[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE]iAinshine


Napisał(a): iAinshine


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
iAinshine
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 00:17 -
#1
1. Kacper
2. 17 Lat
3. iAinshine
4.Gram od ponad roku
5.Na grę na serwerze minecraft mogę poświecić w tygodniu od 5 do 7 godzin w weekendy więcej 
6. Posiadam wszystkie wymienione wyżej programy : Facebook Team speak 3 i Skype 
7. /kick nick powod  | tempmute nick czas powód | do /jail nick czas powód nie jestem pewien czy posiada | CC | C Off | C ON

8. Jestem miły gram długo na serwerze minecraft jestem znany , dużo udzielam się na chacie biorę czynny udział w eventach graczy jestem starym graczem niedawno postawnowiłem wrócić i widzę , że mało adminów przywiązuje uwagę do chatu gracze klną obrażaja i reklamują inne serwery , myślę że mógłbym temu zapobiec.
9. Umiem dobrze budować , pomagać gracza mam dużo wolnego czasu który mogę spędzić na serwerze minecraft.
10. Tak mam w pełni sprawny mikrofon 
11. Posiadam minecraft non-premium crystal launcher 
12. Byłem właścicielem własnego serwera minecraft przez 8 miesięcy później byłem 2 razy moderatorem i raz adminem na serwerze minecraft.
13. Tak rok temu byłem pierw moderatorem na free build , ale ze względu na ilość adminów przeniosłem się na Cv . Niestety miałem mało czasu ze względów rodzinnych dlatego poprosiłem o usunięcie rangi na szczęście teraz mam go więcej i mogę w 100% oddać go serwerowi.
LapacDywan
Dżedaj
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
33 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
15.08.2017, 08:40 -
#2
Na tak ? (to obok to emotikona jakby nie działała)
iAinshine
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 08:59 -
#3
(15.08.2017, 07:54)IzoPolskaOFICJAL napisał(a): Hmm myśle ze na tak bo byłeś już w Adm Smile
I dobrze ze jesteś "znany" na serwerze minecraft Smile
Lecz ja cię nie widziałem [emoji12]

rok temu grałem długo lecz miałem prawie roczną przerwę teraz zacząłem gre od nowa i gram od kilku dni dlatego możesz nie kojarzyć.

(15.08.2017, 08:38)xPlejak napisał(a): Jeśli nic nie stoi aktualnie na drodze to na tak, choć mógł byś więcej komend napisać, rozpisać się.

Chciałem lecz nie wiem jakie komendy posiada jak ja bylem adm to młodszy administrator miał tylko do tego dostęp ale mogę dopisać /ban nick powod /tempban nick czas powod  /banip ip gracza /weather ale to chyba nie potrzebne /unmute nick /warm nick powod komendy na //wand i //region znam prawie wszystkie.
Ivy
♀ เ๔єคlภค❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
46 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
15.08.2017, 09:10 -
#4
Ja jestem na tak Wink
obraz
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 13:08 -
#5
Jestem na tak. Dlaczego ??

Z tego powodu że wydajesz się być ogarnięty ale mam pewne zastrzeżenia
do komend typu /ban kidmod nie ma dostępu i jeszcze jedna rzecz (najmniej istotna)
kolorki..   Powodzenia  Wink
iAinshine
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 15:34 -
#6
(15.08.2017, 13:08)Nakimeq napisał(a): Jestem na tak. Dlaczego ??

Z tego powodu że wydajesz się być ogarnięty ale mam pewne zastrzeżenia
do komend typu /ban kidmod nie ma dostępu i jeszcze jedna rzecz (najmniej istotna)
kolorki..   Powodzenia  Wink
wyżej dopisałem że nie jestem pewien co do tych komend nie wiem czy kidmod ma do nich dostęp.Rok temu kidmodzi mieli inne komendy niż teraz mieli dostęp do /ban /mute /kick /cc /c off /c on teraz możliwe że się coś zmienił , jeżeli czegoś nie wiem to proszę o informacje bo niedawno wróciłem z długiej przerwy.
MrAssassin1011
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Jul 2017
15.08.2017, 16:01 -
#7
Jestem na tak . Skoro masz dużo czasu i jesteś znany to ja nie widze przeszkód abyś został adminem.
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 17:54 -
#8
(15.08.2017, 15:34)iAinshine napisał(a):
(15.08.2017, 13:08)Nakimeq napisał(a): Jestem na tak. Dlaczego ??

Z tego powodu że wydajesz się być ogarnięty ale mam pewne zastrzeżenia
do komend typu /ban kidmod nie ma dostępu i jeszcze jedna rzecz (najmniej istotna)
kolorki..   Powodzenia  Wink
wyżej dopisałem że nie jestem pewien co do tych komend nie wiem czy kidmod ma do nich dostęp.Rok temu kidmodzi mieli inne komendy niż teraz mieli dostęp do /ban /mute /kick /cc /c off /c on teraz możliwe że się coś zmienił , jeżeli czegoś nie wiem to proszę o informacje bo niedawno wróciłem z długiej przerwie


Do komend związanych z chatem kidmod ma dostęp ale i tak brakuje mi kilku
iAinshine
Niezarejestrowany


 
15.08.2017, 17:58 -
#9
(15.08.2017, 17:54)Nakimeq napisał(a):
(15.08.2017, 15:34)iAinshine napisał(a):
(15.08.2017, 13:08)Nakimeq napisał(a): Jestem na tak. Dlaczego ??

Z tego powodu że wydajesz się być ogarnięty ale mam pewne zastrzeżenia
do komend typu /ban kidmod nie ma dostępu i jeszcze jedna rzecz (najmniej istotna)
kolorki..   Powodzenia  Wink
wyżej dopisałem że nie jestem pewien co do tych komend nie wiem czy kidmod ma do nich dostęp.Rok temu kidmodzi mieli inne komendy niż teraz mieli dostęp do /ban /mute /kick /cc /c off /c on teraz możliwe że się coś zmienił , jeżeli czegoś nie wiem to proszę o informacje bo niedawno wróciłem z długiej przerwie


Do komend związanych z chatem kidmod ma dostęp ale i tak brakuje mi kilku
Niestety nie wiem o jakie komendy może chodzić z tego co pamiętam to tylko do tego miał dostęp kidmod , mówię niestety niewiem jak jest teraz lecz wszystkiego mogę się douczyć.
ToXtosieX
AntosPL23
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
238 posts 13 threads Dołączył: Nov 2016
16.08.2017, 21:30 -
#10
Ładne podanie, co tu dużo pisac

Na TAK




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości