[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] Luadi54


Napisał(a): Luadi54


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Luadi54
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 5 threads Dołączył: Mar 2019
10.04.2019, 13:26 -
#1
Luadi54 --- Podanie na budowniczego


Imię: Adrian --- Wiek: 14 --- Nick w grze: Luadi54 --- Od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: serwer znam już od dawna, ale czynnie i aktywnie gram od kilku miesięcy (ok. 3-4) --- Serwer i numer działki: Creative, -24;12 i -23;12 (dwie działki) --- Programy: Fb, Ts, Skype, Discord, GG, Messenger --- Komendy: tutaj mógłbym się bardzo rozpisać... przede wszystkim - bardzo dobra znajomość worldedita, od podstawowych komend //pos1, //pos2, //set, //copy, //paste po komendy typu //br, //smooth, //sphere, //tree, //cylinder, a także //flip, //rotate, //mirror //replace, //walls. Znam oczywiście również więcej komend, jednak wolałem skupić się na tych najważniejszych, które sam używam przy budowaniu. --- Dlaczego ja?: Zacznijmy z czymś prostym - uwielbiam budować w minecrafcie i sprawia mi to wielką przyjemność! Uważam, że jestem kreatywny - co chwila wpadają mi do głowy nowe pomysły, a będąc budowniczym mógłbym realizować je szybciej, lepiej a także moje budowle byłyby większe. Warto również wspomnieć, że jestem chętny, by budować rzeczy bezpośrednio dla serwera minecraft. --- Coś o mnie: Jak będzie można zobaczyć po moich działkach - jestem wielkim fanem historii a także lubię odwzorowywać wydarzenia historyczne na naszym kwadratowym świecie. Oprócz minecrafta interesują mnie strzelanki, a kiedy nie siedzę na komputerze chodzę na treningi karate. --- Czy masz sprawny mikrofon?: Tak --- Jaki minecraft?: Premka --- Czy byłeś kiedyś w administracji na innym serwerze minecraft?: Nie --- Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft?: Nie



Na koniec dodam, że nie chciałem, aby moje podanie było jak najdłuższe, a zawierało jak najważniejsze informacje.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
Luadi54
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2019, 13:40 przez Luadi54.
MineFaks
KillTheMachine
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
120 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
10.04.2019, 13:51 -
#2
Jestem na TAK jedyne do czego mógłbym się przyczepić to przejrzystość podania Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2019, 13:51 przez MineFaks.
hmh99
Dqnix
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
53 posts 26 threads Dołączył: Nov 2016
10.04.2019, 15:05 -
#3
No panie kolego! I to sie nazywa podanie!
Dzialka historycznie poprawna z ladnymi detalami i ladnym wykonczeniem.
Jestes mily i uprzejmy, masz male ego i to mi sie podoba.
Jak najbardziej na tak!
Powodzenia <3
Daj japonczykowi miske ryzu- naje sie na 2 dni.

Daj biedakowi 5 zloty - Starczy mu na miesiac.

Ale jak dasz rexi opiekuna - to straci w przeciagu kilku miesiecy.
superluxhouse
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
20 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
10.04.2019, 20:11 -
#4
na tak
dzialki
wiek
wymagania.
Rayyer
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 0 threads Dołączył: Nov 2017
16.04.2019, 18:06 -
#5
Zapraszam na tsa 17.05 w środę o godzinie 20

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2019, 18:06 przez Rayyer.
Po szklanie i na rusztowanie  Shy




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości