LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] Winnetou - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] Winnetou (/showthread.php?tid=11879)



Winnetou - Winnetou - 29.06.2020

1.Imię : Karol
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : Winnetou
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Półtora roku
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 4-8h tygodniowo, weekendy dłużej
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Posiadam wszystkie
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
• /c on = Włącza czat
• /c off = Wyłącza czat
• /cc = Czyści czat
• /c vc = Wyłącza/Włącza VipChat
• /tempmute [nick] [czas] [powód] = Wycisza gracza na podany czas z podanym powodem
• /kick [nick] [powód] = Wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft z podanym powodem
• /cmi kick [nick] [powód] = Wyrzuca gracza z trybu z podanym powodem
• /warn [nick] [powód] = Ostrzega gracza z podanym powodem
Skopiowałem komendy z mojego starego podania lecz można mi zaufać znam je na pamięć *
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Często jestem na trybie, długo siedzę na serwerze minecraft, głównie od godziny 10-22 lub dłużej oczywiście robię sobie przerwy, ostatnio spadła mi ta aktywność ze względu na sprawy prywatne ale wracam jak najszybciej, znam większość z adm, jestem spokojny, wyrozumiały, staram się pomagać na tyle ile potrafię [pomaganie na chacie też mi trochę spadło ale też zaczynam już jak najwięcej pomagać] nie lubię chamskiego zachowania, lubię poznawać nowych ludzi i się z nimi zaprzyjaźniać. Byłem na okresie próbnym w roli ChatModa lecz niestety go nie zdałem ale w miarę ogarniam co i jak. Chciałbym przy okazji przeprosić za moje zachowanie 2 tygodnie temu, niektórzy wiedzą za co i żałuję tego.
9.Coś o sobie : Siemka! Jestem Karol skończyłem właśnie pierwszą klasę liceum mundurowego na kierunku Ratownictwo Medyczne, ogólnie jestem spod Wrocławia z fajnego miasta. Lubię pochodzić na działeczkę teraz już z jednym psem bo drugi no musiał zostać uśpiony co sprawiło mi dużo bólu i przyczyniło się to do tej przerwy w MC. Czasami pojeżdżę rowerkiem kilka kilosków, lubię czasami pozajmować się informatyką, komputery etc. Na LC gram dość dużo i dalej to robię i nie zamierzam skończyć jestem to serwer który lubię najbardziej w MC, gram jeszcze w parę innych gierek typu CoD, Liga xD.
                                                                                                          10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : 2x Budowniczy, o ile można powiedzieć że dalej nim jestem, 1x ChatMod, nie zdałem okresu próbnego.



RE: Winnetou - zukosa_pl - 29.06.2020

Wiek +
Czas poświęcany +
Aktywność +
Komendy +
Doświadczenie +
**tyle na zimno o podaniu**

Jeśli chodzi o chatmoda ja nie widzę przeszkód. Jako jeden z pierwszych pomagasz graczom gdy zadają pytania. Jesteś kulturalny, a to mnie bardzo upewnia w mojej opinii. Jak napisałeś, nie lubisz chamstwa czego dowodów już nie raz dostarczyłeś. Masz duże doświadczenie,a problemy osobiste z każdego mogą na chwilę zrobić buraka lub przytłoczyć Big Grin.

Zasługujesz aby dać Ci szansę.

Jestem na TAK
Pozdrawiam^^


RE: Winnetou - Epicus - 29.06.2020

Plusy
Wiek +
Czas +
Udzielanie +/-
Minusy
Chyba ich nie ma/ jedynie co to troche udzielanie

Jestem na Neutral/Tak ponieważ dużo grasz, jesteś aktywny i widać, że zależy ci na tym chatmodzie, lecz wiem za co dostałeś degrada i to bylo z twojej strony trochę chamskie. Popraw minimalnie udzielanie i będzie git

Pozdrawiam


RE: Winnetou - GaDe_ - 29.06.2020

Pomogl mi w odzyskaniu mojego skina XDDD
na TAK powody up lol potrzeba cie tuuu


RE: Winnetou - xRandySword_ - 29.06.2020

Widać że jesteś aktywny, ogarnięty i pomocny. Martwi mnie ten jeden fakt że nie zdałeś okresu próbnego i tyle razy już byłeś w administracji zamiast zostać raz na dłużej na stałe. Mimo to jestem na tak, Powodzonka.


RE: Winnetou - Zelus123 - 29.06.2020

Cześć Winnetou!
Wiek +
Doświadczenie +
Czas + 
Komendy + 
Punkty 8 i 9 + (Ładnie rozpisane)
Często widzę ciebie na trybie creative i zawsze gdy jest potrzeba, pomagasz.
Na Neutral/TAK 


RE: Winnetou - Maatev_ - 30.06.2020

Miało być dwóch zaproszonych na rekrutację, a niestety jest jeden, lecz nie ma co płakać!
Zapraszam na rekrutację w sobotę o godzinie 19


Winnetou - Maatev_ - 30.06.2020

obraz