LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie] Kazuchika_Okada - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie] Kazuchika_Okada (/showthread.php?tid=11059)



[Podanie] Kazuchika_Okada - skubichrupka - 11.04.2020

1.Imię: Fryderyk


2.Wiek: 17

3.Nick w grze: Kazuchika_Okada

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: Zacząłem kilka miesięcy temu, zrobiłem sobie przerwę od Minecrafta ogółem, i wróciłem niedawno, wydaje mi się że z dwa tygodnie temu, ale jestem w tym czasie raczej dość aktywny. 

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Jeśli będzie to przeciętny dzień - między 2 a 5 godzin (jeżeli będę się sprawdzał w roli ChatModa to pewnie zwiększę czas który będę spędzał na serwerze minecraft).

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Wszystkie wymienione

7.Komendy przydatne w roli ChatMod
/cc [Czyszczenie czatu]
/c off [Wyłączenie czatu]
/c on [Włączenie czatu]
/kick <nick> <powód> [Wyrzucenie gracza] 
/warn <nick> <powód> [Ostrzeżenie gracza]
/tempmute <nick> <czas> [Tymczasowo wycisza gracza]


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Myślę że sprawdziłbym się w roli ChatModa jako iż dość szybko piszę, co pomaga w kontrolowaniu chatu. Jestem również straszliwie opanowaną osobą, praktycznie nie da się mnie zdenerwować czy wyprowadzić z równowagi, co również pomaga w tej roli. Chciałbym również wspomnieć że sam serwer bardzo mi się podoba i bardzo chętnie spędzam na nim czas, co pewne przełoży się na efektywność mojej pracy. 

9.Coś o sobie: Jak już wspomniałem wyżej, jestem bardzo opanowany i spokojny. W bardzo płynny sposób przechodzę z poważnej do luźnej osoby. Mam dużo wolnego czasu i prawdę mówiąc bardzo ciekawią mnie kontakty międzyludzkie, więc spędzanie czasu na przeglądaniu czatu na takim serwerze minecraft jak ten to byłaby dla mnie czysta przyjemność.

10.Czy masz sprawny mikrofon?: Tak (planuję kupić Tracer Studio Pro ale aktualny jest w pełni sprawny).

11.Jaki Minecraft posiadasz?: Aktualnie non premium ale zamierzam w najbliższym czasie zakupić Minecraft premium.

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft Minecraft?: Byłem modem na dwóch małych serwerach które nie żyły zbyt długo

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?: Nie miałem jeszcze takiego szczęścia 

Dziękuję za wszelką poświęconą uwagę i jeżeli mogę cokolwiek poprawić to z chęcią to zrobię jeżeli uczyni mnie to ChatModem.



RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - Willti - 11.04.2020

Nigdy nie widziałem twojego nicku na chacie, a tym bardziej na serwerze minecraft. Na NIE.


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - Darknessiaa - 11.04.2020

Podanie bardzo ładne i starannie napisane. Ale pierwszy raz kiedy twój nick rzucił mi się w oczy był dzisiejszego dnia, kiedy to tłumaczyłam ci w jaki sposób napisać podanie. Popraw aktywność bo jesteś naprawdę super kandydatem i napisz ponownie podanie za dwa tygodnie.


//pozdrawiam Darknessia


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - Lexyy2115 - 12.04.2020

Jestem na NIE
Podanie ladne i schludne lecz to nie wystarczy
NIGDY nie widziałam twojego nicku na minigrach również tez na całym servie.
Idzie za tym brak aktywności i udzielania się
Pozdrawiam i milych spokojnych Świąt


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - Normi - 12.04.2020

Kaczuszko mordo. Wczoraj dopiero poznaliśmy sie I pomogłem ogarnąć Ci to podanie, Darknessia rowniez. Ale dopiero, wczoraj mi sie ujawniłeś na oczy, a tez za bardzo nie widac, żebys sie udzielał, aktywność średnia. Zdecydowanie NIE.
Bym chętnie wolałbym, żebyś mógł tam złożyć za 2 tyg ponownie spróbować wtedy.


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - Maatev_ - 12.04.2020

W dniu napisania podania widziałem twoją pomoc, ni w przód ni w tył więcej jej nie ujrzałem.
Brak warunkowej gry na serwerze minecraft 1 miesiąc po danej przerwie.
Za odrzuceniem


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - xNayliax - 18.04.2020

Czemu po tylu dniach nie zostało odrzucone? Cóż, również skomentuje

+wiek
+ pkt 8 i 9
+doświadczenie

-aktywność
- tak jak wyżej, pierwsze słysze o takim nicku
-wiec również nie pomagasz na Chacie

Popraw aktywność, spedzaj wiecej czasu na lc.

Aktualnie jestem na Nie.


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - YoungCossack - 18.04.2020

Nie pomagasz
Nie udzielasz się
Minimum miesiąc gry
Na nie


RE: [Podanie] Kazuchika_Okada - R_A_P_E_R - 21.04.2020

Jak Cię nie widziałem przed napisaniem Podania, tak Cię nie widzę po jego napisaniu, aż po dziś.

Na wielkie NIE.


[Podanie] Kazuchika_Okada - Maatev_ - 23.04.2020

Wedle prośby 
obraz