LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie] madzi4 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie] madzi4 (/showthread.php?tid=11041)



[Podanie] madzi4 - madzi4 - 09.04.2020

                                                                        1.Imię: Magdalena

2.Wiek: 13


3.Nick w grze: madzi4

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Około 9 miesięcy

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: +/- 4 godziny

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam Discorda i Skype. Niestety nie mam Facebooka, ale mam Msg

7.Komendy przydatne w roli ChatMod:

/cc czyści czat

/c off wyłącza czat

/c on włącza czat

/warn [nick] [powód] ostrzega gracza

/kick [nick] [powód] wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

/tempmute [nick] wycisza gracza na określony czas


/cmi kick [nick] [powód] wyrzuca danego gracza z trybu

/sprawdź [nick] teleportuje gracza do sprawdzarki

/czysty [nick] teleportuje gracza na spawn

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko?:

Jestem miłą i pomocną osobą. Często gram na Minigrach, gdy ktoś czegoś nie rozumie lub nie wie jak coć zrobić, tłumaczę

dokładnie co ma zrobić. Jeżeli ktoś się źle zachowuje najpierw upominam dopiero pózniej ostrzegam gracza za pomocą

komendy.

9.Coć o sobie:

Mam na imię Magdalena (Magda) [Madzia] mów jak chcesz. Pochodzę z małej wsi w województwie Małopolskim. Lubie

sport, ale przede wszystkim bieganie- bieganie na orientację. Jestem nawet w klubie i zajmuje dobre miejsca Wink . Mam

rodzeństwo konkretnie dwóch starszych braci. W dzieciństwie patrzyłam jak oni grali w minecrafta. Lubię pomagać i

rozbawiać innych w jakikolwiek sposób. Umiem jeździć na monocyklu jest to kółko z pedałami, jak w cyrkach. Mam 2 psy.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM): Nonpremium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minicraft (NIE PODAWAJ IP): Nie

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minicraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ale razy?: Nie nie byłam.



RE: [Podanie] madzi4 - Normi - 09.04.2020

Och Madziu. Co ja mógłbym napisać? Bardzo dobrze sie udzielasz I spędzasz tu czasu duzo na minigrach. Ale brakuje troche udzielania. Moja ocena to jest neutral/tak.


RE: [Podanie] madzi4 - Darknessiaa - 09.04.2020

Podanie bardzo ładnie rozpisane, udzielasz się na czacie i niekiedy pomagasz innym. Jesteś bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jedyne do czego mogę się przyczepić to FB, który musi być posiadany, (Lepiej po prostu go załóż). Pomimo twojego wieku o którym wcześniej nie miałam pojęcia uważam, że warto dać ci szansę, nie ze względu na to, że cię lubię a dlatego, że po prostu coś robisz i chcesz. Jestem na TAK.


RE: [Podanie] madzi4 - Willti - 09.04.2020

-Wiek -
-Czas dzienny +/-
-Komedy +
-Brak fb -
-Punkt 10 +
-Punkt 12 i 13 -
Jestem Na NIE.








A tak serio jestem na Tak! Powodzenia 


RE: [Podanie] madzi4 - R_A_P_E_R - 09.04.2020

Przez ostatni okres przyznam, ze stałaś się widoczna na chacie. Może nie zawsze, ale Twój nick się pojawia.
Podanie nie należy do najgorszych, lecz miałaś spory problem z napisaniem go - nie wiedziałaś gdzie i jak złożyć Podanie. Widzę Cię praktycznie codziennie, wiec aktywność okej. Co do pomagania - troszkę wolno odpisujesz, wiec jest to spowodowane albo tym, ze po prostu wolno piszesz, albo tym, ze grasz cały czas mapki i odpisujesz, kiedy możesz zrobić krótka pauzę w grze.
Szkoda tez, ze nie masz wymaganych 14 lat.

Jestem na neutral/tak.


RE: [Podanie] madzi4 - Maatev_ - 12.04.2020

Po mocnej, kilkakrotnej obserwacji na multikontach jak i na moim głównym koncie jestem za daniem ci szansy.
Pozdrawiam Maatev_


RE: [Podanie] madzi4 - Keara - 12.04.2020

Twój nick dosyć często rzuca mi się w oczy, czy to na tabie, czy chacie, a to świadczy o tym, że jesteś aktywna. Udzielasz pomocy graczom którzy tego potrzebują, pilnujesz by przestrzegali zasad. Jak dla mnie spoko. Podanko ładnie napisane, komendy prawidłowe. Co prawda nie spełniasz wymagania dotyczącego minimalnego wieku, lecz mimo tego chętnie zobaczyłabym Cię u progu naszej administracji.
Jestem na tak.


RE: [Podanie] madzi4 - Darknessiaa - 13.04.2020

Madzi4, jesteś pilnie potrzebowana na naszego Discorda.

(13.04.2020, 15:01)Darknessiaa napisał(a): Madzi4, jesteś pilnie potrzebowana na naszego Discorda.
Mamy pewne wątpliwości do podania i chcemy wyjaśnić tą sprawę.


RE: [Podanie] madzi4 - Epi100plates - 13.04.2020

Po rekrutacji na discordzie niestesty zdecydowaliśmy wraz z adminstracja że wiesz zbyt mało na temat bycia w adm. Jak już mówiliśmy nie poddawaj sie i napisz podanie za dwa tygodnie bo było widać że część rzeczy już umiesz. Mam nadzieje że usłyszymy się za 2 tyg na doscordzie i nie załamuj się!

obraz