LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [podanie] femek - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE] [podanie] femek (/showthread.php?tid=11929)



[podanie] femek - femek - 03.07.2020

1.Imię :szczepan
2.Wiek :15
3.Nick w grze :femek
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :4 lat
5.Serwer oraz numer działki z budowlą :creative /p h femek
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : skype,discord,fb,ts.
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : 
//wand (daje nam różdżkę drewnianą siekierkę)
//pos 1 (ustawia pierwsze zaznaczenie na kratce na której się aktualnie znajdujemy )
//pos 2 (ustawia drugie zaznaczenie na kratce na której obecnie się znajdujemy)
//set idSadnp. 5 czyli deski, wypełnia zaznaczony teren )
//walls id: (tworzy ściany dookoła zaznaczonego terenu ) 
//cyl id:  wielkość: ( tworzy wyspę na dany rozmiar )
//hsphere id:  wielkość: (tworzy pustą kule )
//copy (kopiuje zaznaczony region)
//rotate kąt : (np : 180 obraca o dany kąt max 360) stopni) 
//paste (wkleja skopiowany region)                               //sphere id wielkość ( tworzy nam wypełnioną kulę ) //undo (cofa ostatni ruch ) i //redo (przywraca ostatni ruch) //br smooth (wygładza teren) //br sphere id rozmiar (tworzy wypełnione kule tylko że za pomocą blaze roda) podobnie jest z //br hsphere tylko że tutaj tworzymy puste kule //br hcyl to nic innego jak pędzel do okręgów //br hcyl są to puste okręgi a //br cyl są to w całości wypełnione okręgi...
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :więc tak lubię ludzi ,jestem pomocny ,jak się wysilę to umiem ładnie budować jestem spostrzegawczy ,lubię pomagać i kocham grać w minecrafta (oczywiście pogrywam również w inne gierki jak lol czy cs) sle głównie to mc
9.Coś o sobie : więc tak jak już napisałem mam na imię szczepan mam 15 lat mam zryte gardło teraz będę szedł do technikum lubie placki kc anime jestem bardzo spostrzegawczy nie pale w mc gram jakieś 6 lat  i w sumie nie wiem co jeszcze napisać.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :non-premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :tak
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft? nie,choć próbuje


RE: [podanie] femek - Winnetou - 04.07.2020

Moja ocena pozostaje taka sama jak z poprzedniego podania, dlatego przekopiuje ją tutaj zmieniłem troszkę opinie bo coś tam poprawiłeś...
--==Podanie==--
Wiek +
Komend jest mało, są tylko te podstawowe +/-
8,9 jest za krótko
Nie ma punktu 13 ale mniejsza z tym...
--==Działka==--
Zaczniemy od przodu /
Nie będe oceniał tej działki na plusy i minusy
Duży domek z przodu jest bardzo prosty, coś tam w środku podekorowane
Te  jezioro zostały poprawione, wygląda o wiele lepiej
Zamiast statku dodałeś jakieś górki gdzie pojedyncze bloki sobie latają
Górki robione brushem na szybko oraz drzewa i liście i chmury to samo... Brush, trochę poukrywać tego brusha i było by super

Jak dla mnie działka działką ale to za mało jedyne co jest ok na działce to DOMKI i to one jedynie dodają jakiegoś plusa
Jak narazie jestem na NIE

Edytując 8,9 jest w miarę ok
Punkt 13 jest...


RE: [podanie] femek - Maatev_ - 04.07.2020

Przyznam szczerze, że Twoja działka mi się nie podoba, widać tam prostotę i szybkość, za którą szły twoje poczynania podczas budowania. Prostota czasem działa w sposób pozytywny jednakże twoją określam oczywiście negatywnie co dokładnie przedstawia moja ocena '' nie '' 
Na nie


RE: [podanie] femek - ZaCzArOwAnY - 04.07.2020

Działka jest jak to napisał Maatev "prostacka"

Komendy są takie podstawowe co praktycznie każdy gracz w minecraft umie, mało rozpisany pkt 8 and 9
Drzewo są zrobione na szybko czyli klik klik.. i to tyle, i te liście jak już chciałeś zrobić to drzewo to więcej liści

Na Nie


RE: [podanie] femek - RedoPl - 04.07.2020

Odrzucone


[podanie] femek - Mpnlx - 05.07.2020

obraz