LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Cisu_375
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1.Imię: Patryk
2.Wiek: 17. W tym roku 18.
3.Nick w grze: Cisu_375
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: A nie wiem nawet, nie liczę czasu. 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 4-6h. 
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Wszystkie. 
7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza z powodem.
/warn [nick] [powód] - Ostrzega gracza z powodem.
/cc - Czyści chat.
/c off | /c on - Wyłącza/włącza chat.
/tempmute [nick] [powód] [czas] -  Wycisza gracza z powodem oraz określonym czasem.
/sprawdz [nick] - Teleportuje gracza do sprawdzarki.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisk: Ponieważ jestem osobą spokojną, opanowaną i doświadczoną. Lubię nie raz porozmawiać na serwerze minecraft z graczami na różne tematy, czy to serwerowe czy też nie, humorku nigdy nie za mało. Miałem kilka razy na innych serwerach różne rangi, od moderatora do Admina i myślę, że mi nie szło najgorzej na owych rangach. Nigdy nie ma ze mną problemów, nie wchodzę w kłótnie z graczami, tylko staram się na spokojnie uspokoić sytuacje. 
9.Coś o sobie: Cześć, jestem Patryk, mam 17 lat. Pochodzę z woj. Podkarpackiego, a dokładniej z okolic Rzeszowa. Moim Hobby było granie w piłkę nożną, ale niestety przez kontuzję musiałem zrezygnować z grania. Teraz jak wyleczyłem kolano, zacząłem trenować piłkę siatkową i nawet w miarę mi idzie. W wolnym czasie lubię pojechać nad staw do siebie i połowić ryby. Jak jadę na ryby, to zawsze się tam wyciszam i odstresowuje się. Na komputerze przesiaduje większość swojego życia. Aaaa, wyżej nie napisałem, ale chodzę do 3 klasy technikum na zawodzie Technik budowlany. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: NONPREMIUM, ale są plany, żeby zakupić premium. 
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak, miałem. 
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie, jeszcze nie miałem okazji, ale myśle, że to będzie mój pierwsze raz. 
Pozdrawiam.
Podanie na prawdę spoko, jednak nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft, a przynajmniej nie widziałem żebyś pomagał i się udzielał.
Pokaż się nam bardziej na Chacie, po pomagaj, wbij na serwerowego na discorda i napisz podanie za dwa tygodnie! Takie jest moje zdanie Wink
Aktualnie jestem na nie
Zdecydowanie NIE. Powody u matthewa są.
Popraw aktywnosc i napisz za 2 tygodnie. Narazie Na Nie
Zacznijmy od tego że
Nie widuje cię na serwerze minecraft, wydaje mi się że punkt  8 jest skopiowany z innego podania, zabrakło ci kilku przydatnych komend takich jak:
/bwf [nick], /czysty [nick], /history [nick], /warnings [nick] i chyba tyle. Jeszcze dodam że MiniGry to nie tylko SkyWars, MiniGry to też: BedWars, Hide And Seek, Murder Mystery, Village Defence, PaintBall, MiniWalls i Agario. [patrzy się głównie na aktywność na BedWars]
Na NIE.
Podanie pisane "na kolanie"
Więcej powodów up
Nie
Podanie napisane ciekawie. Spełniasz wszystkie wymagania aczkolwiek nigdy nie widziałam cię na minigrach więc twoją aktywność oceniam na jedno wielkie ZERO. Tak jak napisał Maatev_ napisz podanie za dwa tygodnie i za ten czas nadrób błędy które popełniłeś.

Pozdrawiam, darknessia Smile
Na NIE ,nie udzielasz się,pokaż się na czacie
Oszczędzę Ci czytania tego samego co już pisali koledzy jak i koleżanki powyżej, wiesz co masz poprawić, od siebie dodam, że podanie jest dobrze rozpisane, tylko brakuje mi w nim kolorów, albo inaczej...strasznie sie tu wszystko z sobą zlewa, masz tyle opcji czcionek, barw, że naprawdę można nieźle pokombinować.

Na chwilę obecną jestem na nie.
Ostatni przesiaduje na SkyWars dosyć długo i nie widzę abyś się udzielał *nie widzę cię  w ogóle na serwerze minecraft. Nadal jestem na NIE. (Twoja aktywność spadła do 0)
Stron: 1 2