LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] MAJUUUSIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak Dandys napisal, trzeba te 14 lat miec. na nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zaskocze was, ale w administracji mieliśmy już kilka przypadków, gdzie 13 latek zachowywał się lepiej od 18 latka. Jeżeli do 14 lat zostało Ci z 2,3,4 miesiące to wydaje mi się, że Gaga doceni twoje starania i cie przyjmie tym bardziej, że administracji minigier jest w potrzebie, a to podanie jest fajnie i znam cie z serwera minecraft.
Braego ja tez cię zaskoczę. Wyzywała mnie od piz** i szmat. Z tego co pamietam włamała się Michleqowi na konto. Według mnie ona pisze te podanie dla beki i proszę poznaj ją, bo zrobiła się chamska dla wszystkich. Jak będziecie przyjmować takie osoby które się nie nadają to ten serwer zejdzie na psy. Przepraszam ale taka jest prawda, nie proszę się o bana ale tylko mowie jaka ona jest, żeby później nie było.
(07.02.2019, 12:32)WisienQa napisał(a): [ -> ]Braego ja tez cię zaskoczę. Wyzywała mnie od piz** i szmat. Z tego co pamietam włamała się Michleqowi na konto. Według mnie ona pisze te podanie dla beki i proszę poznaj ją, bo zrobiła się chamska dla wszystkich. Jak będziecie przyjmować takie osoby które się nie nadają to ten serwer zejdzie na psy. Przepraszam ale taka jest prawda, nie proszę się o bana ale tylko mowie jaka ona jest, żeby później nie było.
Tak????Poprosze o dowody???Ja cie wyzywalam???No chyba ty,wiesz ile osob moze to potwierdzic
Twoje przyjacioleczki? Michleq może potwierdzić bo sam mi pisał. Jaka jesteś tez wie kicikicimiauu. Nie nadajesz się na chatmoda, bo na niego zasługuje porządna osoba, ty do takich nie należysz.
(07.02.2019, 12:36)WisienQa napisał(a): [ -> ]Twoje przyjacioleczki? Michleq może potwierdzić bo sam mi pisał. Jaka jesteś tez wie kicikicimiauu. Nie nadajesz się na chatmoda, bo na niego zasługuje porządna osoba, ty do takich nie należysz.

Wiesz ile ja mam ss ze ty wysylalas?Śmieszna jestes ale tera nie zasmiecajmy podania
Ale to nie ja składam podanie tylko ty
No wszystko jest ok ale ten wiek. :/
Na NIE
Ja jednak chętnie sprawdzę cię na rekrutacji, zapraszam dziś tj. czwartek 07.02.2019 na godzinę 19 na ts.lecraft.pl, do nicku dopisz rekrutacja
Witamy w administracji

Stron: 1 2