LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] DobraFaza_ - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [ODRZUCONE] DobraFaza_ (/showthread.php?tid=11820)

Strony: 1 2


DobraFaza_ - KamilaZGrilaXDD - 19.06.2020

1.Imię : Kinga

2.Wiek : 12

3.Nick w grze : DobraFaza_

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Od okolo 2 lat, lecz zmienialam nicki.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Okolo 5-8 godzin.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak, posiadam wszystkie programy.

7.Komendy przydatne w roli Chatmod : 
/cc - Czysci chat

/c on - Wlacza chat

/c off - Wylacza chat

/tempmute (nick) (czas) (powód) -  Wyciszenie gracza

/kick (nick) (powód) - Wyrzucenie gracza z serwera minecraft minecraft

/warn (nick) (powód) - Ostrzega gracza

/cmi kick (nick) (powód) - Wyrzuca gracza z trybu

/sprawdz (nick) - Sprawdza gracza
/czysty (nick) - Wypuszcza ze sprawdzarki

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Raczej jestem spokojna i opanowana osoba. Lubie pomagac innym gracza. Staram sie reagowac na flood i tego typu rzeczy. Zazwyczaj jestem mila osoba i nie zaczynam niepotrzebnych awantur. Mysle ze moglabym nadawac sie na to stanowisko.

9.Coś o sobie : Jestem mila, kulturalna i pewna siebie osoba. Mieszkam w wojewodztwie Lodzkim. Mam rodzenstwo a jest nim moj starszy brat. Mam jedno zwierze a jest nim pies, mialam tez rybke ktora umrala :c. Jezeli chodzi o minecrafta gram w niego juz okolo 6 lat, i to jest jedyna gra w ktora na ten czas gram. Od dawna, a dokladnie od okolo 3 lat cwicze akrobatyke. 

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NonPremium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, mialam taka mozliwosc.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy? Niestety nie mialam takiej mozliwosci, lecz chcialabym sprobowac. 



RE: DobraFaza_ - Zelus123 - 19.06.2020

Wiek +-
Czas na serwerze minecraft +
Czas dzienny +
Komendy +
8 i 9 Zwięźle +-
12. Doświadczenie +
Mimo wszystko jestem na TAK, ponieważ widać że udzielasz się na serwerze minecraft, pomagasz innym i często Ciebie tam widać.
Powodzenia!


RE: DobraFaza_ - GaDe_ - 19.06.2020

NA WIELKIE TAK!
doswiadczenie
aktywnosc
czas na serwie
8 i 9 troche krótkie
BOZE WEZ PRZEJDZ!


RE: DobraFaza_ - Jakub Jaskulski - 19.06.2020

Hahaha juz mowie:

Wiek +/-
Aktynwość +
Udzielanie sie +
Komendy +
8 i 9 + Dla mnie jest git

Jestem na TAK
Powodzonka ^^


RE: DobraFaza_ - Winnetou - 19.06.2020

Elo
Wiek +/-
Aktywność +
8,9 +/- Krótko nie ma to być rozprawka ale coś z czego się o czymś dowiemy o tobie
Na czacie widzę cię +/- tak samo z pomaganiem
Aha no i doświadczenie na +
Neutral


RE: DobraFaza_ - FaXTeR - 19.06.2020

Aktywnosc+
Udzielanie+
Wiek-
Mysle ze Neutral


RE: DobraFaza_ - Dominik61 - 19.06.2020

Nie wypowiadaj się pod podaniem.
Co do podania to neutral.


RE: DobraFaza_ - żuczekakatromba - 19.06.2020

(19.06.2020, 11:23)KamilaZGrilaXDD napisał(a):
(19.06.2020, 11:17)żuczekakatromba napisał(a): Rekru +13

Sa wyjatki.

U maateva nei ma, a nawet gdyby zrobił dla ciebie to było by to niesprawiedliwe i byłyby wobec niego wyciągane konsekwencje. Jak dla mnie do bezwarunkowego odrzucenia 
   


RE: DobraFaza_ - Jakub Jaskulski - 19.06.2020

żuczekakatromba grałeś za czasów Assuiki?
ona tez nie miała 13 a nikt nie narzekał odrazu


RE: DobraFaza_ - żuczekakatromba - 19.06.2020

(19.06.2020, 12:12)Jakub Jaskulski napisał(a): żuczekakatromba grałeś za czasów Assuiki?  
ona tez nie miała 13 a nikt nie narzekał odrazu

ale maatev juz odrzucił podanie za wiek to dlaczego dobrafaza miałaby być faworyzowana i przejść dalej? trochę to niesprawiedliwe