LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE][PODANIE] Winnetou - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [PRZYJĘTE][PODANIE] Winnetou (/showthread.php?tid=11271)

Strony: 1 2


[PRZYJĘTE][PODANIE] Winnetou - Winnetou - 26.04.2020

1.Imię : Karol
2.Wiek : 15
3.Nick w grze : Winnetou
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Rok czasu z krótkimi przerwami.
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : CV, 12;-24
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : TS3, FB, Skype moge szybko pobrac + posiadam konto , discord w razie czego.
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : Wand Set , Copy , Paste, Stack , Rotate , Flip , Move , Replace , Replacenear , Fill , Hcyl , Cyl , Sphere , Hsphere , Br smooth ,  Br sphere , Br cyl , Line , Br height, Br cliff, Mask, 
      9.Coś o sobie : Mam na imię Karol chodzę do 1 klasy liceum generalnie była trudna sytuacja że nie zdam [XD] ale jakoś to pójdzie i zdam, lubię pływać, gram głównie w MC i najnowszego Coda, interesuję się też komputerami. Na serwerze minecraft minecraft Lecraft zacząłem  grać rok temu, miałem krótkie przerwy w grze. Budować nauczyłem się oglądając przeróżne filmy związane z budowaniem w MC jak i chęć próbowania zbudowania własnych projektów. Jestem człowiekiem który wie kiedy można sobie pozwolić na śmieszkowanie ale też na opanowanie się, nie lubię chamskiego zachowania i ignorowania drugiej osoby. Ogólnie lubię ludzi i nowe znajomości. No i generalnie piszę to z nowego konta bo do starego zapomniałem hasła a stronka nie chce mi przysłać linka do zmiany hasła Smile
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak mam sprawny mikrofon.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Tak, Creative, raz 
Pozdrawiam wszystkich



RE: [PODANIE] Winnetou - NatQaa - 26.04.2020

Działka jest okej ale te domki są brzydkie.
Na twoim miejscu jeszcze coś bym tam w wodzie dodała.
Nie ma punktu 8. ;-; (Albo jestem ślepa)
9 jest dobrze rozpisany +
Wiek +
Neutral.


RE: [PODANIE] Winnetou - Youki__ - 26.04.2020

Brak punktu 8
Podanie troche się zlewa
Wiek +
Pkt 9 +
Dzialka nawet nawet
Jesteś rzadko aktywny
Podanie trochę boli w oczy (kolory :/)
Komendy +/- (zlewają się)
Moja ocena to NEUTRAL z przychyleniem na NIE


RE: [PODANIE] Winnetou - Normi - 27.04.2020

Neutral. Powody te same co napisane wyżej.


RE: [PODANIE] Winnetou - RedoPl - 27.04.2020

Zapomniales dodac ze byles juz budem i wiem ze robisz mega fajnie detalizacje/wykończenia jestem na duze TAK powodzenia


RE: [PODANIE] Winnetou - Sashan - 27.04.2020

Winn, winn
Jasne, że na tak 



RE: [PODANIE] Winnetou - Mor3Hope_ - 29.04.2020

Na TAK ❤
Pozdrawiam Wianka Wink.


RE: [PODANIE] Winnetou - Assuiki - 29.04.2020

Tak, powody up


RE: [PODANIE] Winnetou - Mrozon - 02.05.2020

Tak wyzej powody


RE: [PODANIE] Winnetou - Youki - 03.05.2020

Ludzie, jakim cudem jesteście "NA TAK" skoro nie ma pkt 8?
Byście popatrzyli na podanie a nie; omg omg Winnetou napisal podanie! Dzialka PEWNIE super! Był juz w adm, NA TAK!"
Patrzcie co pisze na podaniu a nie..