LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE]kubatopross - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE]kubatopross (/showthread.php?tid=10566)

Strony: 1 2


[ODRZUCONE]kubatopross - kubatopross - 01.03.2020

1.Imię :Michał
2.Wiek :9
3.Nick w grze :kubatopross
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :grubo wymagany czas
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : /p h kubatopross
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : team spek facebook mess
7.Komendy przydatne w roli budowniczego ://hsphere {id} {wielkosc} //set {Id} //wand- przywołuje siekierke //undo -cofa komende wykonaną  //move //paste //flip <zam dużo wiencej komend>.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :znam dużo kmend dużo buduje ,budowniczy jest osobą budującą ,a nie jak moderator ,kocham budować i użwywać komend.
9.Coś o sobie :mam na imię Michał . pomagam rodziom. Mam 9 lat ale mam brata który ma 12 lat i jest dobry w budowaniu. budowałem około 2 miesięcy
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :nie.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? nie.


RE: kubatopross - Facilement__ - 01.03.2020

Na nie lolz


RE: kubatopross - kubatopross - 01.03.2020

Ej wiem że może komuś sie nie podoba że mam 9 lat ale ładnie buduje po 1 zapraszam na moją dziłke a nie tak piszesz!!!


RE: kubatopross - Lexyy2115 - 01.03.2020

Na nie
•Irytujesz
•nie szanujesz cudzej pracy
•Jestes niemiły
•Działa taka sobie, równie dobrze
mogę nazwać ją banalną.

(01.03.2020, 08:34)kubatopross napisał(a): Ej wiem że może komuś sie nie podoba że mam 9 lat ale ładnie buduje po 1 zapraszam na moją dziłke a nie tak piszesz!!!

Każdy ma prawo do swojej oceny
Jeżeli ci się nie podoba ze ktoś jest na nie, nie pisz podania proste..


RE: kubatopross - Normi - 01.03.2020

Zdecydowanie NIE. Powody są wyżej.


RE: kubatopross - Youki__ - 01.03.2020

Wiek..
Mało komend
Malo rozpisany punkt 8 i 9
Na NIE

Za chwilę zobacze działkę ;-;

Działka - Troche za mało na budowniczego.
Mógłbyś dodać więcej szczegółów, albo po prostu zrobić całą dzialkę a nie budowlę.
Nie zmieniam oceny


RE: kubatopross - YoungCossack - 01.03.2020

Na nie powody up.


RE: kubatopross - _Yoko_ - 01.03.2020

na NIE rozumiem ze budwoniczy nie musi miec 14 lat ale ni szanujmy sie plus malo komend wypisane


RE: kubatopross - Werka_Frends12 - 01.03.2020

Działka mało rozbudowana te 2 domki średnie \:
Mało rozpisany punkt 8 i 9
Mało Komend
Na NIE


RE: kubatopross - RaYen - 01.03.2020

Wiek mówi sam za siebie
Działka też słaba
Na nie