[PRZYJĘTE] gering


Napisał(a): gering


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
gering
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Mar 2018
21.03.2018, 17:42 -
#1
1.Imię:MIkołaj
2.Wiek:16lat
3.Nick w grze:gering
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.: Ogólnie na LeCrafcie gra dosyć długo lecz na tym nicku jakoś około tygodnia może 2.
Gram na drugim koncie ponieważ kiedy używałem konta z innym nickiem lecz zapomniałem do niego passów.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.:jestem w stanie grać codziennie około 2 albo 3 gdziny w tygodniu a  w weekendy naturalnie więcej Smile

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:posiadam facebooka ts'a i skype
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:jeżeli chodzi o np: world eddit jestem w stanie wymienić dosyć sporo a jeżeli chodzi o takie podstawowe komendy admina to np:
-/ban (nick) (powód)
-/tampban (nick) (czas)
-/banip (nick)
-/kick (nick)
-/gm (0 albo 1)
-/god
-/heal
-/rapair
-/mute (nick) (powód)
-/cc
-/time
-/tphere
bardzo przydatna do obserwowania graczy podejżaych o cheaty /vanish
-/unban
worldedit;
-//wad
-//chunk
-//size
-//set
-//wall
-//replace
-//regen
-//copy
-//paste
-//pyramid 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Myślę że jestem bardzo dobrym kandydatem na tą pozycje znam wiele komend jestem uczciwy jestem otwarty na nowe znajomości mam dystans do siebie  szybko się uczę pracuje nad swoimi błędami
lubię i bardzo proszę o mówienie mi wprost o moich błędach.
9.Coś o sobie:Pochodzę z małej miejscowości nieopodal Warszawy
-jestem sportowcem
-kiedyś prowadziem swój serwer razem z kilkoma kolegami którzy również grają na LeCrafcie lecz trochę nam to nie wypaliło
-Jeśli popełniam jakieś błędy ortograficze przepraszam mam dysleksje i inne takie nieciekawe sprawy  
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Tak posiadam sprawny mikrofon
11.Jaki minecraft posiadasz ? : jeśli chodzi o luncher to korzystam z dwóch: SkyLand louncher oraz crystal louncher(nonpremium)
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Ta jak napisaem wyżej posiadałem swój własy serwer z kilkoma swoimi kolegami
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nie. Na leCrafcie nie miałem jeszcze okazji byc administratorem lecz mam nadzieje że niedługo się to zmieni Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2018, 22:34 przez gering.
To Pewniak
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 0 threads Dołączył: Mar 2018
21.03.2018, 21:03 -
#2
Kojarzę tego gracza. Pomógł mi nie raz. Grałem u niego na serwerze minecraft i dbał on też o innych graczy nie tylko o mnie. Dba on też o początkujących graczy takę ogólnie jestem na tak. Big Grin
lukasikdaniel@gmail.com
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
100 posts 6 threads Dołączył: Nov 2016
21.03.2018, 23:06 -
#3
Na Tak
Sypek235pll
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
72 posts 2 threads Dołączył: Dec 2017
22.03.2018, 01:45 -
#4
Podanie rozbudowane.
Na TAK.

[img=0x430]https://media.giphy.com/media/qox1yTvzRLFUk/giphy.gif[/img]
Alternatywny
(Pacmanist/Eryk)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 7 threads Dołączył: Mar 2018
22.03.2018, 06:05 -
#5
Nie podoba mi sie gracz o nicku To Pewniak, jego jedyny komentarz jest tutaj, i jest pierwszy, ale jestem na tak.
obraz
Owca007
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
67 posts 2 threads Dołączył: Feb 2018
22.03.2018, 20:44 -
#6
Czytelne MĄDRZE napisane nie mam sie do czego przyczepic na TAK Big Grin
Cytat:I will never be good enough

Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
22.03.2018, 21:55 -
#7
Fakt podanie rozbudowane, ale jest trochę za dużo komend wydaję mi się, że komendy spisane dla "zapchania" punktu wystarczy wymienić tylko komendy kid'a a nie wymieniasz pół word-edita. Dodatkowo śmierdzi mi ten To Pewniak, ponieważ jest nowy członkiem forum i jego pierwszym postem jest pozytywna ocena twojego podania dziwne co nie? Dopóki sprawa się nie wyjaśni jestem na neutral bo poza tym nie ma się do czego przyczepić pozdrawia.
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
22.03.2018, 22:23 -
#8
Wszystko ładnie. Na TAK
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2018, 02:23 przez hokagen.
gering
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Mar 2018
22.03.2018, 23:03 -
#9
hental
jesli chodzi o te komendy to może i to zapycha to podanie lecz niebyły z nikąd skopiowane
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2018, 23:12 przez gering.
To Pewniak
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 0 threads Dołączył: Mar 2018
23.03.2018, 07:35 -
#10
Hental
Ogólnie jeśli o to że to oj pierwszy post pojawił sie akurat tutaj to zbieg okoliczności i to że to był mój jedyny post wynika jedynie z tego że nie mam za dużo czasu na granie na komputerze w tygodniu i tak to wyszło.
Nie chciałbym żeby ten gracz stracił przez to możliwość dostania sie do administracji




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości