LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [PODANIE] Terapeutico_ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [PODANIE] Terapeutico_ (/showthread.php?tid=10316)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - Normi - 01.02.2020

XDDDDDDDDD Typie po akcji ostatniej Twojej i durnym zachowaniu I popisuwy nie powinieneś tu wracać. Zwłaszcza jak nick zmienisz to kurde nie wrócisz. Chętnie dodałbym pare słów ale krótko. Odpowiedź NIE.


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - Deaconn - 01.02.2020

Na tak


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - HejkaToJa - 02.02.2020

Jestem na nie, jesteś toksyczny, kazałeś mi na forum "wypierdalać", mówiłeś o nabijaniu postów - a sam to robiłeś, zamykałeś zamknięte posty (xD). Randy, kiedyś byłeś spoko, ale dość się zmieniłeś na gorsze. Chciałeś, aby niektóre osoby się nie dostawały do adm, pomimo tego, że się bardzo nadawały. Ja jestem na NIE


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - xRandySword_ - 02.02.2020

(02.02.2020, 09:33)HejkaToJa napisał(a): Jestem na nie, jesteś toksyczny, kazałeś mi na forum "wypierdalać", mówiłeś o nabijaniu postów - a sam to robiłeś, zamykałeś zamknięte posty (xD). Randy, kiedyś byłeś spoko, ale dość się zmieniłeś na gorsze. Chciałeś, aby niektóre osoby się nie dostawały do adm, pomimo tego, że się bardzo nadawały. Ja jestem na NIE

Hej. Każdy ma prawo do własnego zdania w tym i ty ale pozwolę sobie wyjaśnić kilka spraw. Rzeczywiście nie byłem dla ciebie zbyt miły ale po twoich Banach i tym jak obrażałas LC stwierdziłem że besensu tu wracasz ale byłem zbyt ostry. Nie wiem czemu się zmieniłem, cały czas jestem raczej tą samą osobą ale ok. Pisałem pod podaniami "na nie" gdyż podania zwyczajnie mnie nie przekonywały jak i inne czynniki jeśli o to chodzi. To tyle,masz pytania to na pv.


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - Lexyy2115 - 02.02.2020

Neutral


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - TheKoalaCraft - 02.02.2020

(02.02.2020, 09:33)HejkaToJa napisał(a): Jestem na nie, jesteś toksyczny, kazałeś mi na forum "wypierdalać", mówiłeś o nabijaniu postów - a sam to robiłeś, zamykałeś zamknięte posty (xD). Randy, kiedyś byłeś spoko, ale dość się zmieniłeś na gorsze. Chciałeś, aby niektóre osoby się nie dostawały do adm, pomimo tego, że sięHej. Każdy ma prawo do własnego zdania w tym i ty ale pozwolę sobie wyjaśnić kilka spraw. Rzeczywiście nie byłem dla ciebie zbyt miły ale po twoich Banach i tym jak obrażałas LC stwierdziłem że besensu tu wracasz ale byłem zbyt ostry. Nie wiem czemu się zmieniłem, cały czas jestem raczej tą samą osobą ale ok. Pisałem pod podaniami "na nie" gdyż podania zwyczajnie mnie nie przekonywały jak i inne czynniki jeśli o to chodzi. To tyle,masz pytania to na pv neurogenesis



RE: [PODANIE] Terapeutico_ - HejkaToJa - 02.02.2020

(02.02.2020, 09:45)xRandySword napisał(a):
(02.02.2020, 09:33)HejkaToJa napisał(a): Jestem na nie, jesteś toksyczny, kazałeś mi na forum "wypierdalać", mówiłeś o nabijaniu postów - a sam to robiłeś, zamykałeś zamknięte posty (xD). Randy, kiedyś byłeś spoko, ale dość się zmieniłeś na gorsze. Chciałeś, aby niektóre osoby się nie dostawały do adm, pomimo tego, że się bardzo nadawały. Ja jestem na NIE

Hej. Każdy ma prawo do własnego zdania w tym i ty ale pozwolę sobie wyjaśnić kilka spraw. Rzeczywiście nie byłem dla ciebie zbyt miły ale po twoich Banach i tym jak obrażałas LC stwierdziłem że besensu tu wracasz ale byłem zbyt ostry. Nie wiem czemu się zmieniłem, cały czas jestem raczej tą samą osobą ale ok. Pisałem pod podaniami "na nie" gdyż podania zwyczajnie mnie nie przekonywały jak i inne czynniki jeśli o to chodzi. To tyle,masz pytania to na pv.

"Nie prowadź rozmów pod podaniem" ;D


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - femek - 02.02.2020

Ekhemm sam to robisz ekhemm


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - Willti - 02.02.2020

(02.02.2020, 12:18)femek napisał(a): Ekhemm sam to robisz ekhemm

A ty w tym momęcie co robisz
Podanie to nie miejsce na rozmowy piszcie sobie na PW.


RE: [PODANIE] Terapeutico_ - TheKoalaCraft - 02.02.2020

(02.02.2020, 12:27)Willti napisał(a):
(02.02.2020, 12:18)femek napisał(a): Ekhemm sam to robisz ekhemm

A ty w tym momęcie co robisz
Podanie to nie miejsce na rozmowy piszcie sobie na PW.

Zobacz na siebie