[ZAMKNIĘTE]  『Skarga and Odwołanie do bana』


Napisał(a): WEED_Verucko


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
WEED_Verucko
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jan 2021
18.01.2021, 13:56 -
#1
                                                                                                                      1.NICK:  
『』WEED_Verucko『』
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY:
『』ighthatsit『』
3.DATA/GODZINA:
『』18.01.2021『』
4.SKARGA
『』No koleszka [b]ighthatsit sprawdza mnie już 2 raz na trybie bedwars lecz kolega nie widział nigdy jak ktoś rozwala spektakularnie graczy i musiał mnie niestety sprawdzić ajajaj『』[/b]
5.UZASADNIENIE
『』No niestety ale wywaliło mi prąd co ja będę kłamać i dostałem bana za "logout" - 10d :c『』
6.DOWODY
『』dodam ss『』


Załączone pliki Miniatury
   
obraz
ighthatsit
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
18.01.2021, 20:51 -
#2
Witaj! Zgodnie z naszym regulaminem - po wylogowaniu się z serwera minecraft muszę nałożyć karę na Twoje konto. W momencie gdy wyszedłeś z gry, mogłeś usunąć wszystkie potencjalne cheaty, czy inne zabronione modyfikacje, dlatego odwołania nie przyjmuje. Musisz odczekać bana, i następnym razem radzę załatwiać takie sprawy na naszym discordzie - lecraft.pl/discord, ponieważ forum jest powoli wygaszane.
WEED_Verucko
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jan 2021
19.01.2021, 12:40 -
#3
(18.01.2021, 20:51)ighthatsit napisał(a): Witaj! Zgodnie z naszym regulaminem - po wylogowaniu się z serwera minecraft minecraft muszę nałożyć karę na Twoje konto. W momencie gdy wyszedłeś z gry, mogłeś usunąć wszystkie potencjalne cheaty, czy inne zabronione modyfikacje, dlatego odwołania nie przyjmuje. Musisz odczekać bana, i następnym razem radzę załatwiać takie sprawy na naszym discordzie - lecraft.pl/discord, ponieważ forum jest powoli wygaszane.

Nie będę kłucić się z potężną administracją lecrafta  Tongue Heart
obraz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
21.01.2021, 12:58 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości