LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie] 2dam0 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie] 2dam0 (/showthread.php?tid=10413)

Strony: 1 2


[Podanie] 2dam0 - 2dam0 - 15.02.2020

    1.Imię : Marcin

    2.Wiek : 23

    3.Nick w grze : 2dam0

    4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Od roku, ale jakoś wbijam od wczoraj a na forum jestem od dzisiaj.

    5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Sporo 6h+

    6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : TS3 (teraz też mam ts5), FB, Skype, Discord etc.

    7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
- /tempmute - Wycisza gracza na podany czas.
- /c [on/off] - Włącza albo wyłącza chat.
- /cc - Czyści chat
- /kick - Wyrzuca gracza z serwera minecraft.

    8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem ogarnięty... I nie jestem 13'o latkiem, generalnie znam się na tym.
    9.Coś o sobie : Siema jestem Marcin mam 23 lata i gram w sporo gier, lecz ostatnio powróciłem do Minecrafta i znalazłem wasz serwer lecz byłem zarejestrowany... I się okazało że kiedyś tu grałem więc PogChamp. Czasami jak ktoś mnie mega wkurzy to zwyzywam ale to rzadko :kappaL:. Kocham was <3

    10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, posiadam Rode NT1-A (dla ciekawych).

    11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Oczywiście premium.

    12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft  
 minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, nawet prowadziłem kiedyś jeden z najbardziej popularnych serwerów minecraft w Polsce.


    13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie.


RE: [Podanie] 2dam0 - SzymOwczarLol - 15.02.2020

Nie podałeś 2 istotnych komend czyli /warn (nick), /sprawdź (nick). Piszesz że od wczoraj grasz na LC po zapewne dłuższej przerwie więc może posiedz tak z 2 tyg jeszcze i posprawdzaj co tam się działo , co się zmieniło, popomagaj trochę itp.
Na Nie


RE: [Podanie] 2dam0 - xRandySword_ - 15.02.2020

Nie czpeiajmy się już tej komendy sprawdz o której mógł nie wiedzieć. Co z tego że gra od wczoraj jak naprawdę może sobie poradzić. Na tak.


RE: [Podanie] 2dam0 - husarri - 15.02.2020

Wiek na ooogromny plus
Nic nie napisałeś w punkcie 8
Aktywność musi być conajmniej od miesiąca na danym trybie
Skoro nie masz 13 lat to raczej umiesz zapanować nad emocjami. Jako ChatMod musisz emocje schować przysłowiowo " w kieszeń "
Moim zdaniem za wcześnie napisałeś, jestem narazie na nie.


RE: [Podanie] 2dam0 - Hoobyt121056 - 15.02.2020

Twoja historia banów, mutow i kickow jest bardzo bogata...
Jestem na nie


RE: [Podanie] 2dam0 - Lexyy2115 - 15.02.2020

Na trybie cv jestes nie miły
I używasz niestosownych skrótów
Na nie


RE: [Podanie] 2dam0 - YoungCossack - 15.02.2020

Na nie powody up


RE: [Podanie] 2dam0 - Willti - 15.02.2020

Widze twój nick pierwszy raz na oczy.
-Nie ma cię na serwerze minecraft 
-Nie udzielasz się na chacie
-Podobno jesteś toksyczny
-Twoja historia banów/mutów/kicków jest bogata
Na NIE.


RE: [Podanie] 2dam0 - 2dam0 - 15.02.2020

dobra jebać was elo wy kurwy

NA TAK, PRZYJĘTE DZIĘKUJE


RE: [Podanie] 2dam0 - del - 15.02.2020

(15.02.2020, 22:53)2dam0 napisał(a): dobra jebać was elo wy kurwy

NA TAK, PRZYJĘTE DZIĘKUJE
Mam jedno zasadnicze pytanie.
Kiedy robiłeś test na IQ? Bo odnoszę wrażenie ze dawno jak jasna cholera...
Wstawiasz podanie, a kiedy inni gracze komentują je negatywnie zaczynasz ich obrażać? Po tym zachowaniu wątpię w twoje 23 lata... Być może nie trafiles w klawisz i chodziło Ci o 13 lub 03?
Twoje zachowanie jest zwyczajnie żałosne. Poza tym naprawdę masz czelność napisać ze twoje podanie zostaje przyjęte? Osobiście postaram sie o bana na forum dla Ciebie...