LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft
[ODRZUCONE] [podanie] ChocoChoco12 - Wersja do druku

+- LeCraft.PL - Forum Minecraft, Serwery minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft)
+-- Dział: Nasze Serwery Minecraft (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Budowniczy (https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ODRZUCONE] [podanie] ChocoChoco12 (/showthread.php?tid=11930)



[podanie] ChocoChoco12 - Mariusz Ptaś - 04.07.2020

1.Imię :Mariusz
2.Wiek :13
3.Nick w grze :ChocoChoco12
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : 2 lata
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : creative 35;45 oraz 45;-50
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :discord, ts3, facebook, skype
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : 
 /up (ilość) - stawia blok szkła w miejscu twojej postaci (ilość oznacza wysokość postawionego bloku względem twojej postaci ( jeżeli ilość będzie równa 4, przeniesie cię 4 kratki wyżej))
     - //copy - kopiuje zaznaczony teren
     - //paste - wkleja zaznaczony teren, skopiowanego terenu
     -  //wand -przyzywa mi siekierke którą mogę zaznaczyć teren 
 //br, np. //br sphee <blok> <wartosć>, //br cylinder <blok> <wartość>, //br smooth <wartość>
     - //cyl - tworzy cylinder
     - //rotate <wartość>
     - //flip
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :jestem pomocniczy, pracowity oraz miły.
Nie lubię rutyny więc myślę że wprowadzę więcej radości. Smile Zawsze pomogę jeśli będę mógł pomóc

9.Coś o sobie :Mam na imię Mariusz lat 13 wzrost 145 cm (około) lubię ćwiczyć karate, gotować.
miałem 2 operacje pierwsza w wieku 3 miesięcy a druga w wieku 5 lat na nerkę prawą i muszę jeździć do Krakowa 2 razy na pół roku na badania czy nie będzie potrzebna 3 operacja lub któryś już zabieg uczę się 4 języków: w szkole polski, angielski, niemiecki (3 lata) sam uczę się hiszpańskiego. Nie lubię rutyny  
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :NIE
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft?NIE


RE: [podanie] ChocoChoco12 - femek - 04.07.2020

hejka
więc tak
podanie sie zlewa pisane na kolanku
mało komend z czego nie ktore nie sa wyjasnione
wiek na plus to że zrobiłeś 2 działki też plus (jeszcze nie widziałem ale postaram się dziś zobaczyć)
brak doświadczenia z innych serwerów minecraft

dodam jeszcze że brakuje mi kilku komend jak //br sphere i //br smooth i punkt 8 taki troche krótki

moja ocenka narazie ... neutral poniewaz nie widziałem działki

pzdr fk


RE: [podanie] ChocoChoco12 - inuczi - 04.07.2020

nie rozumiem po co w podaniu opowiadac o swoich problemach zdrowotnych plus wiek zdecydownie za niski wiec jestem na nie


RE: [podanie] ChocoChoco12 - Aleksandra - 04.07.2020

(04.07.2020, 14:45)inuczi napisał(a): nie rozumiem po co w podaniu opowiadac o swoich problemach zdrowotnych plus wiek zdecydownie za niski wiec jestem na nie

Moge się spytać, dlaczego uważasz, że Wiek jest "zdecydowanie za niski", budowniczy jest od 12 lat. Może i te problemy są takie niezbyt... ale to przecież coś o sobie.

Osobiście nie widziałam działki, bo ostatnio byłam daaawno na serwerze minecraft, ale raz mi zepsułeś działkę, a gdy cię z niej wyrzucilam zacząłeś mnie wyzywać.

 Punkt 8 krótki. Mało komend, a niektóre niewyjaśnione. Podanie się zlewa, pisana na przysłowiowym "kolanie". No i brak doświadczenia.

Wiek na plus.

Moja obecna ocena to NEUTRAL--NIE


RE: [podanie] ChocoChoco12 - ZaCzArOwAnY - 04.07.2020

Jestem na Nie

Działka jest po prostu jakby "pusta" nie ma tam nic by zrobiło wrażenie...


RE: [podanie] ChocoChoco12 - RedoPl - 04.07.2020

działka nie nadaje sie na budowniczego odrzucone


[podanie] ChocoChoco12 - Mpnlx - 05.07.2020

obraz