Najrzadziej craftowane itemy w Minecraft
Napisał(a): oksana


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
oksana
Kokosikk
*


Zarejestrowany

5
72 posts 61 threads Dołączył: Jan 2018
12.05.2020, 10:36 -
#1
Blog oksana
Najrzadziej craftowane itemy w Minecraft

Witamy na serwerze minecraft LeCraft.pl. Grając na czystym survivalu, prawie zawsze tworzymy te same przedmioty do walki, kopania lub do zwykłego wybudowania domku. W dzisiejszym blogu postaram wam się przedstawić kilka z wielu najrzadziej craftowanych przedmiotów w naszej ukochanej grze.

Diamentowa motyka - no cóż, musiała się ona tutaj znaleźć. Powiedzmy sobie sami, kto z nas kiedykolwiek zrobił celowo taką motykę, niektórzy mogli scraftować ją przez pomyłkę chcąc wykonać kilof. Ciekawostką jest to, że narzędzie możemy znaleźć w jednej ze skrzyń w Leśnym Dworze.

Ciasto - rzadko kiedy widuję osobę robiącą ciasto w mc. Przedmiot ten wymaga wielu różnych składników, by zostać zrobionym, dlatego większość woli polować na świnie, krowy oraz kury.

Ciastko - podobnie jak w przypadku ciasta, produkt ten nie daje nam dużego nasycenia, a do jego konstrukcji potrzebujemy nasiona kakaowca. Moim zdaniem robienie ich na survivalu nie ma sensu. Ciekawostką jest to, że po nakarmieniu papugi ciastkiem, ona natychmiastowo umiera.

Złote narzędzia - mało kto wykonuje złote narzędzia. Jak sami dobrze wiemy, ich użyć starcza na dosłownie chwilę. Oczywiście nie zapominajmy o tym, że takowe przedmioty najszybciej niszczą teren. No cóż pomimo tego nie znam osoby, która tworzyłaby złote narzędzia na czystym survivalku.

Dziękuję za przeczytanie!
Maatev_
Administrator
****


Administrator

17
422 posts 13 threads Dołączył: Dec 2019
14.05.2020, 17:50 -
#2
Racja
Fajny blog Smile
Discord LecraftKliknij tutaj Mordeczko
Moj Facebook: FACEBOOK LECRAFT KLIKNIJ
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości