[PRZYJĘTE] theVirtex


Napisał(a): Virtuś-theVirtex


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Virtuś-theVirtex
DEUS VULT!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
9 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
19.07.2018, 00:18 -
#1
1.Imię : Wiktor

2.Wiek : 15...w październiku

3.Nick w grze : theVirtex

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Od samego PvP

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 10-14 godzin  

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook,TS,Skype 

7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora :
 1. /time - Ustawia Czas                 2. /gm 0 lub 1 - Ustawia Tryb Gry

 3. /hat - Kapelusik  Big Grin                  4. /speed - Ustawia Prędkość Biegu Lub Lotu

 5. /afk - Oznacz AFK                     6. /customtext - To Samo Co /BroadCast

 7. /whois - Info o Graczu              8. /ci - Czyści EQ Bez Gruzu
 
 9. /invsee - sprawdź EQ              10. /kick - Wyrzuć Gracza

11. /mute - Mutuje                         12. /warn - Ostrzega

13. /tempmute - Chwilowy Mute  14. /v - Vanish

15. /sun - Słoneczko  Big Grin              16. /cc - Wyczyść Chat

17. /top - W Góre !!!                      18. /c slow - Opóźnij Globalny Chat o 12 sek

19. /c on - Włącz Chat                  20. /c off - Wyłącz Chat

21. /jail - Wtrąć Do Więzienia      22. /c slowa - Włącz dorosłe słownictwo

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
   Ostatnio widziałem dużo ludzi łamiących regulamin , gdy tylko nie ma Administracji albo jest AFK. Próbowałem coś z tym zrobić , ale co taki gracz może... Jedynie ostrzeliwałem takich ludzi z batsów. Dlatego chciałbym to zmienić! W ostatnim czasie jestem na serwerze minecraft od rana do ... no też rana , ale nie ważne... mógłbym praktycznie uniemożliwić ludziom reklamować serwer bo ciągle bym bacznie jego pilnował lub zwyczajnie sprawdzać nielegalne itemki ,       bo gracze nie widzą w nich niczego złego i często ich używają.
   Poza tym lubię pomagać osobą w odnalezieniu się na serwerze minecraft. Myślę
   , że gracze by mnie polubili. Nie lubię się kłócić , według mnie jest to po prostu zbędne. Warto od razu pójść na kompromis. Z resztą słyszałem
   , że teraz na serwerze minecraft CV są braki jeśli chodzi o Administrację chętnie zapełnię chociaż jedną lukę.  Smile

9.Coś o sobie: Jestem Wiktor. Mieszkam tuż obok Szczecina. Teraz będę szedł do 3 gimnazjum.Chodzę do klasy z profilem informatycznym. Interesuję się kolarstwem , oraz informatyką. Próbuje także rysować , ale tak wychodzi jak pierwsze domki w MC. Od początku wakacji przełączyłem się na tryb non-lifa'a. Przez jakieś 3 tygodnie nie wychodziłem z domu... mi się podoba.  Smile Ze względu na to , że mam 15 lat nie mam w szkole dużo do nauki dzieki czemu więcej czasu mogę przeznaczyć na serwer. Gdy miałem już 7 lat zacząłem grać w Minecraft'a. redstone i komendy to moje mocne strony. Potrafię też dość dobrze budować , lecz budowniczym nie będę. Interesuję się również średniowieczem , przez co też założyłem swój zakon na creativ. Zakon miewa się świetnie coraz więcej osób dołącza , zamek się powiększa o dodatkowe piętra , a na tą chwile mamy już 16 osób. Lubię rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty. Właściwie to ciężko pisać coś o sobie jak głównie siedzę przy komputerze przez cały czas...

10.Czy masz sprawny mikrofon ? : Owszem

11.Jaki minecraft posiadasz ? : Premium

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? : Jakieś 10-12 razy jako Technik i Administrator

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Jeszcze nie , ale może te podanie coś zmieni  Big Grin
DEUS VULT 
WodorostXD
Wodorost_456
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
39 posts 8 threads Dołączył: Jun 2018
19.07.2018, 01:27 -
#2
Sorry ale jestem na NIE, bo podanie można pisać dopiero po dwóch tygodniach, a minął tydzien
,,Wszystkie wielkości świata nie są warte tyle, co dobra przyjaźń"
Virtuś-theVirtex
DEUS VULT!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
9 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
19.07.2018, 02:02 -
#3
(19.07.2018, 01:27)WodorostXD napisał(a): Sorry ale jestem na NIE, bo podanie można pisać dopiero po dwóch tygodniach, a minął tydzien

ale spk pytalem sie Mariko mozna wczesniej bo teraz duuuze zapotrzebowanie...

a tak poza podaniem.... PO co mnie biles ?! xd
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2018, 02:09 przez Virtuś-theVirtex.
DEUS VULT 
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
19.07.2018, 08:58 -
#4
Ladnie napisane podanie

Na tak Smile

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
19.07.2018, 12:16 -
#5
Podanie milo sie czyta, mysle, ze przydalbys sie administracji creative. Ja jestem na tak i zycze powodzenia Wink~
Mariko
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
98 posts 0 threads Dołączył: Feb 2018
19.07.2018, 12:35 -
#6
Zapraszam za rekrutacje ustną jutro około godz 14. Przed nickiem wpisz [rekrutacja] 

Jeżeli nie pasuje termin napisz mi na priv lub na serwerze minecraft

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2018, 12:35 przez Mariko.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości