LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: [Podanie] polijandra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry :3

  Piszę podanie raz 2 z powodu komend. Maatev_ pozwolił mi napisać to podanie,napisał że usunie poprzednie.


1.Imię : Paula


2.Wiek : 15


3.Nick w grze : polijandra


4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Miesiąc, od 04.04.2020r.
                
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Mogłabym na LeCraftcie siedzieć cały czas, lecz zależy to od obowiązków i lekcji. Mniej więcej 7-8 godzin,chyba że szkoła to 5-6 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam facebooka,messengera,snapchata,discorda (nie używam), instagrama,skype.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

-  /warn<nick> <powód> - ostrzeżenie

-  /c on - włącza chat
 
-  /c off - wyłącza chat

 /cc - czyszczenie chatu

 [b]/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft[/b]

-  [b]/sprawdz <nick> - sprawdza[/b] gracza

-  [b]/cmi kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z trybu[/b]

-  [b]/czysty <nick>- gracz jest czysty[/b]

-  [b]/tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowy mute gracza[/b]

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Bardzo się staram, cóż przyznam bardziej jestem aktywna na bed warsach niż na innych mini grach,lecz staram się to zmienić. Zmieniłam się co do graczy przez ostatni czas,niektórzy z nich nawet mnie polubili. Jestem subordynowaną osobą i zawsze wypełniam wszystkie obowiązki,które należą do mnie. Mam dobrą ortografię dość, dając przykład z niej tym młodszym graczom. Staram się czasem opanować ludzi na arenkach. Nie jestem aniołkiem to wiem czasem mnie ponoszą nerwy,ale staram się to opanować. 

9.Coś o sobie : Mam na imię Paula,ale wolę jak ktoś mówi do mnie Pola. Jeżdżę konno od 6 lat,nie posiadam jeszcze swojego konia. Grałam kiedyś na gitarze,pianinie,skrzypcach i flecie (przez szkołę),obecnie nie interesuje mnie jakoś muzyka i gra na instrumentach,wolę pograć w minecraft'a albo popisać z ludźmi. Na messengerze jestem aktywna prawie zawsze tak jak i na facebooku. na serwerze minecraft Lecraft znalazłam się przypadkiem wpisując w internet "serwery mc",wtedy grałam z koleżanką. Wtedy zakochałam się w tym serwerze minecraft i ściągnęłam na serwer moich znajomych. Po tygodniu kupiłam vip'a (szczerze opłacało się bardzo). Od tej pory nie mogę przestać grać na LeCraft.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak,mam sprawy mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecrafta premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Na mniejszym serwerze minecraft mojego brata ciotecznego.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niestety,nie.

Dziękuje za przeczytanie Smile
Podanie powinno pisać soe 2 tyg po odrzuceniu/usunięciu poprzedniego, to że administrator ci pozwolił nic nie znaczy, zgodę musisz mieć od opiekuna trybu albo przeczekać 2 tyg+nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft, Na Nie. Spróbuj za 2 tyg jak będziesz się udzielać i miną ci 2 tyg.
Powiem tak. Wymienie powody co sa u Willtiego i sie z nim tu zgodze, w dodatku zaczelas sie dzic udzielac, a powinnas dluzej i miec wieksza aktywnosc na chacie jak na serwerze minecraft. Bym napisal za 2 tyg na Twoim miejscu. Zdecydowanie NIE.
+Wiek
+ Jesteś aktywna na tym serwerze minecraft, czesto cie widze
+Pkt ładnie rozpisane

-Nie widze abyś udzielała sie na chacie w innym stylu niż pisanie z koleżankami ,czyli nie pomagasz graczom
-Podanie jak wyżej panowie napisali nie jest napisane po 2 tygodniach co powinno być odrzucone.

Myśle ,że jeśli pograłabyś wiecej, zaczeła bardziej pomagać na chacie itd masz szanse ,lecz aktualnie jestem Neutralna.
Już od dłuższego czasu widzę że udzielasz sie na chacie oraz widze dużą aktywność, postanowilem że dostaniesz szansę. Zapraszam na drugi etap rekrutacji, szczegóły dogadamy na pv.
(07.05.2020, 15:15)Willti napisał(a): [ -> ]Podanie powinno pisać soe 2 tyg po odrzuceniu/usunięciu poprzedniego, to że administrator ci pozwolił nic nie znaczy, zgodę musisz mieć od opiekuna trybu albo przeczekać 2 tyg+nie widziałem cię jeszcze na serwerze minecraft minecraft, Na Nie. Spróbuj za 2 tyg jak będziesz się udzielać i miną ci 2 tyg.

Dostala pozwolenie  od Moderatora na poprawienie podania poniewaz nie dopisala komend w dodatku z ACP ktos madry usunal opcje Edytuj i maja dostep mod+. Moze podaj wieksze powody dlaczego na nie, sam siedzisz na cv i nic nie robiszna trybach. Co do podania na Tak, czesto cie widze
Niestety po drugim etapie musze odrzucic podanie, nie poddawaj sie i spróbuj za 2 tyg. Powodzonka!

[Obrazek: odrzucone3.png]