LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[PRZYJĘTE] Amqa123 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Serwer Minecraft Creative (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Rekrutacja (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: [PRZYJĘTE] Amqa123 (/showthread.php?tid=11892)



Amqa123 - Amelka Chełkowska - 30.06.2020

Otrzymałam zezwolenie od Administratora na napisanie dokumentu rekrutacyjnego szybciej. Czas, który dzieli mnie od napisania kolejnego podania to 8 dni, jednakże administrator stwierdził iż mogę zrobić to tydzień przed zakończeniem owego okresu.
1.Imię : Amelia
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : Amqa123
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft : 3 miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 6h+
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak jest to m.in. Facebook i discord
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/c on - włącza czat,
/c off - wyłącza czat,
/cc - czyści czat,
/warn nick powód - upomina gracza, podaje powód,
/tempmute nick czas - wycisza gracza na dany okres czasu,
/cmi kick nick powód - wyrzuca gracza z trybu,
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft,
/sprawdz nick - sprawdza gracza czy nie ma tzw. cheatów.
/czysty nick - daje znak że gracz nie posiada żadnych wspomagaczy
powód w komendzie oznacza - argument dlaczego?
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem pogodną dziewczyną, która lubi pomagać. Moja aktywność w porównaniu co było nieliczny czas  temu nastąpiła znacznej poprawie. Kiedy jestem obecna na serwerze minecraft to osoba pytająca w miarę możliwości uzyskuje szybką odpowiedź. Często można mnie spotkać na discordzie serwera minecraft, i czasem pomagam graczom, odpowiadam na ich pytania albo po prostu prowadzę zwykłą rozmowę.
9.Coś o sobie : Jestem Amelka, mam 16 lat, chodzę do 1LO. Moją pasją jest matematyka i informatyka, tworzę strony www, oraz pracuję ostatnio nad grafiką (gimp itp.). Cały wolny czas spędzam przed komputerem, zazwyczaj grając, bądź odrabiając lekcje. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, pomagać im, w przyszłości mam plany aby studiować psychologię, ponieważ lubię rozmawiać z ludźmi i rozwiązywać ich problemy.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nigdy nie zdarzyło mi się, ale chciałabym spróbować swoich sił tutaj.



RE: Amqa123 - Wojtek Wojtasik - 30.06.2020

Wiek jak najbardziej na plus, tak samo jak możliwość spędzania dużej ilości czasu na serwerze minecraft. Po informacji o studiach można wywnioskować, że jest to ambitna osoba, która może pomóc serwerowi. Umiejętności graficzne również mogą się przydać. Sądzę, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Jestem na tak


RE: Amqa123 - zukosa_pl - 30.06.2020

Wiek +
Czas poświęcamy +
Programy +
Komendy +(może jedna się zabłąkała ale git)
8 i 9 +
Aktywność +

Ogółem widać że bardzo się starasz aby móc ubiegać się o to stanowisko. Masz wysoki cplaytime ostatnimi czasy, a w dodatku jeśli chodzi o pomoc graczom jesteś zawsze pierwszą opowiadająca na pytania osobą zaraz po adm, epicusie i winnetou. Mam bardzo niestandardowe godziny grania, ale zawsze kiedy dołączam do gry jesteś aktywna.

Jestem na TAK.

Pozdrawiam^^


RE: Amqa123 - Zelus123 - 30.06.2020

Heja Ameliaa!
Wiek +
Programy +
Komendy +
8 i 9 +
Aktywność wielki +
Reszta + (up)
Baardzo często widzie ciebie na trybie, prawie zawsze gdy wchodzę, ty tam jesteś. Czesto jesteś jeszcze aktywna w godzinach nocnych, gdzie zwykle nie ma dużo osób z administracji, wiec uważam że jesteś tutaj jak najbardziej potrzebna!
Ogromne TAK


Amqa123 - Maatev_ - 30.06.2020

obraz