LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [PODANIE] ak_lime - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [PODANIE] ak_lime (/showthread.php?tid=11015)



[PODANIE] ak_lime - Emilia Radziej - 07.04.2020

Cześć!

1.Imię: Emilia

2.Wiek: 14 lat

3. Nick w grze: ak_lime

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: ok. miesiąca


5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od 2 do 6 godz.


6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?: Posiadam Discorda, Ts i Skypa

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

/tempmute [gracz] [czas] [powód] - wycisza gracza na określony czas
/kick [gracz] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
/cc - czyści czat
/warn [gracz] [powód] - upominasz gracza

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
-jestem miłą i uczynną osobą
- dobrze rozmawiam z graczami
-będę wam pomagać 
- jeśli ktoś będzie miał mieć karę, a ja tą osobę znam i tak dostanie to samo co inni 
- będę miła dla graczy
- będę sumiennie pomagać graczom
- lepszy kontakt z graczami

9. Coś o sobie: Jak już pisałam nazywam się Emilia i mam 14 lat. Moje hobby to granie w siatkówkę i malowanie, ale także lubię rysować i grać w koszykówkę. W czasie wolnym gram w mc ale także wychodzę na ogródek. Pochodzę z województwa opolskiego. Jestem nieśmiałą, ale śmieszną osobą. Dla znajomych jestem śmieszna, zabawna, miła i radosna. Mam 3 braci są oni ode mnie starsi.

10.Czy masz sprawny mikrofon?: Tak, mam sprawny mikrofon

11.Jaki minecraft posiadasz?: Posiadam Nonpremium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Niestety nie

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft?: Nie, ale chciałabym 


Jeśli napisałam coś źle to bardzo przepraszam następnym razem się poprawię



RE: [PODANIE] ak_lime - xPuszek231 - 07.04.2020

Miesiąc to dla mnie zamalo.. na nie


RE: [PODANIE] ak_lime - Darknessiaa - 07.04.2020

(07.04.2020, 12:03)xPuszek231 napisał(a): Miesiąc to dla mnie zamalo.. na nie

Miesiąc = spełnienie wymagań. Więc twoja odpowiedź nie jest uzasadniona.

Podanie nie jest idealne. Ale chyba najczęstszy błąd który pojawia się w "rekrutacjach, to bardzo słaba aktywność gracza. Widuje cię na serwerze minecraft ale to wszystko. Na pierwszym miejscu warto zacząć pomagać innym, udzielać się i niekiedy "ostrzegać". Nie widziałam tego u ciebie dlatego moja ocena jest Neutralna. Ale z tego co widzę nie byłaś na serwerze minecraft karana ani nic w tym stylu. Wydajesz się sympatyczna a z uwagi na zapotrzebowanie administracji na MiniGrach uważam, że można dać ci szansę.


RE: [PODANIE] ak_lime - Willti - 07.04.2020

Zacznijmy od plusów Big Grin
-Wiek +
-Czas gry +
-Punkt 8 i 9 +
-Sprawny mikrofon +
-Czas jaki możesz poświęcić na serwer +

a teraz minusy Sad
-Brak fb -
JESTEM NA TAK


RE: [PODANIE] ak_lime - xMarTii_ - 07.04.2020

Jestem na tak.
•Nie posiadasz fb -
•Wiek +
•Czas na serwerze minecraft +
•Punkty 8 oraz 9 dobrze rozpisane +
==========
Widuje cie czesto na serwerze minecraft i widze jak sie starasz. Jestem za daniem ci szansy.
Pozdrawiam i zycze ci powodzenia. ^^


RE: [PODANIE] ak_lime - Maatev_ - 07.04.2020

Poświęciłem dzisiaj trochę dnia, patrząc na multikoncie czy prosząc znajomych aby sprawdzić czy coś robisz. Niestety oprócz aktywności nie robisz prawie nic(jedynie gdy Keara była w grze coś tam się starałaś i raz napisałaś nie spam na X razy. Flodoowalem, spamilem , zdarzyło się nawet użyć wulgaryzmu. Gdy spytałem czy jest rekrutacja na moderatora powiedziałaś że nie wiesz (co pokazuje jaką wiedzę masz na temat serwera minecraft / zerową). Gdy pytałem się o coś, tylko dwa razy odpowiedziałaś, a pytań było łącznie około dziecięć. Nie starasz się prawie wcale, większość czasu poświęcasz na arenie, niestety tam też nie pomagałaś.
Coś za coś. Chatmod za jakieś zaangażowanie, pomoc i starania a nie samą grę, bo tak robi każdy.
Jestem na NIE
Napisz podanie za dwa tygodnie jeśli w końcu będzie Ci się chciało wziąć do roboty


RE: [PODANIE] ak_lime - R_A_P_E_R - 07.04.2020

Uważam, ze Maatev wszystko ładnie już tutaj wyjaśnił. Jeżeli nie znasz nawet podstawowych rzeczy to troszkę słabo. Naciesz się aktualnie grą z kolegami a jak naprawdę poczujesz wewnętrzna sile w sobie, ze jesteś gotowa to napisz ponownie Podanie. Około miesiąca gry to jednak troszkę za mało, nawet mimo tego ze jest to minimalna granica rekru.

Aktualnie na nie.


RE: [PODANIE] ak_lime - Emilia Radziej - 07.04.2020

Rozumiem waszą odpowiedź. Jest mi smutno ale się nie poddam, więc za kilka tygodni napisze kolejne podanie i wszystko na stronie dokładnie przeczytam i postaram się bardziej pomagać innym


RE: [PODANIE] ak_lime - Normi - 08.04.2020

(07.04.2020, 19:18)Emilia Radziej napisał(a): Rozumiem waszą odpowiedź. Jest mi smutno ale się nie poddam, więc  za  kilka tygodni napisze kolejne podanie  i wszystko na stronie dokładnie przeczytam i postaram się bardziej pomagać innym

Nie udzielaj sie pod swoim podaniem. Moja ocena Neutral. Jakoś aktywna iż jestes widywać ale mało udzielasz sie tez.


RE: [PODANIE] ak_lime - Epi100plates - 18.04.2020

Na razie odrzucam z braku aktywnosci. Spróbuj za dwa tygBig Grin

obraz