał Olkowi na discorda lub na forum.
Dziękuję ślicznie za wysłuchanie mnie i czekam na odpowiedź miłego środowego wieczorku.
hamiltonekuuu
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 19 threads Dołączył: Dec 2018
08.10.2020, 14:32 -
#2
wiek+
komendy+
pkt. 9 +

jestem na tak a tak poza tym to jak kopiujesz to zmień płeć (pkt. 8,12,13)



Co tam? Gówno

inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
08.10.2020, 18:52 -
#3
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2020, 18:54 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości