LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: [Podanie Latarnia09]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Imię: Dawid 
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: Najpierw miałem Nimmrod, a teraz mam Latarnia09.
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Na serwerze minecraft gram 2,5 - 3tyg.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Jestem codziennie nic nie zawalam więc jak najbardziej prawie codziennie.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Posiadam wszystkie wymienione.
7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper
/cc - Czyści chat.

/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
/tempmute [nick] - wycisza gracza na określony czas
/kick [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Istnieje wiele powodów dlaczego chciałbym zostać ChatModem. Chciałbym pokazać na co mnie stać i dlaczego nikt nie będzie żałować mojego awansu. Czasem sobie pożartuję, co nie znaczy że nie jestem opanowany i że nie potrafię się wziąć do pracy. Z wielką chęcią udowodnię że jestem pracowitą osobą i nie tylko wiem jak być częścią jednej drużyny ale też umiem ją do siebie zbliżyć. Po drugie, często, będę siedzieć na serwerze minecraft i forum widzę czasami parę tematów do rozwiązania. Patrząc na to wydaje mi się że jako członek Administracji mógłbym z łatwością pomóc na Lecrafcie. Uważam że, dzięki mnie serwery będą mogły się rozwijać co sprawi mi ogromną radość i chęć do dalszego działania. Po trzecie jest to coś co zwyczajnie lubię robić. W tych czasach takie osoby jak ja nie mają zbytnio co do roboty i pilnowanie oraz pomaganie  mogłoby być jednym z moich zajęć. Jest to pewien obowiązek i jeśli sobie nie poradzę poniosę konsekwencje ale to właśnie sprawia że tym bardziej chciałbym udowodnić co potrafię i to jaki naprawdę jestem.
9. Coś o sobie: Mam na imię Dawid mieszkam w województwie Mazowieckim. Na co dzień słucham muzyki -najczęściej Polski Trap, ale czasami zdarzy się posłuchać Zagranicznych piosenek. Uprawiam sport, chodzę na box, ale przez najbliższe 3tyg nie ponieważ mam zbite chrząstki i palec wskazujący, gram w piłkę nożną. Jestem Pomocny, zaangażowany. Lubię krytykę, jeśli jest konstruktywna.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: NONPREMIUM
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Nie byłem ani razu.
Na nie
Na nie
I JESZCZE RAZ NA NIE
Mogłabym być na tak, jednak doskonale wiesz dlaczego moja decyzja alternatywna.  Faktycznie pisałeś, że chcesz zacząć z czystą kartą ale to nie zmienia faktu tego co zrobiłeś kilka dni temu, nie wiem czego mogę spodziewać się po tym jeśli zostaniesz przyjęty na okres próbny, administracja to rodzina i musimy się szanować i w tym nie potrzebujemy osób z taką osobowością jak ty. Myślę, że za szybko jak na podanie. Najpierw się popraw, bo ja tego nie widzę.
Ta sama sytuacja co z randym. Odrzucam Big Grin

[Obrazek: odrzucone3.png]