[ODRZUCONE] chanterOfficial


Napisał(a): angelika28


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
angelika28
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
08.12.2017, 18:10 -
#1
1. Jestem Angelika
2. Mam 13 lat
3. Mój nick w grze: chanterOfficial
4. Na serwerze minecraft grałam już w około 2014 roku ale ze względu na nauke przerwałam grę i wróciłam w 2017 roku
5. Czas dzienny jaki mogę poświęcić to od 2 godzin do 3 godzin ze względu że chodze jeszcze do szkoły i musze się uczyć
6. Można się ze mną skontaktować na Facebooku , Instagramie i Skype'ie 
7. Komendy które według mnie są przydatne dla Kidmoda:
-/time set (zmiana czasu w grze np: g /time set day (po wpisaniu tej komendy noc zamienia się w dzień)
-/clear chat (czyli wyczyść chat)
-/chat off (wyłącz chat)
-/Weather (zmiana pogody)
-/mute <player> <time> (wyciszenie gracza) (tylko wyłącznie w tedy gdy ktoś napisze coś nie odpowiedniego)

Według mnie to są najbardziej przydatne komendy są jeszcze inne ale nie chce się rozpisywać
 
8. Już od dawna pomagałam graczom i upominałam innych o złe zachowanie. Według moich znajomych z minecrafta potrafie pomóc na każdy sposób czy to pomóc w budowie czy jak ktoś kogoś się wyzywa to ja zawsze znajde sposób żeby osobie która ma nieodpowiednie zachowanie nie uszło na sucho. Nie lubie gdy ktoś się wyzywa , drażni mnie to więc od razu reaguje . Może nie które osoby nie polubią mnie za to że będe je upominać ale warto upominać graczy . Wiem że się powtarzam o to zachowanie ale to jest chyba jedyne zajęcie które lubie , żartuje chętnie pomogę innym w budowaniu czy w rozwiązaniu jakiegoś konfliktu.
9. Jestem nieśmiałą dziewczyną w życiu realnym ale w minecrafcie jestem kompletnie inną osobą , pomagam , buduje , upominam ,zachwuje spokój gdy widze nieodpowiednie zachowanie po prostu zachowuje się jak dojrzała osoba mimo iż mam 13 lat to czasem jednak zachowuje się dojrzale . To chyba jest moja ulubiona cecha we mnie . Staram się krok po kroku spełniać marzenia . Nie którzy uważają że mam za dużo zajęć więc nie mam czasu dla innych ponieważ śpiewam , tańcze , pisze książki na wattpadzie , ucze się freestyle'u i gram w piłkę nożną ale to nie prawda . Zawsze znajde czas żeby usiąść przy laptopie i zagrać z innymi . Gdy tylko włącze minecrafta odcinam się od rzeczywistości i jestem w swoim świecie tak uważam . Myśle że mam dużo cech które warto wymienić ale chyba najbardziej ważnymi cechami u mnie to : zachowywanie się jak dorosła osoba, reagowanie na sytuacje (prze różne ) , bycie miłą , szanowanie innych 
10. Tak mam sprawny mikrofon
11. Posiadam Minecraft Premium 
12. Tak miałam możliwość , byłam HeadAdminem na takim serwerze minecraft w wakacje . Byłam także Moderatorką na serwerze minecraft mojego brata i Adminem na serwerze minecraft mojego drugiego brata .
13. Nie , nie byłam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2017, 18:56 przez angelika28.
B1rt3k
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
155 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
08.12.2017, 18:28 -
#2
Wiesz co to podanie. Prawdziwa sztuka. Tylko nie wiesz co to wzór. Na nie.
Cool
nigry
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
298 posts 0 threads Dołączył: Aug 2017
08.12.2017, 19:48 -
#3
Jesteś z młoda i nie masz tsa. Na nie.
Marko96
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
135 posts 2 threads Dołączył: Sep 2017
08.12.2017, 19:59 -
#4
Na nie
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
08.12.2017, 20:08 -
#5
Jestem na neutral, ponieważ trochę jesteś za młoda+ nie masz ts3 ale podanie naprawde jest fajnie napisane!
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
08.12.2017, 21:27 -
#6
No poprawiłaś XD neutral bo wiek, wiesz...
W stodole na dole 
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
09.12.2017, 20:03 -
#7
Wiek.
//Odrzucam





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości