[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] _Kajhu


Napisał(a): superluxhouse


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
superluxhouse
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
20 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
Rainbow  04.04.2019, 16:54 -
#1
WYMAGANIA :


Minimalny wiek 14 lat. ✔️Jest
Czas gry na serwerze minecraft: MINIMUM MIESIĄC ✔️Jest
Konieczność posiadana: FacebookTSSkype ✔️ Są
Znajomość komend. ✔️Jest

1.Imię : Jan 
2.Wiek : 14 wiosen na karku.
3.Nick w grze : _Kajhu
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Praktycznie od pierwszej edycji serwera minecraft Creative. Najwięcej przegrałem za czasu kiedy był Hawajski spawn. Potem też bardzo dużo grałem kiedy Kimberly była opiekunem Cv. Miałem chyba 2 letnią przerwę, kiedy wróciłem do gry na LC w sierpniu. Wróciłem na początku marca i zapowiada się, że będę grać długo. 
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Serwer Kreatywny, numer działki: -33;-74 , tudzież /p h _Kajhu  - będzie prościej. Druga praca: -35;80 lub /p h skjetolegenda - dom budowałem ja na jego prośbę.

Kolejna praca: /p h _Kajhu 3 oraz /p h Dandys_Saczy

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie powyżej wymienione programy. Dodatkowo mam również: Discord, Instagram, Snapchat, Whatsapp - wszystko czego dusza pragnie Smile
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
KOMENDY WORLD EDIT:
*brushe* //br [typ opisany na dole] [blok] [wartość]
sphere - tworzy kulę z danego bloku. Służy ona do tworzenia np. custom terenów.
cylinder - tworzy płaskorzeźbę w kształcie okręgu. Służy do tworzenia zcustomizowanych pól uprawnych
cliff - służy do podwyższania poziomu podłoża o kilka kratek, przydatny do tworzenia kanionów.
deform - deformuje podłoże. służy do tworzenia jaskiń.
errode - powoduję randomowe usunowanie bloków. Ja go używam do tworzenia jaskiń.
forest - nieprzydatny. Służy do zaroślinniania terenu.
gravity - obniża poziom lewitujących bloków o 1 oraz je powoduje je wypukłymi. służy do custom terenów.
mask - maluje teren na dany blok. często używany jako: mask >1 czyli stawia blok jedną kratkę wyżej nad wybranych przez nas blokiem.
rock - tworzy mini-głazy. ja go używam do budowy jaskiń.
smooth - wygładza teren.
tree - tworzy drzewa.

*normalne*
pos1 - zaznacza pierwszą pozycję jedną kratkę pod nami.
pos2 - zaznacza drugą pozycję kratkę pod nami.
copy - kopiuje zawartość terenu pozycji.
paste - wkleja zawartość
cut - wycina zawartość
flip - obraca zawartość w daną stronę
rotate - powoduje rotacje w górę/dół


set - wypełnia teren.
replace - wymienia blok innym
walls - obkrąża zaznaczony teren blokiem.
setbiome - ustawia biom w zaznaczonej pozycji

pyramide - tworzy nieprzydatną do nieczego piramidę.
fixwater - wypełnia teren wodą. przydatny do tworzenia rzek.

VOXEL
/b - pędzel
/b s - podobny do zwykłego brasha
/b b - podobny do brush sphere
/b d - podobny do cylindra w WE.
/b over - podobny do mask >1. 

Komend moderacyjnych nie piszę, bo są zbyt proste. 



8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem człowiekiem wykonującym summienie swoje obowiązki . Bardzo aktywnym w ostatnimi czasie na LC oraz nie tylko. Praktycznie ciągle mogę pomagać ludziom, ponieważ choć nie zwracam na siebie uwagi ciągle pisząc na chacie, cały czas zwracam na niego uwagę. Uwielbiam budować. Kiedyś nawet starałem się o tą posadę na tym serwerze minecraft, jednakże moje podanie zostało odrzucone. Myślę, iż buduje nie najgorzej - na pewno lepiej niż większość serwera minecraft stawiających domy kwadraty *śmiech*. Jestem również osobą ugodową, lubiącą pracę w grupach. Zawsze dążę do celu. Prędzej czy później i tak wykonam powierzoną mi pracę.
      Minusem może być to, że nie lubię szybko budować, na czas. Rozprasza mnie to i nie pozwala wykonać pracy perfekcyjnie. Męczy mnie nadmiar rzeczy do zrobienia, lecz pracuje nad tym. Kiedy tylko zdaża się sytuacja kryzysowa moja intuicja i inteligencja od razu daje znać. Myślę, iż poniekąd znam równiez trochę *bardzo* dużo komend. Ogólnie budowanie jest moją pasją a to co jest robione z pasją wychodzi zawsze dobrze i sprawia przyjemność i samosatysfakcję. Mam zdolności przywódżcze, więc zawsze mogę dowodzić jakąś grupą i organizować plan działania - nawet na spontanie. Zawszę sypnę jakimś żartem więc ekipa przy mnie się na pewno nie będzie nudziła.
       Budowanie custom terenów to moja ulubiona rzecz, którą opanowałem praktycznie do perfekcji. Można to zobaczyć po mojej skromnej działce. Specjalizuje się głównie w budowanie domów, custom terenów oraz rzek. Szczerze mówiać nie lubię robic prac 3d tj. smoki etc. Więc na pewno w tym mało pomogę. Mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię o czym zawsze przypomina mi pani od polskiego oraz od angielskiego. Staram się zawsze budować jak najładniej jest to możliwe i z tego co zaobserwowałem - wcyhodzi mi to całkiem dobrze.


9.Coś o sobie :Jestem Jan *dla kolegów Jasiu, tudzież Priscilla*. Uwielbiam grać w gry, a w szczególności gry w stylu Wiedźmin, Assasin Creed oraz Minecraft. Na co dzień uczę się w szkole podstawowej w moim rodzimym mieście Krakowie. W tym roku piszę egzaminy dlatego jestem w ciągłym stresie jak mi wypadną. Uczę się bardzo dobrze, lecz fatalnie z matematyki - nie rozumiem tyl iksów, igreków i tym podobne. Opanowałem praktycznie do perfekcji język obcy jakim jest angielski. Można powiedzieć, że jestem małym lingwistą ponieważ umiem, także trochę Hiszpańskiego i Chińskiego. Bardzo lubię grafikę komputerową oraz wszystko inne co z komputerami związane. Robie grafiki w Photshopie - Może kiedyś zamieszczę trochę. Ostatnio zająłem się też web-designem i robieniem layoutu pod fora. M.in staram się zrobić layout pod stronę lecrafta. Uczyłem się kodowania w języku Html, więc stworzenie takiego forum z użyciem HTML i php nie jest dla mnie jakimś super wyczynem. Mam kotka o pięknym imieniu NUTEK. Ostatnio diametralnie zmieniłem swój wygląd. Z długich włosów oraz ubierania się w brzydkie zielone ubrania na świetnie, którtko przystryżone włosy oraz jakieś niezłe "ciuchy''. W szkole kiedyś byłem poniżany, miałem depresję, jednak z tego wyszedłem z pomocą przyjaciółki. O ironio była to dziewczyna mojego największego opresanta, który mnie bił - lecz znalazłem z nią wspólny język. Ostatnio wszystko się ustabilizowało i czuję się jak nowo nardzony.


10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, rzekłbym, że nawet nie tyle sprawny co jakości studyjnej. Blue Yeti.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium. 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, nie raz na jakiś mniejszych serwerkach byłem nawet adminem, testerem na pewnym serwerze minecraft z minigrami, oraz pomocnikiem na jeszcze inniejszym serwerze minecraft również z minigrami.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie, nie byłem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2019, 18:05 przez superluxhouse.
kuba123
Chomiczek
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
140 posts 22 threads Dołączył: Feb 2019
04.04.2019, 17:12 -
#2
Podanie rozpisane to mi sie podoba, lecz nie trzeba pisac wymagan,ogólnie jestem na Tak z mały przechyleniem na nautrual

NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
04.04.2019, 18:05 -
#3
Na tak :p
-idk co tu dac-



Kor56
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 0 threads Dołączył: Mar 2019
04.04.2019, 19:39 -
#4
Na tak
KatrinBoss
Niezarejestrowany


 
05.04.2019, 17:39 -
#5
Działeczka może być, bardzo podoba mi się teren. 
No budynki nie za bardzo :/  ale jestem na Tak
xZakk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
110 posts 15 threads Dołączył: Dec 2017
05.04.2019, 17:40 -
#6
Podanie fajne Big Grin a co do działki teren jak dla mnie to dosyc fajny ale w niektorych miejscach widac za mocno "brush" a co do budynkow to nie popisałeś się.
Neutral
superluxhouse
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
20 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
06.04.2019, 10:03 -
#7
Druga praca: -35;80 lub /p h skjetolegenda - dom budowałem ja na jego prośbę.
Kolejna praca: /p h _Kajhu 3 oraz /p h Dandys_Saczy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2019, 12:07 przez superluxhouse.
mcraftor_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
69 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
09.04.2019, 13:15 -
#8
Na taak
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
09.04.2019, 20:56 -
#9
Twoje budowle są na prawdę ładne, masz bardzo duży potencjał. Znasz komendy, co również jest na plus. Podanie ładnie rozpisane, nie mam się do czego przyczepić

nic, tylko życzyć powodzenia. Jestem na TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2019, 21:03 przez Sharp_Dragon.

kuba123
Chomiczek
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
140 posts 22 threads Dołączył: Feb 2019
10.04.2019, 08:17 -
#10
gartuluje budowniczego





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości