Event o Vipy 2


Napisał(a): Marko96


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
20.09.2017, 20:51 -
#1
Event o vipy (2) :

VIP na 30 DNI

Chcialbys/Chcialabys wygrac vipa prócz gildie, minigry

Mozna na FB/SB/CV/SkyWars

Wzór :
Nick:
Tryb:
I dlaczego chcialbys/chcialabys wygrać vipa?

Wyniki są 30 września powodzenia.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2017, 12:10 przez Marko96.
MisterMaciek_89
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
21.09.2017, 17:11 -
#2
Nick:MisterMaciek_89
Tryb:Creative
Dlaczego chce wygracTongueonieawaz na servie inni malo zauwazaja graczyi chcial bym aby mnie widzieli np jak zapraszam na konkurs skinow rowniez dlatego ze ma duzo fajnych zeczy,i dotego nie chce wydawac kasy na gry bo zbieram na pieska Golden Retriver
Kahoo
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 0 threads Dołączył: Sep 2017
Rainbow  21.09.2017, 17:14 -
#3
Nick: Kahoo
Tryb: Creative
Dlaczego chcę wygrać vipa? Otóż, zwykli gracze bez rangi nie są zauważalni na serwerze minecraft zaś z vip'ami każdy chciałby się zaprzyjaźnić, każdy chciałby pogadać, ale nie chodzi mi tylko o przyjaźń czy rozmowę z kimś chodzi mi m.innymi o to, aby ktoś mnie zauważał na serwerze minecraft poprzez na przykład rangę ,, VIP ,, czy kolorowy nick. Vipy mają również wiele innych ciekawych funkcji. Nasuwa się wam pewnie teraz pytanie czemu sobie nie kupię sama vipa... Nie kupię sobie ponieważ nie stać mnie na wydawanie pieniędzy na jakieś tam gry w które za dwa, trzy lata nie będę grała, a jak już darzy się okazja wygrania vipa to czemu by nie skorzystać Smile .     Myślę, że mam jakąś szanse na wygranie tego vipa Heart ):  


.jpg   pobrane.jpg (Rozmiar: 8,43 KB / Pobrań: 86)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2017, 17:31 przez Kahoo.
Ivy
♀ เ๔єคlภค❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
46 posts 5 threads Dołączył: Jun 2017
21.09.2017, 17:19 -
#4
Nick: Mery009
Tryb: Creative
Dlaczego chciałabym mieć vipa?: Chciałabym mieć vipa, ponieważ jest to spore wyróżnienie, aczkolwiek można robić dużo więcej rzeczy, niż zwykły gracz. Jestem często na serwerze minecraft, i miewam rzadko vipy, co oczywiście nie ma różnicy. Nie będę błagać, o tego vipa, lecz zwyczajnie poproszę. Uważam, że to bardzo miłe z twojej strony. Życzę innym powodzenia, a sobie również ;D
obraz
mayor3224
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
1 posts 0 threads Dołączył: Sep 2017
21.09.2017, 17:34 -
#5
nick: Mayor3224

tryb: creative

    Czesc, chciałbym otrzymać range VIP od Ciebie znaczy wygrac sorki =p ponieważ nigdy jeszcze go nie miałem i nie wiem jak to dokładnie wszystko dzieje gdy zobaczylem na forum ze to oglosiles pomyslalem ze się zglosze i zaproponuje Ci moja propozycje.



                                                                                                                                          Pozdrawiam Mayor3224    Smile
Nakimeq
Niezarejestrowany


 
21.09.2017, 17:38 -
#6
Nick: Nakimeq
Tryb: Creative
Dlaczego chcialbym otrzymać vip'a: Głównie chodzi mi o to abym wyróżniał się na chacie :| , oczywiście abym mógł łatwiej go opanować. Czasami nie ma nikogo z administracji a ja nie mogę patrzeć jak inne osoby źle się zachowują. Będąc graczem nie można używać kolorków i trudniej przmówić komuś do rozsądku.Podsumowując chcę aby serwer stawał się coraz lepszy i nie chciałbym aby tracił dobre miano
przez osoby które nie umieją się zachować.Tak jak ktoś powyżej napisał zbiera na zwierzątko ja mam króliczka nazywa się Alexia  Smile i również często nie wydaję $$ na gry lecz na rzeczy dla mojego kochanego zwierzątka.

Pozdrawiam^^
hilereq
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 6 threads Dołączył: Jul 2017
21.09.2017, 17:54 -
#7
nick hilereq

tryb creative

cześć  bardzo lubię administracje na tym serwerze minecraft ale nwm bardziej zawsze lubiłem sponsorów na serwerze minecraft ale teraz  lubię administracje calą łącznie z vipami  chce przemawiać do rosondku graczom którzy przeklinają i robią inne gejowskie rzeczy :| :| :| :|
heyoo Heart 
chocolatexxx
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
12 posts 6 threads Dołączył: Sep 2017
23.09.2017, 10:43 -
#8
Nick: chocolatexxx
Tryb: Freebuild
Dlaczego chce wygrać Heart ponieważ zwykli gracze są niezauważalni a z vipem są i każdy chce z nimi pogadać a jak nie masz vipa to każdy cie odżuca i w moim przypadku  tak jest przezywają mnie itp. i jak bym miała vipa to by byli milsi, bym pomagała innym itd.  chcę też aby ktoś mnie zauważał na serwerze minecraft poprzez na przykład rangę ,, VIP ,, i jak coś zgłaszam np. dam kwiatki to nikt nie przychodzi. I to tyle  Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2017, 20:02 przez chocolatexxx. Powód edycji: zmiana trybu
esarwrae
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 0 threads Dołączył: Sep 2017
23.09.2017, 17:26 -
#9
Nick: xSansTheSkeleton
Tryb: Skywars
Chcialbym wiecej punktow na jakies rzeczy i kity ;p
bylby to super prezent na dzien chlopaka Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.09.2017, 17:39 przez esarwrae.
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
30.09.2017, 12:11 -
#10
---->  Wyniki konkursu są o 17:00  <----
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2017, 12:11 przez Marko96.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości