[ODWOŁANIE] Reklama - Kremikxon


Napisał(a): Kremikxon


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
Kremikxon
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
24.08.2017, 22:01 -
#1
1.Nick: Kremikxon
2.Powód: Reklama.
3.Data nadania kary: 24.08.2017
4.Nick Administratora, który nadał karę: xPlejak
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę:

Otóź to było tak że mi się śpieszyło - Więc napisałem żeby szybciej (bo się strasznie ociągali) na konkursie skinów.
Napisałem że szybko bo mi się śpieszy na mój server.
I nagle 2 gracze mnie sie pytają o IP, Czy dostaną vipa itp.
Ja napisałem im IP oraz napisałem żeby się odpieprzyli bo ja im nic nie zafunduje.
I podejrzewam że jeden gracz się wkurzył z powodu tego napisałem że nie zostanie administratorem. I że ma o tym wszystkim zapomnieć.
I on nagle wkurzony zaczoł mi mówić jak to ja "Jestem sprzedajny" Lece na kase itp.
Ja to miałem gdzieś i sobie dalej grałem. Nagle patrze i ban - Prawdopodobnie od tej samej osoby która mnie prosiła o Vipa, Helpera czy inne tam rzeczy.
Rozumiem gdyby to była reklama globalna - Ale na MSG i kiedy on mnie sam o nie poprosił? Nie, Wręcz mi cały czat zaspamił (7-8 razy napisał) i jeszcze pisał na /p chat.
I gdzie tutaj sprawiedliwość? Skoro to on mnie "zmusił" do wyjawienia IP?
I skoro to podałem na /msg to myślę że mogę pisać sobie z znajomymi co chce (O ile mnie to poproszą) Co ten właśnie gracz zrobił. W końcu to PRYWATNy czat żeby nikt nie widział co i o czym się pisze.
Dlatego uważam że powinienem mieć zniesioną karę - Tak przyznaję się zrobiłem reklame jednej osobie ale to było z powodu że mi spamiła oraz to było na PRYWATNYM chacie gdzie NIKT inny nie widzi. Chyba ten chat coś tak bardzo prywatny nie jest?
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
24.08.2017, 22:33 -
#2
Daj nicki osob ktore meczyly cie o vipa.
ToXtosieX
AntosPL23
avatar usera

width=

Zarejestrowany

16
238 posts 13 threads Dołączył: Nov 2016
24.08.2017, 22:34 -
#3
Hmm czytajac to, moim zdaniem osoba, ktora posiada range, ktora ma możliwość banowania innych nie powinna prisic o IP :/
Kremikxon
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
24.08.2017, 22:36 -
#4
(24.08.2017, 22:33)WeronisiaQ napisał(a): Daj nicki osob ktore meczyly cie o vipa.

O ile się nie myle to był Weeee (Pierwszej litery nie jestem pewien, Wiem że było sporo "e" na końcu
Oraz TheWarriorEr.

(24.08.2017, 22:34)ToXtosieX napisał(a): Hmm czytajac to, moim zdaniem osoba, ktora posiada range, ktora ma możliwość banowania innych nie powinna prisic o IP :/

Troszkę mi sie pomyliło. Bardziej mi chodziło o to że osoba o która prosiła rangi i ip z powodu tego że jej nie dałem Admina poszła to powiedzieć Administracji servera.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2017, 22:42 przez Kremikxon.
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
25.08.2017, 07:45 -
#5
Nie powinieneś podawać IP Twojego serwera minecraft, bardziej chodzi Mi tu o bezpieczeństwo. Nie wiem ile ma lat, ale ktoś taki zacznie na skype pisać "Gówno serwer (IP)" *Bez obrazy* Setki osób na grupach może to zobaczyć, a w tych setkach grupach może znaleźć się ktoś, kto Ci może utrudnić rozwijanie się serwera minecraft.

Administrator serwera minecraft nie powinien Cie banować za taki sposób podawania IP. Podałeś go tylko jednej osobie, która SAMA tego chciała, więc powinieneś dostać UB, a gdy dowiedział sie, że nic nie dostanie, podeszło Mu ciśnienie i zaczął akcje z adminem. Według Mnie On mógł coś tam skłamać, by admin mógł Ci dać tego bana.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2017, 07:45 przez GhsS.
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
25.08.2017, 07:51 -
#6
To taka osoba nie posiada u nas rangi.
Namieszałeś .
Napisz to w skrócie na dole jeszcze raz bo cie nie rozumiem.
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
25.08.2017, 09:32 -
#7
Ja to rozumiem tak, że On był na konkursie skinów, pewnie było ciągle zbyt mało osób, lub jakiś inny powód. Kremixon napisał, żeby sie streszczał, bo mu sie śpieszy na swój serwer. Dwójka graczy dowiadując się o tym zapytała się Go, czy da Im Vip'a. Kremixon odpowiedział, że za darmo nic Im nie da, bo założe się, że to nie jest właściciel, który daje Vip'y tylko dla dużej obecności na serwerze minecraft. Liczą się również wydatki. Jeden z Nich zaczął wyzywać Kremixona, aż wkońcu Kremixon dostał bana za niby "reklamę", ale Moim zdaniem ten gracz, który prosił o rangę na Jego serwerze minecraft miał inne intencje i chciał się Go pozbyć z serwera minecraft.
Kremikxon
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
25.08.2017, 13:04 -
#8
(25.08.2017, 07:51)WeronisiaQ napisał(a): To taka osoba nie posiada u nas rangi.
Namieszałeś .
Napisz to w skrócie na dole jeszcze raz bo cie nie rozumiem.

Już napisałem że chodziło mi że ta osoba której nic nie zagwarantowałem i zaczęła mnie wyzywać poszła do Administracji servera.
W skrócie: Byłem na konkursie skinów, Powiedziałem że się śpiesze na mój server, Pytał się mnie o IP, Podałem mu, Zaczął prosić o rangi, Zabroniłem po czym on zaczął mnie wyzywać od sprzedajnych, Nic mu nie odpisałem, poszedł złożyć skargę Administracji że reklamowałem server pomimo że mi spamił czat żeby je dostać. (Wszystko odbywało się na prywatnej wiadomości)
GhsS
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
107 posts 9 threads Dołączył: Aug 2017
25.08.2017, 13:33 -
#9
A więc UB powinien być, Moim zdaniem, ale Moje gadanie nic nie da XD.

Nie napisałeś IP na globalnym chacie, dla własnego użytku, tylko w wiadomości prywatnej gdzie widać tą wiadomość tylko za pomocą komendy, która daje możliwość widzenia MSG, lub też w logach.
Kremikxon
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 1 threads Dołączył: Aug 2017
25.08.2017, 15:54 -
#10
(25.08.2017, 13:38)xPlejak napisał(a): SS z skargi gracza: https://zapodaj.net/324f72e6d5cb2.png.html

Przeciw, nie jeden gracz mi o tym pisał i na pewno nie napisałeś tego tylko do jednej osoby, jeśli ci zależy o unbanie to go zakup a nie łamiesz regulamin i masz wonty..

Twoja wina, że ci się spieszyło mogłeś go zignorować a nie polecać swój serwer.

Czyli od czego jest Prywatna wiadomość? Do ozdoby?
I już wcześniej podałem że byli to 2 gracze nawet ich nicki wpisałem. Nie moja wina że niektórzy nie czytają wszystkiego.
Czy ja poleciłem? Z podkreśleniem ON CHCIAŁ IP. ON PROSIŁ O NIE. ON SPAMIŁ.
To chyba nie jest POLECANIE tylko napisałem mu te IP na PRYWATNEJ wiadomości gdzie NIKT INNY nie może tego widzieć.
Czy ja mu spamiłem? Czy ja mu narzucałem mój server? Nie. On mi o niego SPAMIŁ.
Po czym zaczął wyzywać od sprzedajczyków.
Tak mam WONTY bo napisałem do kogoś na PRYWATNĄ wiadomość gdy o nią sam POPROSIŁ.

(25.08.2017, 13:38)xPlejak napisał(a): SS z skargi gracza: https://zapodaj.net/324f72e6d5cb2.png.html

Przeciw, nie jeden gracz mi o tym pisał i na pewno nie napisałeś tego tylko do jednej osoby, jeśli ci zależy o unbanie to go zakup a nie łamiesz regulamin i masz wonty..

Twoja wina, że ci się spieszyło mogłeś go zignorować a nie polecać swój serwer.

I jeszcze jedno pytanie. Sugerujesz się jednym screenem czy kilkoma?
Bo wiesz. Ja też mogę zrobić screena jednej linijki jak ktoś np: Wyzywał mnie lecz nie pokazałem wcześniej DLACZEGO.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2017, 15:55 przez Kremikxon.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości