LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [Podanie] MichalPolskaMZ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Archiwum podań (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Odrzucone (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=132)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] [Podanie] MichalPolskaMZ (/showthread.php?tid=11661)

Strony: 1 2


[Podanie] MichalPolskaMZ - MichalPolskaMZ - 01.06.2020

1.Imię :
Michał
.
2.Wiek :
16
.
3.Nick w grze :
MichalPolskaMZ
.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :
noo nie wiem dokładnie od kiedy ale z około miesiąc i kilka tygodni ( chyba )
.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
tak około od 8 do 10godz styknie
.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :
Discord, Facebook, Skype
.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
klasycznie tempmute, mute, clear, kick, (ewentualnie) tempban, ban
nie wiem jak bardzo ChatMod ma dostęp do komend na tym serwerze minecraft dlatego wypiszę te najpowszechniejsze które znam
.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
jestem osobą konsekwentną jak i cierpliwą która lubi ład i porządek także jestem pomocny z chęcią bym pomagał innym graczą serwera minecraft w różnych kwestiach i bardzo razi mnie to gdy muszę grać na serwerze minecraft gdzie co chwilę ktoś przeklina czy spamuję jak był bym ChatModem ( przynajmniej starałbym się ) niszczyć źródło problemu tak szybko jak to tylko możliwe w sensie gdy ktoś zgłosi kogoś od razu bym chciał interweniować w tej sprawie ( wyjaśnienie sprawy decyzja czy dawać mute albo ban w zależności od stopnia złamania regulaminu )
.
9.Coś o sobie :
jestem no-lifem który spędza przy komputerze 12h na dobę zwłaszcza teraz w czasie kwarantanny noo i jeszcze bardzo lubię grać w gry jestem takim jakby pseudo gamerem jeżeli można mnie tak wogule nazwać jestem idealistą jak i także lubię gry itp jak i lubię satysfakcję z tego że komuś w czymś pomogłem i to chyba tyle o mnie pozdrawiam
.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
TAK
.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
NonPremium ¯\_(ツ)_/¯
.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :
niestety nie, LeCraft to będzie mój pierwszy serwer na którym będę kimś ( jeżeli oczywiście się dostanę )
.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
nie

bardzo przepraszam za to że 2 razy wysłałem ten sam wątek ale przez przypadek 2 razy wysłałem go więc jeszcze raz przepraszam jak i pozdrawiam


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Aleksandra - 01.06.2020

Nick kiedyś widziałam, ale na tabie -
Komendy wielki minus- (/cc /c on /c off /cmi kick) (zabrakło 3 i jedna źle napisana, do tego ChatMod nie ma dostępu do banowania)
Wiek +
Osobiście jestem na nie :/


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - zukosa_pl - 01.06.2020

(01.06.2020, 07:22)Aleksandra napisał(a): Nick kiedyś widziałam, ale na tabie -
Komendy wielki minus- (/cc /c on /c off /cmi kick) (zabrakło 3 i jedna źle napisana, do tego ChatMod nie ma dostępu do banowania)
Wiek +
Osobiście jestem na nie :/

Ogółem podanie nawet w miarę(oprócz komend i krótkiego czasu grania na serwie). 
Argumenty up.
Jestem na Neutral z przychyleniem na Nie.

Pozdrawiam


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - xRandySword_ - 01.06.2020

Mały problem to te komendy, co do reszty mysle ze spoko. Neutral.


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Wcale Nie Ja - 01.06.2020

Komendy -
Chatmod nie moze banowac
Zabrakło Ci komend do czatu i "sprawdz"; no i ogolnie jeszcze kilka jest
Doświadczenie -
Pkt 8 i 9 +/-
Wiec moja ocena to NEUTRAL z przychyleniem na NIE


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Keara - 01.06.2020

Powiem tak, nie widziałam twojego nicku na tabie czy chatcie, zacznij się udzielać czy pomagać. Komendy napisane ale nie opisane, w dodatku paru brakuje, jednej nie ma i do dwóch nie masz dostępu jako ChatMod. Z podania wynika, że musisz jeszcze trochę tu pobyć i poznać zwyczaje tego serwera minecraft.
Na obecną chwile jestem na nie


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Paula Kazimierska - 01.06.2020

Niby podanie ok,lecz brakuje mi kolorów troszke bo takie smutne to podanie. Komendy to fatal,jednak nie moge być zawsze na nie więc plusem jest wiek punkt 8 i 9 jest ładnie napisany bez zarzutu,poświęcenie czasu na serwer też na plus, jednak nigdy nie widziałam twojego nicku ani na tabie ani na chacie. Poznaj lepiej serwer i napisz podanie,bo podanie to nie wszystko pamiętaj.
Na nie


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Mrozon - 02.06.2020

nie, powody wyzej ^^


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Louellay - 06.06.2020

Neutral


RE: [Podanie] MichalPolskaMZ - Deaconn! - 06.06.2020

Podanie jest w miarę ok, komend można się douczyć zawsze.
Nie widuje Twojego nicku na serwerze minecraft, to jest wielki minus.

Neutral z przechyleniem na nie.