LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] [Podanie] oksana - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Przyjęte (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] [Podanie] oksana (/showthread.php?tid=11554)



[Podanie] oksana - oksana - 23.05.2020

1. Imię:
Iga


2. Wiek:
14


3. Nick w grze:
oksana


4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft:
Miałam długą przerwę, ale aktywność moją można zaobserwować od grudnia 2019 roku


5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:
Od 3 do 7 godzin


6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?:
Posiadam wszystkie wymienione programy 


7. Komendy przydatne w roli ChatMod : 


Kary dla gracza:

/kick nick <powód> - Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft minecraft
/cmi kick <nick> <powód> - Wyrzuca gracza z danego trybu
/tempmute <nick> <czas> <powód> - Tymczasowo wycisza gracza
/warn <nick> <powód> - Daje ostrzeżenie danemu graczowi

Podczas sprawdzania:

/bwf <nick> - Sprawdza na jakiej mapie jest gracz
/sprawdz <nick> - Teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty <nick> - Teleportuje gracza ze sprawdzarki na spawn

Chat:

/c off - Wyłącza czat
/c on - Włącza czat
/cc - Czyści czat

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
Wydaje mi się, że poradziłabym sobie w roli chatmoda, lubię pomagać graczom, jak i upominać ich w przypadku floodu lub nieodpowiednich słów, również ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, a taka cecha szczególnie przydaje się na takim stanowisku. Na codzień jestem osobą, która potrafi poradzić sobie w różnych sytuacjach, np. w rozwiązywaniu konfliktów, nie jest to dla mnie problem, a na chacie często można zaobserwować niewygodne dla wszystkich wyzwiska.


9. Coś o sobie:
Jak już wspominałam mam na imię Iga i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Po ukończeniu podstawówki chciałabym pójść do liceum humanistycznego, a po nim na studia kryminologiczne. Zawsze zastanawiało mnie jak ludzie rozwiązują różne zagadki, chciałabym tak poprowadzić życie, aby moje marzenie się spełniło. Jestem osobą bardzo rozgadaną i każdy kto zna mnie trochę dłużej przyzna mi racje. W wolnym czasie uwielbiam gotować, można powiedzieć, że całkiem dobrze mi to wychodzi. Staram się regularnie ćwiczyć podczas tego nudnego, wolnego czasu spędzanego w domu, nie inspiruje się nikim, raczej robię to po prostu dla siebie. Kocham Mpnlx


10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?:
Tak


11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?:
Nonpremium


12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP):
Miałam taką możliwość.


13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?:
Nie, nie miałam takiej okazji.



RE: [Podanie] oksana - Mpnlx - 23.05.2020

Na tak śliczna babo moja, spełniasz wymagania, jesteś milutką osóbką, jak również pomagasz i upominasz. W roli ChatModa oraz w innych sprawdziłabyś się raczej w 100%! Powodzenia!


RE: [Podanie] oksana - slodkakicia123 - 23.05.2020

Uważam, że oksana zasługuje na miejsce w administracji, gdyż w przeciągu tych kilku miesięcy jest bardzo aktywna, angażuje się w życie serwera minecraft i jego discorda, na którym prowadzi blogi, jest naprawdę miłą osobą i warto jej zaufać, zawsze rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, a gdy zostanie chatmodem, wniesie bardzo wiele pozytywnej energii wśród graczy  Heart


RE: [Podanie] oksana - Wiktoria Napierała - 23.05.2020

jestem na tak słodziaku
powody up hahaha


RE: [Podanie] oksana - Keara - 23.05.2020

No to zacznijmy od twojej aktywności. Widzę Cię codziennie, udzielasz się, zwracasz uwagę graczom gdy naruszą dany punkt regulaminu, pomagasz i myślę, że tutaj nie mam nic do zarzucenia a więc przejdźmy dalej. Podanie zostało napisane w sposób miły dla oka, zachęca do czytania i jest przejrzyste. Komendy dobrze rozpisane, wiek oraz czas jaki możesz poświęcić, wszystko jest jak najbardziej okej.
Od siebie mogę dodać, że jesteś w porządku personą i chętnie zobaczyłabym Cię wśród administracji mg, także
Na tak


RE: [Podanie] oksana - Willti - 23.05.2020

No nie mam co wymieniać, o wszystkim powiedziała Keara. Jestem na Takk.


RE: [Podanie] oksana - YoukiZfona - 23.05.2020

Na Tak
Powody wyżej


RE: [Podanie] oksana - Sashan - 23.05.2020

Na tak
Powodziki UP 


RE: [Podanie] oksana - Normi - 23.05.2020

Ja daje neutral, ze wzgledu na to, ze moze jakos aktywnosc masz lub udzielanie ale ze pouczylas chatmoda Melancholic po to, zeby dala mi mute i zrobila to nie bylo fajne z twojej strony by pouczac. Doskonale widzialas jak to wygladalo. Poza tym opiekunka blogerka jestes na dsc, wiec nwm czy jeszcze dla adm znajdziesz mimo, ze jest przerwa blogerow na dsc. Nie mowie dlatego, ze co do tego mam ale moim wystarczy, ze bedziesz na dsc. Ale to jest moje zdanie. Nie mam nic do Ciebie i znam Cie z pozytywnych stron tylko zwlaszcza gdy masz kontakt z adm. to latwo Ci bedzie sie dostac do adm nawet.


RE: [Podanie] oksana - Epi100plates - 23.05.2020

Witamy w adm

obraz