LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft

Pełna wersja: Podanie 2 to sie uda mi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1.Imię : Mateusz
2.Wiek :14
3.Nick w grze : matix123
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 4 lata.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3-4 godzinny codziennie
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie ww. programy.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 
/kick [powód] wyrzucenie gracza z serwera minecraft
/tempmute [nick] [czas] - wyciszenie gracza na określony czas
/cc - czyści czat
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Uważam, że powinnam być wybrana na to stanowisko, gdyż chce pomagać Lecraft'owi jak tylko można, ponieważ jest to serwer warty uwagi. Jestem dosyć opanowana oraz sprawiedliwa i bardzo lubię pomagać graczom, i nie boję się nowych rzeczy. Jestem bardzo otwarta na ludzi i szybko nawiązuję znajomości. Potrafię być stanowcza, i jak trzeba, bezwzględna. 
9.Coś o sobie : Jak już mówiłam, mam na imię Aleksandra, oraz dwanaście lat. Interesuję się informatyką, głównie programowaniem, od praktycznie dwóch lat jeżdżę konno, i interesuję się końmi. Mój charakter jest dosyć trudny do opisania. Potrafię być bardzo miła, oraz stanowcza i bezwzględna. Dużą część mojego życia zajmuję nauka, ale również zajmuję się moją kochaną świnką morską - Minką, opiekuję się ponadto koniem, i jest to ogromna odpowiedzialność. Czego wcześniej nie powiedziałam, to to, że nagrywam na Youtube od dobrych dwóch lat, mimo iż nie jest to moja pasja, a jedynie hobby, uwielbiam każdą osobę subskrybującą mój kanał. 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, lecz są lekkie szumy.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Jak narazie jest to NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie, ponieważ gram tylko na serwerze minecraft Lecraft'cie.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie miałam okazji być jeszcze w administracji, ale mam
Gościu, to jest moje podanie XDDD
Skopiowane podanie, zły tytuł. NA NIE
PODANIE NIE ZATYTUŁOWANE [Podanie] NICK jest bezwarunkowo odrzucane, piszesz na początku że masz 14 lat.. A po chwili że masz 12... To ile masz w końcu?
Pozdrawiam Dybcia
Podanie jak byk skopiowane, jesteś mężczyzną a piszesz w rodzaju żeńskim? Tego to jeszcze nie widziałam. Źle zatytułowane
//odrzucam

[Obrazek: odrzucone3.png]