LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] _Cranked_ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] _Cranked_ (/showthread.php?tid=11539)



_Cranked_ - _Cranked_ - 21.05.2020

1.Imię : Przemek

2.Wiek :14,5

3.Nick w grze :_Cranked_

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :No już ponad miesiąc.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :W dni wolne (sobota niedziela) 6/10 h dni w tygodniu 5/6 h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : posiadam TS3 Discord Facebook Twiter

7.Komendy przydatne w roli Chatmod :/kick <nick gracza> <powód> - wyrzucenie z serwera minecraft
/warn <nick gracza> <powód> - ostrzeżenie
/mute <nick gracza> <jednostka czasowa> <powód> - wyciszenie gracza
/tempmute  <nick gracza> <jednostka czasowa> <powód>   - wyciszenie gracza

/chat cc
/chat on
/chat clear

[b]8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem odpowiedzialny i sumienny oceniam sprawiedliwie i umiem dojść do ładu Smile

[b]9.Coś o sobie : Cześć nazywam się Przemek.Mam 14 lat Interesuje się programowaniem i np. czyszczeniem komputera usuwaniem wirusów (zrobiłem nawet swój AntyVirus) (komputerowy oczywiście). Interesuje  się również Piłką nożną. Należę do klubu piłkarskiego (Top54).

Gram w również w  gry : Fortnite , Gta V , Forza Horizon 4 , Minecraft  .

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Niestety NONPREMIUM bo miałem PREMIUM ale niestety zapomniałem hasło.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :TAK


]13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niestety jeszcze nie ale mam nadzieje że teraz będę miał przyjemność zostać nim Smile



przepraszam za to [b] przed punktem 8 i 9 przez przypadek kliknołem


RE: _Cranked_ - YoukiZfona - 21.05.2020

Nie widze Cie na czacie
Punkt 8 i 9 mógłbyś bardziej rozpisać
Miesiąc to małoo
Popraw aktywność i udzielanie się
Póki co na NIE
//Juki pozdrawia


RE: _Cranked_ - _Cranked_ - 21.05.2020

YoukiZfona wiesz ja gram na serwie miesiąc ale konto mam założone dłużej


RE: _Cranked_ - Mrozon - 21.05.2020

Nie widać cie -
Nie pomagasz -
Miesiąc grania -
[b] przecież można to usunąć, jest to od kopiowania -
Podanie się zlewa -
Punkt 8 i 9 krótki -
Nie wypowiadaj się pod podaniem
Póki co pewne NIE


RE: _Cranked_ - YoukiZfona - 21.05.2020

(21.05.2020, 12:45)_Cranked_ napisał(a): YoukiZfona wiesz ja gram na serwie miesiąc ale konto mam założone dłużej

Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem..


RE: _Cranked_ - _Kwaruś_ - 21.05.2020

Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem
Nie widać cię na serwie

Więcej powodów UP

Jestem na NIE


RE: _Cranked_ - IloveDeath - 21.05.2020

pierwszy raz widzę twój nick
zero udzielania sie
zero pomocy
miesiąc to trochę mało
ogolnie jestem na nie


RE: _Cranked_ - Maatev_ - 22.05.2020

Opiekunowie w postaci czterech osób zadecydowali iż nie dostaniesz się do administracji.
Najprawdopodobniej nie spełniasz odpowiednich wymagań odnoszących się do twojego zachowania na serwerze minecraft, twojej postawy, która powinna być przykładem dla innych Graczy lub twoje zaangażowanie w życie serwera minecraft jest na prawdę słabe lub w ogóle go nie ma.
Spędź kolejne dwa tygodnie na serwerze minecraft,, zaangażuj się w jego życie, zacznij pomagać, wbij na serwerowego discorda i zapoznaj się z regulaminem jak i danymi zasadami panującymi na trybie Creative. To nie wiadomość by cię zniechęcić tylko namówić do poprawienia własnej postawy i zmiany na lepsze!
Pozdrawiamy

obraz