Autologowanie Premium

Nasza administracja zawsze i bez przerwy pracuje, aby jak najbardziej uprzyjemnić graczom grę na naszym serwerze. Dlatego chcielibyśmy Was poinformować, że w chwili obecnej odbywają się testy nowego systemu logowania Premium.

 

Minecraft Premium Konto Account

Nowy system logowania

Od 22 maja na naszym lobby pojawi się nowy plugin na logowanie. Do tego czasu podczas wejścia na dany tryb trzeba będzie podawać ponownie swoje hasło – jest to niezbędny środek bezpieczeństwa, aby Wasze konta nie zostały przejęte.

Po tym czasie będzie możliwe dodanie swojego adresu e-mail, dzięki czemu będziecie mogli skorzystać z opcji przypomnienia hasła.

Autologowanie Premium

Kolejną ze zmian będzie możliwość autologowania osób posiadających płatną wersję Minecraft. Osoby te, będą musiały jednorazowo podać hasło podczas rejestracji, a przy kolejnych wejściach nie będą one proszone o podawanie żadnych informacji.

Jeśli nie posiadasz płatnej wersji Minecrafta nie bój się! Jeśli raz się zarejestrujesz za pomocą launchera no-premium (na przykład SkLaunchera), za każdym razem osoba, która wejdzie na serwer za pomocą twojego nicku będzie musiała podać hasło, które ty ustalisz. Nawet jeśli będzie miała premium.

Jak widzisz, dodatki te są całkowicie bezpieczne i będą mieć tylko korzystny wpływ na bezpieczeństwo. Liczymy na pozytywne przyjęcie tych zmian.