LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ZAMKNIĘTY] [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ZAMKNIĘTY] [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. (/showthread.php?tid=11306)



[Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - nikor_mc - 28.04.2020

1.Imię : Nikodem
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : nikor_mc
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : 2016
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : w tygodniu 3-5 h , weekend 5-7
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : skype/facebook/discord/ewentualnie ts3
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/cc - czyści chat 
/c on - włącz chat 
/c off - wyłącza chat
/warn [nick] [powód] - daje warna/ostrzeżenie
/cmi kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z trybu
/kick [nick] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na wyznaczony czas
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : 
Jestem często aktywny , znam wiele przydatnych komend , przez pewien czas prowadziłem serwer z kuzynem i znam większość mechanik z tym związanych , jestem doświadczonym graczem minecraft .
9.Coś o sobie :
Mam na imię Nikodem , lubię spędzać czas w grach (głównie mc) niedawno zacząłem zarabiać . serwer lecraft posiada wiele trybów którymi się interesuję przez co sporo gram i interesuję się tym co się na nim dzieje. gram w minecraft od 6 lat , od 2 lat na minecraft premium. jestem w szkole ponadpodstawowej . staram się tworzyć filmy na youtube wraz z kuzynem . 
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
minecraft premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak : headadmin , moderator , chatmod przez kilka dni
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?

na serwerze minecraft Lecraft nie.


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Normi - 28.04.2020

Co to za tytul? XDD
8 i 9 malo rozpisane. Nie widac, zebys komus pomagal albo udzielal sie na chacie. Zdecydowanie NIE.


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - nikor_mc - 28.04.2020

(28.04.2020, 14:27)Normi napisał(a): Co to za tytul? XDD
8 i 9 malo rozpisane. Nie widac, zebys komus pomagal albo udzielal sie na chacie. Zdecydowanie NIE.

a czy rola moderatora w trybie bedwars byłaby zła?
bardzo mi zalerzy by zostawić coś po sobie na serwerze minecraft


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Aleksandra - 28.04.2020

(28.04.2020, 14:41)nikor_mc napisał(a):
(28.04.2020, 14:27)Normi napisał(a): Co to za tytul? XDD
8 i 9 malo rozpisane. Nie widac, zebys komus pomagal albo udzielal sie na chacie. Zdecydowanie NIE.

a czy rola moderatora w trybie bedwars byłaby zła?
bardzo mi zalerzy by zostawić coś po sobie na serwerze minecraft minecraft

Nie udzielaj się pod swoim podaniem  : P


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Keara - 28.04.2020

Nie kojarzę Cię, świadczy to o twojej aktywności, a może bardziej o jej brak. Podanie słabo rozbudowane. Przez to, że jest napisane jednym kolorem strasznie się zlewa przez co gorzej wpływa na odbiór. Zależy ci bardzo aby pozostawić po sobie ślad na serwerze minecraft? Ja myślałam, że w randze administracyjnej bardziej chodzi o wspomaganiu serwera minecraft i pomaganiu innym. Przy pytaniu 8. nie widzę nawet chęci pilnowania porządku/pomocy a jedynie odnoszenie się do swoich doświadczeń.
Na chwilę obecną jestem na nie.


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Darknessiaa - 28.04.2020

Na NIE. Powody u Keary.

Coś mi się wydaje, że to nie pierwszy raz kiedy starasz się o dojście do administracji. Sama odrzucałam kiedyś twoje podanie, polecam poprawić aktywność.


RE: [Podanie] nikor_mc | lecraft , minigames. - Maatev_ - 30.04.2020

Zły tytuł
Odrzucone

obraz