[ZAMKNIĘTE]  KidModzi FB


Napisał(a): Mystogan


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Mystogan
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 6 threads Dołączył: Jul 2017
10.07.2017, 15:32 -
#1
1.NICK: Mystogun

2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: Ronczasty , Dragov I RaxaHax

3.DATA/GODZINA: 10.07.2017 Godz 16:00

4.SKARGA: KidModzi Nie Pomagają Graczom Na Chacie Ogólnym , Ignorują I Nie Są Wyszkoleni

5.UZASADNIENIE: Sytuacja Powtarza Się Już Drugi Dzień Wchodzę Sobie Na FreeBuild I Pytam Się Na Chacie Ogólnym
Jak Zdobyć Drewno , Czy Są Tutaj Chestshopy , Kiedy Będą Naprawione Ramki W Sklepie
Od 2 Dni Pytam Się I Nie Uzyskałem Odpowiedzi Do Tego Jest Więcej Pytań Ale Wątpię By Znali Odpowiedź
Ogólnie Problem Leży W Tym Że Mi To Nie Przeszkadza Tak , Ale Miarka Się Przebrała Kiedy Gracz Się Spytał
Jak Zdobyć Działkę I Nie Dostał Odpowiedzi , Skargę Piszę Ogólnie Do Raxy Nic Nie Mam Bo Jest Online NonStop
Dragov To Nie Wiem Kto To Jest Nawet , A Ronczastego Czasem Widuje , Problem Leży W Organizacji I Szkoleniach KidModów

6.DOWODY: Parę ScreenShotów , Więcej W Logach Na pewno Znajdziecie


Załączone pliki Miniatury
           
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
10.07.2017, 15:37 -
#2
bałem się tego napisać na forum bo myślałem że tylko ja tak sądzę ale RaxaHax jednak pomocna.. szkoda że masz screeny z udziałem tylko niej a jak co to drewno na /rtp się zdobywa lub sadzisz sadzonki na działce
Mystogan
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 6 threads Dołączył: Jul 2017
10.07.2017, 15:43 -
#3
Fakt Może I Źle To Obrałem W Słowa Ale Raxa Jest Aktywna I Pomocna , Ale Nie Została Dobrze Wyszkolona W Sumie Nie Ma Co Się Dziwić Skoro Nikt Nigdy Nie Szkolił Adm. No I Wiem Ze Na Ssach Jest Tylko Raxa No Bo Dragona Nie Widziałem W Ogóle A Ron Piszę Tylko O Sobie I Swoich Potrzebach I Tego Co Osiągnął, Przynajmniej Ja To Tak Odbieram
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2017, 15:44 przez Mystogan.
MrAddax
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
10.07.2017, 18:57 -
#4
Wiem, że skarga ma sens itp. ale RaxaHax ma dysleksję (bez obrazy), więc trudno jej odpowiadać na miliony wiadomości na czacie.
Świeżo zarejestrowane konto  Sad
RaxaHax_
❤RaxaHax_❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
59 posts 4 threads Dołączył: Dec 2016
10.07.2017, 22:17 -
#5
Przepraszam miałam dzis dużo na głowie i tez nie najlepiej się czułam postaram się bardziej zwracać uwagę na czat ale czasu dużo piszą i malo co widac wiec pisz mi na /ac albo /msg to szybciej zauważę bo się to wyróżnia jeszcze raz przepraszam
VolksFuhrer
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2017
10.07.2017, 23:14 -
#6
Ja uważam że KidModzi spełniają dobrze swoje zadanie ale sam na 50 graczy 1 kid mod nie wyrabia i nie mam do nich zarzutów.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
10.07.2017, 23:24 -
#7
Napisales najpierw skarge na RaxaHax potem ja pochwaliles napisales na mnie skarge jak gram w innych godzinach
napisales skarge na ronczastego nawet nie podajac dowodow przeczytaj najpierw za nim cos napiszesz i co do rekrutacji to administracja sie tylko powinna wypowiadac poniewaz ty takowego doswiadczenia nie posiadasz z naszego serwera minecraft ani nie wiesz jak to przebiega zgnoiles mnie w tej skardze jako osobe Ktora ma wszystko w dupie  te pytania wystarczy napisac do jakiegos gracza na /msg albo na /ac ac czyli adminowski chaty  i sory ale sam 1 kidmod nie ogarnia 50graczy na raz I ze mnie nie widzisz to nie znaczy ze mnie nie ma poniewaz w poznych godzinach gram zalezy od dnia i to ze mnie nie widziales po 16 to nie znaczy ze nie gram poniewaz 3 razy w tygodniu mam trening od 14 do 16:30 i raczej pytajac na chacie glownym nie widoczna jest twoja wiadomosc kazdy moze miec gorszy dzien ale nie natychmiastowo pisac skargi bo  zarzucasz mi wiele nawet na ssach mnie nie ma a zarzucasz mi nie obecnosc moge ci podac jak sie spytam technika ile mam przegranych godzin na serwerze minecraft jak bedziesz tak przesadnie reagowal to nie bedzie to raczej tolerowane i jak sie spytasz na serwerze minecraft kto to Dragov to gracze ci odpowiedza bo  wydaje mi sie ze mam dobry kontakt z graczami i te oskarżenia sa bezpodstawne pozdrawiam 



Dragov p.s  takie Skagi sa bez sensu

Ty PROWOKOWAŁEŚ NAPISAŁEŚ JAK ZDOBYĆ DREWNO JAK BYLES PRZY DRZEWIE WIEC TAKIE SKARGI TO JA MAM W NOSIE NA SSACH STOISZ NA RTP Z DRZEWEM  !
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2017, 23:30 przez Majaquuu.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
10.07.2017, 23:52 -
#8
Kidmodzi zaczną częściej zajmować się chatem i odpowiadać graczom lecz skarga bezsensowna.
//Zamykam
W ramach dalszej dyskusji zapraszam na ts.lecraft.pl lub w prywatnej wiadomości na forum do mnie .




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości