LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [SKARGA] _Majsterequ123 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Zgłoszenia (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [SKARGA] _Majsterequ123 (/showthread.php?tid=10017)



[SKARGA] _Majsterequ123 - Olciiak_Horses - 28.12.2019

1. OlciiakHorses
2. _Majsterqu123
3. 28.12.2019, 19:49
4. Pisałam z typem na Discordzie, który mnie w tani sposób podrywał. Na drugi dzień napisałam mu: "Nie pisz do mnie"
I zaczął się cyrk.
5. Cytując: "Zamknij juz ta jadake" (XD)
6. Wszystko macie tu -> file:///C:/Users/Aleksandra%20Rogala/Desktop/%E2%99%A5Potrzebne%E2%99%A5/Typo,%20uspok%C3%B3j%20si%C4%99..PNG


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Melioku - 28.12.2019

Jak dla mnie powinniście dać sobie /ignore i tyle. Nie widziałem może sytuacji bo coś robiłem. Ale zgłaszanie za 1 wyzwisko dla mnie jest bezsensowne i marnowaniem czasu. Jakby więcej takich tekstów pisał to wtedy rozumiem. Daj więcej screenów. Na razie moim zdaniem zasługuje na warna lub co najwyżej mute.


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - minefred20051 - 28.12.2019

pokaż całego screena. być może ty również mu odpowiedziałeś w ten sposób, lecz boisz się tego pokazać.


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Hoobyt121056 - 28.12.2019

Pokaż tego całego ss


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Facilement__ - 28.12.2019

Prosiłbym o wstawienie całego zdjęcia ekranu.


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Olciiak_Horses - 28.12.2019

(28.12.2019, 20:50)minefred20051 napisał(a): pokaż całego screena. być może ty również mu odpowiedziałeś w ten sposób, lecz boisz się tego pokazać.

Sytuacja wyglądała tak:
On tam piszę: Bydziem
Ja go poprawiłam, i wylał wiadro nienawiści ;p


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Facilement__ - 28.12.2019

Ale czemu nie pokażesz całego ss?


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - YoungCossack - 29.12.2019

Wyślij całego dokładnego ss


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - Gość - 29.12.2019

To ja się wypowiem ( _Majsterequ123) Jak taka cwana jesteś to pokaż całego ss a nie pokazałaś to co ja źle zrobiłem i wyszło , że ja Najgorszy. Nie podrywałem cie Lol czy ty Jak piszesz z 5 chłopakami to oni Cię pokrywają? Czemu łaczysz Discorda z minecraftem? Co ma wspólnego discord do lecrafta? Polecam komendę /Ignore , myślę że nie napisałem brzydkiego słowa , nie przeklinałem ani nic miłego dnia do widzenia ??

Wypowiem się jeszcze na ten temat: Nie podrywałem Cię nie podobasz mi się a ja jak nie znam innej osoby to ona mi się nie podoba ja niewiedziałem jak wyglądasz jakim cudem mogłaś mi się podobać . nie podobasz mi się i tyle. Moze to ty jesteś puszczalska i się puszczasz na wszystkich chłopaków?

Wypowiem się jeszcze na ten temat: Nie podrywałem Cię nie podobasz mi się a ja jak nie znam innej osoby to ona mi się nie podoba ja niewiedziałem jak wyglądasz jakim cudem mogłaś mi się podobać . nie podobasz mi się i tyle. Moze to ty jesteś puszczalska i się puszczasz na wszystkich chłopaków?

[quote pid='68410' dateline='1577618731']
To ja się wypowiem ( _Majsterequ123) Jak taka cwana jesteś to pokaż całego ss a nie pokazałaś to co ja źle zrobiłem i wyszło , że ja Najgorszy. Nie podrywałem cie Lol czy ty Jak piszesz z 5 chłopakami to oni Cię pokrywają? Czemu łaczysz Discorda z minecraftem? Co ma wspólnego discord do lecrafta? Polecam komendę /Ignore , myślę że nie napisałem brzydkiego słowa , nie przeklinałem ani nic miłego dnia do widzenia ??

Wypowiem się jeszcze na ten temat: Nie podrywałem Cię nie podobasz mi się a ja jak nie znam innej osoby to ona mi się nie podoba ja niewiedziałem jak wyglądasz jakim cudem mogłaś mi się podobać . nie podobasz mi się i tyle. Moze to ty jesteś puszczalska i się puszczasz na wszystkich chłopaków?

[/quote]

[quote pid='68410' dateline='1577618731']
To ja się wypowiem ( _Majsterequ123) Jak taka cwana jesteś to pokaż całego ss a nie pokazałaś to co ja źle zrobiłem i wyszło , że ja Najgorszy. Nie podrywałem cie Lol czy ty Jak piszesz z 5 chłopakami to oni Cię pokrywają? Czemu łaczysz Discorda z minecraftem? Co ma wspólnego discord do lecrafta? Polecam komendę /Ignore , myślę że nie napisałem brzydkiego słowa , nie przeklinałem ani nic miłego dnia do widzenia ??

Wypowiem się jeszcze na ten temat: Nie podrywałem Cię nie podobasz mi się a ja jak nie znam innej osoby to ona mi się nie podoba ja niewiedziałem jak wyglądasz jakim cudem mogłaś mi się podobać . nie podobasz mi się i tyle. Moze to ty jesteś puszczalska i się puszczasz na wszystkich chłopaków?

[/quote]

Sorki ale mi sie telefon zbudował te pierwsze 2 czytajcie
Nawet nie mg tego edytować


RE: [SKARGA] _Majsterequ123 - xMarTii_ - 03.01.2020

Dostał upomnienie.

Pozdrawiam, Martii.

obraz