LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] YoungCossack - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] YoungCossack (/showthread.php?tid=10452)

Strony: 1 2


YoungCossack - YoungCossack - 19.02.2020

1.Imię : Nazywam się Paweł.
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : YoungCossack
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : W kwietniu rok ;o
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Po rezygnacji z gildii na tryb mogę poświęcić od 3-5h.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak posiadam wszystkie programy: Teamspeak, Discord, Facebook, Skype.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
  • /tempmute [nick] [czas] [powod] - wycisza gracza na określony czas 
  • /kick [nick] [powod] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
  • /cc - czysci chat
  • /c off - wylacza chat
  • /c on - wlacza chat
  • /warn [nick] [powod] - daje ostrzezenie 
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ moje doświadczenie jest dość spore. Już kilkakrotnie miałem okazje być w administracji na innych serwerach, również na serwerze minecraft Lecraft. Jak na dość młodego człowieka jestem bardzo opanowany i cierpliwy, potrafię dobrze zachować się w każdej sytuacji, tej dobrej oraz złej. Będąc chatmodem postaram się utrzymać większy porządek na chacie aby wszystko było schludne, ustawione na właściwym miejscu. Jako gracz zawsze czułem, że nadaje się na to stanowisko, dążąc do tego wyłapywałem własne błędy i niedociągnięcia. 
9.Coś o sobie : Jak już wspomniałem nazywam się Paweł, mam 14 lat i jestem dość zabawnym człowiekiem o piłkarskiej duszy. Od początku mojej przygody z piłką czułem odwieczną chęć bardziej poznania tej dyscypliny sportu. W dni wolne spotykam się z przyjaciółmi zajadając pizze i rozmawiając o nic znaczących rzeczach, z których w najlepszej fazie głupoty potrafimy się śmiać. Minecraft to jedyna gra, która mocno mnie wciągnęła przez dobrze rozwijające się comunity i integrację z innymi ludźmi. Moją pasją jest łowienie ryb, wracanie do odcinków Harrego Pottera i historia. Moim przodującym motywem jest ,,Idź do przodu i nigdy się nie poddawaj'' zawsze się tego trzymam, to coś co potrafi mocno namieszać w głowie, jeśli coś chce to musze to dostać, nie ma innej opcji. Czasem jest to zgubne ale czy nie o to w życiu chodzi?
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak, posiadam sprawny microfon.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, miałem taką możliwość
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Jestem Moderatorem na trybie MHC jednakże napisałem rezygnację z owego trybu na rzecz trybu Creative. 

[Nie jestem już w administracji MediumHc]


RE: YoungCossack - Maatev_ - 19.02.2020

W końcu się postarałeś z tym podaniem...
Starasz się, masz doświadczenie.
Na tak


RE: YoungCossack - Facilement__ - 19.02.2020

1 dzień Ci został do 2 tygodni, ale już się go nie czepiajmy. Na tak.


RE: YoungCossack - Normi - 19.02.2020

Na TAK.


RE: YoungCossack - _Yoko_ - 19.02.2020

podanie się pisze 2tyg po odrzuceniu tak tylko przypomnę
no ale tak:
niby masz doświadczenie bo byłeś modem ale cv to inna bajka
nie jesteś ogarnięty
dziecinnie się zachowujesz
afczysz na trybie
Jestem na NIE


RE: YoungCossack - xRandySword_ - 19.02.2020

(19.02.2020, 17:04)_Yoko_ napisał(a): podanie się pisze 2tyg po odrzuceniu tak tylko przypomnę
no ale tak:
niby masz doświadczenie bo byłeś modem ale cv to inna bajka
nie jesteś ogarnięty
dziecinnie się zachowujesz
afczysz na trybie
Jestem na NIE

A ty jesteś wredna i niemiła. Ja jestem na tak powodzonka.


RE: YoungCossack - xPuszek231 - 19.02.2020

no nie wiem
Neutral


RE: YoungCossack - Willti - 19.02.2020

Na Tak.




RE: YoungCossack - Jankovskyy - 19.02.2020

Żeś sie chłopie rozpisał =)
JESTEM NA TAK.


RE: YoungCossack - Normi - 19.02.2020

(19.02.2020, 17:13)xRandySword napisał(a):
(19.02.2020, 17:04)_Yoko_ napisał(a): podanie się pisze 2tyg po odrzuceniu tak tylko przypomnę
no ale tak:
niby masz doświadczenie bo byłeś modem ale cv to inna bajka
nie jesteś ogarnięty
dziecinnie się zachowujesz
afczysz na trybie
Jestem na NIE

A ty jesteś wredna i niemiła. Ja jestem na tak powodzonka.

W końcu tu masz rację.
                                                                                                                                                                                                                                                         

Yoko Ty podlizujesz się jedynie na ts i na chacie globalnym, a i tak bez powodu warny mi dajesz i komentarze, które nie sa skierowane do Cb. Karma szczerze wraca.