[ZAMKNIĘTE]  theVirtex


Napisał(a): Froggyo


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 11:55 -
#1
1.NICK: Froggyo_
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: theVritex
3.DATA/GODZINA: 2018/07/23 Godzina 12:40
4.SKARGA: Otrzymałem kicka za nic z powodem "Fajnie co?" po czym dostalem mute na 15 minut po tym jak zapytałem się theVirtex czy chce coś zobaczyć. Dostałem go z powodem "Fajnie co? Zapomnialem wgl ze za irytacje moge ci dac mute..." mute otrzymalem po tym jak zapytalem sie czemu virtex klamie na moj temat. Mute, kicki daje jedynie mi... Jak ktos inny nie przestrzega regulaminu to dostanie ostrzezenie slowne ale jezeli bede to ja to dostane kicka/mute
5.UZASADNIENIE: Virtex daje mi mute i kicki bez powodu oraz straszy permem za nic Smile
6.DOWODY: 
Mozna sprawdzic logi serwera minecraft
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2018, 12:00 przez Froggyo.
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
23.07.2018, 12:12 -
#2
Nie widzisz chatu administratorskiego wiec nie wiesz jak i na kogo reagujemy. Nie masz zadnego prawa mowic, ze on mutuje i kickuje tylko ciebie poniewaz sama widze, ze reaguje u kazdego u kogo powinien. Tyle z mojej strony.
Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 12:17 -
#3
Yinsomnia typek przeklinal caly czas virtex powiedzial zeby tak nie mowil., nie dostal nawet mute na 5 minut. Napisalem jakies przeklenstwo odrazu mute...
Mariko
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
98 posts 0 threads Dołączył: Feb 2018
23.07.2018, 12:26 -
#4
Za irytacje admina mozna dostac muta tak dla jasności i dobrze napisal, nie widzisz banow mutow ktore dajemy wiec nie udzielaj sie na temat taki Wink Widze co robi widze co pisze widze wszystko i robi wiecej niz nawet jest mu dane wiec wielki + , ciekawe czemu ty i inni nie czepiacie sie np mnie : )
Zawsze dostaje kidmod ktory jak to jeden napisal ,,jest slaby'' wiec sory ale nie uznaje skargi i zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości