[ZAMKNIĘTE]  Anaarith


Napisał(a): Anari


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Anari
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 3 threads Dołączył: Mar 2021
29.03.2021, 11:31 -
#1
Hej, nie wiem czy piszę to w dobry sposób ale żadnego wzoru odwołania nie znalazłam, więc mam nadzieję, że tak. Sytuacja wygląda tak, że na serwerze minecraft Lecraft nie gram już od dłuższego czasu ale czasami wejdę jak mam chwilę, jedynie moja siostra (zoska4) częściej tam siedzi. Dzisiaj chciałam zalogować się na swoje konto na serwerze minecraft ale wyświetla mi się, że dostałam bana za "przypadkową reklamę i znieważenie administracji" na 29 dni. Moja siostra dostała tego samego bana stąd właśnie odkryłam, że też go mam bo chciałam wejść wyjaśnić sprawę, a okazało się, że mam ten sam problem. Nie jestem w stanie określić czy ona jest winna czy nie i czy coś reklamowała, ale jestem pewna, że ja nic nie zrobiłam, więc dostałam bana właściwie za nic... Proszę o sprawdzenie tego choćby w konsoli czy gdziekolwiek gdzie się to robi bo nie wchodziłam na serwer zbyt często nie mówiąc już o pisaniu tam z kimkolwiek.

Da się coś z tym zrobić? Błagam, bo totalnie bez powodu oberwało mi się w grze... Jeśli coś zrobiłam to proszę chociaż o pokazanie mi jakiegokolwiek dowodu, bo jestem pewna, że nawet nie ma takiej możliwości, żebym cokolwiek przypadkiem reklamowała- zwyczajnie nic nie pisałam na chacie od dawna, więc to musi być zwykła pomyłka, a jeśli mieliście zbanować moją siostrę to z jakiego powodu ja też dostałam bana?

Mój nick w grze- Anaarith
Dokładny powód- "przypadkowa reklama x zniewazenie administracji x lakrous"
Czas- 29 dni, 23 godziny, 4 minuty
Jako, że jestem pewna, że nic nie zrobiłam tylko ewentualnie moja siostra (oczywiście to, że gramy na tym samym ip zgłaszałyśmy do administracji gdy zaczynałyśmy grę na serwerze minecraft Lecraft) proszę o usunięcie bana z mojego nicku, ponieważ z całą sytuacją nie mam nic wspólnego.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2021, 11:36 przez Anari.
datura
Starszy Administrator
avatar useraavatar useraavatar useraavatar useraavatar usera

width=

Starszy Administrator

5
22 posts 0 threads Dołączył: Sep 2019
03.07.2021, 10:17 -
#2
odbanowane

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2021, 10:17 przez datura.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości