[ZAMKNIĘTE]  Gastel992


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
02.12.2020, 01:53 -
#1
Witam. Nie ma udostępnionego wzoru do skargi, zatem piszę bez wzoru...

1 grudnia 2020 r. o godzinie 23:36 na trybie Creative otrzymałem bana na 60 dni za "oszczerstwa wobec adm" nadanego przez weronabiedrona.

Kiedy jeden gracz na w/w trybie zapytał się o co chodzi z aferą "2505", administracja zamilkła a kiedy ja przystąpiłem do wytłumaczenia na czym ta akcja polegała. Raz za napisanie jakże kulturalnego słowa, a właściwie nicku "xR4Z3R" w jednym ze zdań - chat został wyczyszczony. 
Po chwili gdy doszedłem do momentu, gdzie właściciel serwera minecraft stosował na nic niewiedzących graczach propagandę - wówczas otrzymałem bana.

Dowód na nadanie banahttps://imgur.com/wYS93se

Oczywiście nie muszę nadmieniać, że ban praktycznie został nadany niezgodnie z regulaminem, ponieważ w regulaminie trybu nigdzie nie ma takiego punktu, na temat zarzucania "oszczerstw". Co ciekawe, to co pisałem było prawdą, wystarczy poszukać na youtube informacji na ten temat aby zobaczyć, że wszystko jest praktycznie podparte screenami. 

Oczywiście ban nie został nadany niezgodnie nie tylko z regulaminem serwerowym ale i też Konstytucją Rzeczypospolitej Polski a dokładniej z jego 54 artykułem, który jasno mówi o wolności słowa i poglądów:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane"


Dlatego liczyłbym na ogarnięcie się ze strony administracji i pogodzeniem się z faktem, że ta sytuacja miała miejsce i nie przeprowadzać polityki cenzury, która jest niezgodna z w/w wymienionym artykułem. Tym samym oczekuję się unbana.

Pozdrawiam. Gastel992.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
02.12.2020, 10:48 -
#2
Odpowiedz podana tu: https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...?tid=12483

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2020, 10:49 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości