LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto w Minecraft - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Ze świata Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Poradniki do minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=146)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto w Minecraft (/showthread.php?tid=10502)



[Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto w Minecraft - Maatev_ - 23.02.2020

Witaj drogi Graczu! 

W dzisiejszych czasach zdarza się coraz więcej włamów na konta! Jak temu zapobiec? Wystarczy mocne i silne Hasło!
W tym poradniku postaram się ci przedstawić jak to hasło tworzyć!


Kryteria dobrego hasła
Powinno posiadać odpowiednią długość (10-12 znaków)
Posiadać znaki specialnie ($, &, %) 
Być odpowiednio skomplikowane 
Powinny nie być żadnym wyrazem 
Łatwe do zapamiętania 
Zmieniane, przynajmniej raz na pół roku

Źle dobrane Hasła :
Hania123
123hania
HaniaKowalska
Nick123

Dobrze dobrane Hasła:
nO2nNbNcU6&1
nYvTxYcG8c5

Jak stworzyć mocne i silne Hasło?

Dobry i prosty sposób! Wymyślamy sobie jakieś zdanie np:
Moja Ciocia Ala ma dwa Psy

I ustalamy sobie ze bierzemy dwie pierwsze literki, co druga literka ma być duża + ilość + znak specialny na końcu

mOcIaLmA2pS&

Mamy mocne i silne Hasło! Mam nadzieję że poradnik się przydał! 


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - xRandySword_ - 23.02.2020

Spoko poradnik, epi100plates co mu edytujesz.


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - Epi100plates - 23.02.2020

Gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - Nie_Ma_Problemu - 23.02.2020

(23.02.2020, 11:45)Epi100plates napisał(a): Gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił

Powinno być chyba *Edytuję gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił.


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - Lexyy2115 - 23.02.2020

(23.02.2020, 11:46)Nie_Ma_Problemu napisał(a):
(23.02.2020, 11:45)Epi100plates napisał(a): Gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił

Powinno być chyba *Edytuję gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił.
Nawet o takie, za przeproszeniem GÓWNO się czepiacie ?
I chyba tylko chodzi o to ze epi zbanował twojego kolegę. 
NIE KAZDY SKŁADA IDEALNIE ZDANIA


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - Nie_Ma_Problemu - 23.02.2020

(23.02.2020, 12:13)Lexyy2115 napisał(a):
(23.02.2020, 11:46)Nie_Ma_Problemu napisał(a):
(23.02.2020, 11:45)Epi100plates napisał(a): Gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił

Powinno być chyba *Edytuję gdyż Matthew mnie o to osobiscie poprosił.
Nawet o takie, za przeproszeniem GÓWNO się czepiacie ?
I chyba tylko chodzi o to ze epi zbanował twojego kolegę. 
NIE KAZDY SKŁADA IDEALNIE ZDANIA

Caps off ja tylko poprawiłem epiego bo źle skonstruował zdanie... powiedz swojej pani od polskiego że nie potrafisz dobrze składać zdań a ona na pewno powie że wszystko w ok i ona ci za to punktów nie odejmie. Wink


RE: [Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto - YoungCossack - 23.02.2020

Fajne napewno innym się przyda.


[Poradnik] Jak stworzyć mocne i silne hasło na swoje konto w Minecraft - Maatev_ - 27.02.2020

obraz