LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] Naprawcie Bed Warsy - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Strefa gracza minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=149)
+--- Dział: Pytania i Problemy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: [ZAMKNIĘTY] Naprawcie Bed Warsy (/showthread.php?tid=10765)

Strony: 1 2


RE: Naprawcie Bed Warsy - Willti - 19.03.2020

Patrze na te pomysły i chce mi się płakać ze śmiechu.
-klepa 1.8 Nie ma mowy, każdy z administracji MiniGier wyśmieje ten pomysł.
-Większe ceny tnt. A po co to komu? Przez 5m zbierania złota na max piecyku możesz kupić tylko 5 tnt. Więc zmiana ceny nie wchodzi w grę
-naprawa piecyków? Każdy plugin może się zbugować, nie mamy ma to wpływu.
-nie zmienimy opcji kupowania zbroi.


RE: Naprawcie Bed Warsy - Arminekk__ - 19.03.2020

(19.03.2020, 08:47)Willti napisał(a): Patrze na te pomysły i chce mi się płakać ze śmiechu.
-klepa 1.8 Nie ma mowy, każdy z administracji MiniGier wyśmieje ten pomysł.
-Większe ceny tnt. A po co to komu? Przez 5m zbierania złota na max piecyku możesz kupić tylko 5 tnt. Więc zmiana ceny nie wchodzi w grę
-naprawa piecyków? Każdy plugin może się zbugować, nie mamy ma to wpływu.
-nie zmienimy opcji kupowania zbroi.

Wreszcie normalna odpowiedź, popieram tego Pana!


RE: Naprawcie Bed Warsy - Willti - 19.03.2020

(19.03.2020, 08:47)Willti napisał(a): Patrze na te pomysły i chce mi się płakać ze śmiechu.
-klepa 1.8 Nie ma mowy, każdy z administracji MiniGier wyśmieje ten pomysł.
-Większe ceny tnt. A po co to komu? Przez 5m zbierania złota na max piecyku możesz kupić tylko 5 tnt. Więc zmiana ceny nie wchodzi w grę
-naprawa piecyków? Każdy plugin może się zbugować, nie mamy ma to wpływu.
-nie zmienimy opcji kupowania zbroi.

*EDIT.
Nawet jak by była jlepa 1.8, to macro i cickery nie były by dozwolone. Jak bym złapał takiego delikwenta to i tak dostał by te 4d bana za macro.

(19.03.2020, 08:50)Willti napisał(a):
(19.03.2020, 08:47)Willti napisał(a): Patrze na te pomysły i chce mi się płakać ze śmiechu.
-klepa 1.8 Nie ma mowy, każdy z administracji MiniGier wyśmieje ten pomysł.
-Większe ceny tnt. A po co to komu? Przez 5m zbierania złota na max piecyku możesz kupić tylko 5 tnt. Więc zmiana ceny nie wchodzi w grę
-naprawa piecyków? Każdy plugin może się zbugować, nie mamy ma to wpływu.
-nie zmienimy opcji kupowania zbroi.

*EDIT.
Nawet jak by była jlepa 1.8, to macro i cickery nie były by dozwolone. Jak bym złapał takiego delikwenta to i tak dostał by te 4d bana za macro.

*klepa


RE: Naprawcie Bed Warsy - Ronaldo [REALLY] - 20.03.2020

Ale co do tego ma macro i cheaty?


RE: Naprawcie Bed Warsy - YoungCossack - 20.03.2020

Jestem za.


RE: Naprawcie Bed Warsy - WisienQaa - 20.03.2020

Pvp 1.8? XDDD PRZECIW.
ludzie się przyzwyczaili na 1.9, na 1.8 polecisz se na macro, a po prostu wystarczy mieć skila na 1.9.
Co do TNT to się zgadzam.

(18.03.2020, 10:55)SwaggerTM napisał(a): Chciałbym zauważyć że po pierwsze jak można to dajcie klepe 1.8, po drugie naprawcie generatory, i po trzecie zmieńcie ceny tnt, mieczy, zbrojek np. rozdzielcie je na oddzielnie buty i spodnie Itd. Dziękuje za uwage Big Grin

Dlaczego oddzielne? To bez sensu, już nie wymyslajcie i nie psujcie tych bedwarsow pls, bo to jest jedyny serwer, na którym są super bw.

(19.03.2020, 08:47)Willti napisał(a): Patrze na te pomysły i chce mi się płakać ze śmiechu.
-klepa 1.8 Nie ma mowy, każdy z administracji MiniGier wyśmieje ten pomysł.
-Większe ceny tnt. A po co to komu? Przez 5m zbierania złota na max piecyku możesz kupić tylko 5 tnt. Więc zmiana ceny nie wchodzi w grę
-naprawa piecyków? Każdy plugin może się zbugować, nie mamy ma to wpływu.
-nie zmienimy opcji kupowania zbroi.

Popieram, jednak przeciw całemu pomysłowi XD


RE: Naprawcie Bed Warsy - Mateusz1690 - 21.03.2020

TheKoalaCraft +1


RE: Naprawcie Bed Warsy - xR4Z3R - 23.03.2020

Nikt mi nie skarżyl(opiekunowi MG tez) ze generatory sa zepsute. Jesli mozesz to sprecyzuj wypowiedz


RE: Naprawcie Bed Warsy - Scoobany_ - 27.03.2020

Jestem Za Poprawieniem błędu mi to też przeszkadza -.- Reszta Up


RE: Naprawcie Bed Warsy - xR4Z3R - 28.03.2020

5 dni minęło i dalej nikt mi nie wytłumaczył co rzekomo nie działa z generatorami więc zamykam.

obraz