[ZAMKNIĘTE]  Rekrutacja Na Helper


Napisał(a): Ujehamani


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Ujehamani
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
16.10.2020, 19:49 -
#1
1. Imię : Nikodem
2. Wiek : 16
3. Dokładny nick w grze : Niko2345
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 08-7-2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 4 do 8h
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : Pomagać i upominać 
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Ponieważ lubię pomagać graczom którzy potrzebują pomoc lub chcą się dowiedzieć czegoś nowego 
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Jestem spokojnym obywatelem RP próbuje pomóc w każdej sytuacji. Od małego interesowałem się sportami ekstrymalnymi np. wspinaczki po górach, parkour, bungee. Chodze do 2 kl. liceum. Słucham polskiego rapu czasami sie zdarza że posłucham zagranicznego. Dużo osób mi mówi że nie wie dlaczego ale coś jest takiego we mnie że nie da sie mnie nie lubić. Mam dość zabawne poczucie humoru. Lubie obejrzeć czasami stare odcinki Polskich youtuberów by poczuć w sobie dziecko :p.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Najpierw dowiem sie dlaczego ten konflikt powstał (na jakiej podstawie) potem ich uspokoje 
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft : nie 
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Wasz serwer jest bardzo dobrym serwerem 
15. Coś na koniec: dziękuje za przeczytanie tego podania :3.
Nie_Ma_Problemu
fresh victims for the evergroving army
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
48 posts 1 threads Dołączył: Jan 2020
17.10.2020, 15:43 -
#2
Podanie dość czytelne, fajnie napisane, wiek odpowiedni, oraz czas jaki możesz spędzić na serwerze minecraft minecraft są na plus aczkolwiek doświadczenie w roli administracyjnej masz niewielkie.
Neutral/ Tak. Powodzenia
"Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa."
weronabiedrona
były admin MG
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
41 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
19.10.2020, 01:59 -
#3
źle zatytuowane podanieSmile
uszami rusz i znikaj już 
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
22.10.2020, 22:09 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości